Phillippe

Broj Fotografija Sa Putovanja

86 poruka u ovoj temi

Nisam uopate fan spray and pray moda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosecno na putovanjima gde god bio, ispucam preko 1000 slika do 2000 :kamera:

Meni sad sa zadnjeg puta u MAroko (vratio se pre 4 dana) + Italija, Milano 3 dana ispalo oko 1600 slika

I baš se čudio odakle toliko jer sam kao slikao manje jer sam sve te destinacije : Rabat, Marakeš, Esauira... već posetio i imam isto hiljadu dve slika

ali...

:turista: :turista: :turista: :turista: :turista: :turista: :turista:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam profi fotograf, ali plairam da budem... :D

Problem je sto volim bas puno da slikam-nas, zgrade, prorodu, ljude, more, cvece, zivotinje, detalje...U vecini gradovova i letovalista sam bila bar dva puta, pa onda uspem i da uzivam i da obidjem i da fotografisem, ali uvek je problem taj prvi put, kada ne znam da li cu opet doci, pa onda puno slikam i uzivam samo u nekoj basti ili na klupi...Sa morem je vec drugacije, tu ipak sve stizem, mada obevezno svuda idemo bar dva puta...

Kada ne idem na more, napravim oko 2500-3000 slika za 4-6 dana, na moru napravim do 5000.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tirkizna, svaka cast na tolikom broju!

Nego, jel radiš slike za album - u papiru?

Ja evo baš krenuo da odradim 4 turu slika Maroka!

4 put po 100 slika!

;)

Prethodna 3 puta su bila iz prethodne 2 godine. Prve godine uradio 200 slika

Naravno pošto nisam znao da ću još 2 puta ići

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sa puta po Egiptu - 17 dana - oborio rekord što se tiče fotografija sa pputovanja. Preko 2000 slika

i ukupno

14 GB !!!!

 

Ja sam baš bio iznenađen količinom podataka

:)

hehe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada odem na neko putovanje imam zelju da napravim sto veci broj fotografija. Kasnije gledajuci te fotografije imam mnogo vise secanja nego bez njih. Osecaj je prelep kada pocnem da se prisecam tih stvari. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasmeja me @Amorfna, ali moram priznati, da se i ja tako osecam.

Prvo sam bila opsednuta da sve uslikam, nas i nije bilo na puno slika, rodbina i prijatelji se zale, onda pokusam da vise slikam nas, muz se zali i ja na kraju pomislim, ma, sta mi sve to treba. I sada slikam samo mobilnim :D 

Tako da ostadoh zapanjena, kada sam videla da sa Kefalonije imam 1700 slika, uopste nisam imala osecaj da toliko skljocam. Sta ti je mobilni :plez:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako se kupila stari analogni Smenu 8, vracam se sa malim brojem slika, ali slika sa dusom :). Mada u Brizu svaka slika ima dusu :)

IMG-6f243c7302880b9445e2d3fb592e2eda-V.jpg

IMG-60885802ec76e4e4e7421358352c7e23-V.jpg

IMG-41f3beaf23a1fccc661a7513547bb483-V.jpg

IMG-dbf1401568a3ed117a7671c224d25d93-V.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja svaki put imam osecaj da sam mogla jos fotografija da napravim i da sam nesto propustila da slikam :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LaVanda moj si covek, i ja sam u istoj situaciji kao vi. Kuci donosimo goooomilu slika, ne smem ni da kazem koliki broj, mozete zamisliti foto aparat i suprug i ja po mobilni telefon ma ludilo jedno.pa ona podvodna sto slika i snima , pa obicna kamera.....I kuci kad dodjem ne mogu docekati da sve to poskidamo na komp....I opet kazem sebi e vidis mogla sam jos i ovo na ovakav nacin slikati itd. Svi znaju za tu moju strast prema fotografisanju i jedva cekaju da stignemo s mora (ili vec gde god putujemo)  i listaju nase fotke.Ali u nsem slucaju slikamo i pejzaze, lepe predele, zanimljivosti ali boga mi i nas. Ja to preko godine u dokolici listam uz kaficu i uzivam. Svaki vazan dogadjaj ovekovecen je nasim slicicama i pravi je spomenar jednog vremena. Jedina mana svega toga je sto nista od tih fotografija ne radimo i stavljamo u albume vec samo punimo memoriju i to tako iz godine u godinu. Mada sad i kad bi radili bio bi problem suziti izbor i odabrati one prave od toliko fotografija :D:turista:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka