Phillippe

Broj Fotografija Sa Putovanja

86 poruka u ovoj temi

Eh kako vam zavidim. XD kartice se vise ne razvijaju tako da ponuda za one od 4 GB je trajala veoma kratko i sada ih vise nigde nema. Ostale su samo ove od 2 GB ali kao sto sam napisao - snalazim se.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za "Japance" a i ostale sa mnogo fotografija koje čekaju na štampu jedna informacija.Trenutno je u DM-u akcija izrada fotografija formata 10x15 za 8 dinara.

http://www.dm-foto.rs/

Mi smo prošle godine kod njih radili te turističke fotografije i bile su sasvim ok.Za neko umjetničarenje ipak idemo kod lokalnog fotografa gde izmišljamo toplu vodu :pardon:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E upravo me muz opomenuo da imamo dve od 8 GB i da je porucio i jednu od 16GB.

Neka odustane od porudžbine,odmah neka uzme neku od 32GB ili od 64GB,što je sigurno - sigurno je ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas sam se vratio sa odmora. Nisam mogao da verujem kada sam video da sam slikao preko 1700 fotografija.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

prosečno pravim oko 500 slika po danu. Mislim da mi je rekord bio u Briselu kada sam za oko 10 sati napravio oko 700 fotki. U aparatu imam karticu od 16 GB. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikada nisam presla 200, a i znatno manje. Vecini ljudi je zamorno i neinteresantno da gleda tudje fotografije, cak i kada se pravi da uziva u njima. Dakle, gleda ih jedino onaj ko ih je napravio.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Do tri filma, u prevodu oko 100 komada po novoj digitalnoj tehnologiji. Nije to kao nekad kada nisi znao šta si uradio dok ne razviješ film. Pa sada kada slikaš odmah vidiš šta si napravio i zašto bih onda ispaljivao seriju od deset istih slika? A dobro JelenaIT i kaže, odlepim kada mi neko pokazuje slike pa još pri tome ima 500 kom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok mislim da se nismo razumeli. Ja jesam slikao mnogo slika ali nemam nameru nikome da ih pokazujem vec da ih pregledam i izaberem najbolje. Konacan broj ce biti mnogo manji. Izmedju ostalog posto imam malo dete a aparat podrzava continus shooting cesto sam koristio tu opciju. Od deset fotografija ostace jedna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uh, super za toliko slika!

:)

Ja kao sto rekoh, sto vise slika , vise mi taj put ostaje u secanju

i ja pravim mnogo slika, ali zaista retko 'smaram' ljude istim

cak i dok pravio labume na FB stavljao maximum 50 slika od 2000 napravljenih

mada ima vec izvesno vreme kako sam sve albume - oko 30ak - obrisao

jednostavno ne vidim svrhu da stoje tamo

ipak, i posle svega, slike su slikane zbog mene i da bih ja uzivao i secao se

p.s. A koliko si to dugo bio na odmoru pa 1700 slika?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Deset dana u Sartiju. Prilikom odlaska sam prenocio u Popovoj kuli u Makedoniji a prilikom povratka smo isli u soping i spavali u hotelu Ilisia u Solunu. Malo Popova kula, malo vise prelepa Sitonija pa opet malo Soluna i eto 1700 slika.

Trebace mi par dana da obrisem lose fotografije a onda cemo videti koja je konacna cifra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za deset dana letovanja ili zimovanja napravim oko 500-600 fotografija,ali ih retko kome pokazem.Uzivam da ih gledam i secam se lepih trenutaka,a volim i lepotu priride na fotografiji.Izradim 20-30 slika,jer bake i deke vole kada im dam u ruku da pogledaju kako smo se proveli. :turista:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislio sam da cu iz Maroka doneti 4000 slika ili nesto tako

kad,samo sam uradio 1447!!!

:)

No, dobra vest je da je zaista veliki broj slika ispao sjajno!

Kartica od 8 GB mi je ostala polu prazna...ako se uopste radi o polovini,a ne cetvrtini

Od toga, 180 sam uradio u papiru i stavio u dva albuma!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kartica od 8GB je sasvim dovoljna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa zavisi od toga i koji se aparat korsiti, tj. u kojoj rezoluciji su fotografije. Mi ovog leta nismo nešto peterano forsirali fotografisanje, ali smo napunili 36GB.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U kom formatu, JPEG , TIF ili RAW

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25551
    Ukupno tema
    849462
    Ukupno poruka