Aleksandar Đuričić

Krf

75 poruka u ovoj temi

Jecika,

hvala sto si sa nama podelila utiske. Imam par pitanja za tebe osto idem u Ag. Georgios u avgustu.

Ako sam dobro shvatila, kola ste platili 150e ya 5 dana. To mi deluje malo skupo jer je kazu oko 30 E dan, i kao ako uzmes 5 dana dobijes jedan gratis isl.

Da li ima puno komaraca u Agiosu i kakve su temperature i danju i uvece?

Da li je bilo talasa u Agiosu i koliko cesto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iznajmljivanje manjeg auta,kao sto je matiz je 40 evra po danu.Mi smo dobili 4 dana za 150 evra,znaci da nam je dan bio 37 evra.Popusta nema,jer je potraznja za kolima velika,a mislim da ce u avgustu biti jos veca,jer im je tada sezona u jeku.Komaraca ima,ali ne nesto mnogo.Najbolje ti je da kupis neki aparat tamo.

Sto se tice talasa,bilo ih je uglavnom popodne,ali nisu strasni.Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Jos jedno pitanjce...

Da li je uvece i nocu bilo toplo ili sveze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo Jecika, hvala na opisima i savetima!

Jesi li izlazila uvece po klubovima? Jos niko od ovogodisnjih Krfljana nije pomenuo ime ni jedne diskoteke... To me brine. Nikakvih preporuka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam izlazila po klubovima.Svi klubovi su prepuni pijanih Engleza,tako da nisam ni imala zelju.Inace,srpske muzike nema nigde,a zna se da je najbolji provod uz cirilicu! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram priznati da mi je bas,bas drago sto nema cirilice....meni je suuuuper i bez nje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram priznati da mi je bas,bas drago sto nema cirilice....meni je suuuuper i bez nje :)

Ово не бих коментарисао.

@ Јецика

Одрали су вас за Видо.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:blink:

Mi smo platili 19 evra kartu za vido,to ukljucuje autobuski prevoz do brodica,brodic za Vido i posetu Srpske kuce na Krfu,imali smo i dva sata slobodno da razgledamo krf.Inace,karta za brodic do Vida kosta 1 evro!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ово не бих коментарисао.

Тони немој погрешно да схватим твоје писање ћирилицом :o

Иначе, излет од Парге двопалубним бродом (неких 2,5 сата у једном правцу), посета Српској Кући, острву Видо (додатно 1е) и неких 4-5 сати слободно по Крфу, коштао 22е

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Тони немој погрешно да схватим твоје писање ћирилицом :o

Иначе, излет од Парге двопалубним бродом (неких 2,5 сата у једном правцу), посета Српској Кући, острву Видо (додатно 1е) и неких 4-5 сати слободно по Крфу, коштао 22е

Хах, не видех претходни пост :lol: Млого се извињавамо

А за Видо стојим иза онога што сам написао, значи - никад преко агенције

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da napisem da je iznajmljivanje kola preko Lord-a u principu najskuplje, mada nasi imaju dogovor s njima, pa ih preporucuju, ali cisto da znate ima dosta povoljnijih agencija. I to za Vido, mozda su zeleli da idu sa nasim vodicem, mada je cinjenica ako sami odete da cete proci mnogo jeftinije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da napisem da je iznajmljivanje kola preko Lord-a u principu najskuplje, mada nasi imaju dogovor s njima, pa ih preporucuju, ali cisto da znate ima dosta povoljnijih agencija.

Preko Lord-a jeste bilo najskuplje, ali dobijes full osiguranje i neogranicenu kilometrazu. Obisao sam dosta agencija u Ag Georgios-u, svi ostali su jeftiniji za 5-10 evra po danu, ali neki ne daju full osiguranje, neki te ogranicavaju sa kilometrazom(npr prvi 100km ukljuceno, svaki sledeci km kosta 0,5e).

Full osiguranje se odnosi bukvalno na sve(kradja, sudar....), jedino u slucaju totalne stete placas 150e ucesce.

19e za posetu ostrva Vido i srpske kuce je mnogo! Jedina prednost kad se ide sa nasom agencijom je sto se cuje istorija vezana za Vido, Krf.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram priznati da mi je bas,bas drago sto nema cirilice....meni je suuuuper i bez nje :)

Ako je "cirilica"="Ceca" onda je i meni drago... Osecam da cu morati da probijam led (u sred avgusta) po Krfljanskim klubovima. Kako sam nasao na Netu, u klubu S.E.X. u Kavosu - svake veceri "foam-party". B) Sto se tice pijanih Engleza, bas da vidim ko ce pijaniji da bude!!!

Izmenjeno (verhogetornik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, sad mi tek nista nije jasno za iznajmljivanje kola. od vise ljudi sam cula da je neki prosek 30E po danu, a sad ispade da moras da das 40E da bi dobio ful osiguranje i bez dodatnih troskova!

Suki, sta je tebi bilo ukljuceno u cenu kod Sparsa ili kako vec?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je isto bilo ukljuceno osiguranje, a Matiz smo dobili za 25E. Ne znam da li je pre dve godine bilo jeftinije ili sto naletesmo na tog Ceha sto navija za Partizan, ali dao nam je cenu onako, kao, ma sve je u redu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka