maja2105

Smeštaj u Beogradu

79 poruka u ovoj temi

Ja sam vise puta dolazila u Beograd obicno kad su neka desavanja. Prvo smo bili u hotelima preko popusta uzmemo nocenja pa bude nesto jeftinije...

Posle hostele koji su jeftini ali se uvek nakaci neka budala...

I na kraju smo preko jedne agencije uzimali smestaj, isplati se ako vas ide vise dok za jedno i nije bas povoljna

cena. Recimo http://prenocistebeo...iste-u-beogradu tu ide cena ispod 10 po osobi. U samom je centru na Dorcolu i prima samo do 4 osobe. Kad nas je islo 13 tad smo misli da necemo neci i na kraju smo opet nasli na istom sajtu http://prenocistebeo...da/30-432423423 nas je 13 tu stalo :) dosta veliki apartaman sa dosta prostorija. Ima lcd tv net, kuhinja i sve u njoj :).... Dobro zagrejano, sve cisto u uredno..

Dok za one kojih ide manje jako lepo resenje (nisam licno bila dva momka iz nemacke su bila koje sam upoznala na festu) znam da je cena 15eura za jednu osobu http://prenocistebeo...u-cene-povoljne samo nemojte gledati cene na sajtu nego pitajte za jednu osobu i dace vam po 15eura noc dok ako vas ima 5 onda ce biti 6eura po osobi. Tih cena nema na sajtu ne znam zasto ali je provereno posle tih nemaca je jos par mojih drugara nocilo neki isli da traze posao u Beogradu i slicno. Drug kaze da imaju brz net, tv, lepo sredjeno nije kao hotel ali zato extra cena...

Toliko od mene nadam se da sam nekom pomogla... Ja sam se dosta namucila dok sam nasla ok prenociste sa prihvatljivim cenama. Obicno stave slike od pre 10 god kad je sve bilo novo a sad sve krsh i lom :)

Jos da naglasim pre nego sto saljete pare nekom proverite da li je registrovan, mom drugu se desilo da je 2x poslao pare i bio prevaren.

Ako imaju pib znaci rade legalno placaju porez i nece Vas prevariti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam opet u Beogradu za prvi maj nas 10 i dobili smo popust za asju za dva dana po osobi nas izaslot 5eura :)

Vise nego lepa cena i nadam se da ce jos biti popusta...

Cudi me samo sto nije bilo guzve u Beogradu, grad je dosta prazan. Danas je na adi bila guzva ali ni blizu kao pre par godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a kako je sa parkingom ?

spojeni praznik pa zato bilo prazno druga izletnicka mesta u Srbiji zato bile prepune ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo imali problem sa parkingom ,ali smo nasli smejsta mozes misliti za autobus.Najeftinije sto smo mogli naci su apartmani u predgradju za 12,5 eura po osobi,ali smo imali dorucak.Ako te zanima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

jas sam iz makedonie, za novu godinu hocu da dolazim u beogradu u sopstvenoj rezii pa treba mi pomoc oko smestaja da bude dobro ali ne i skupo za dvoe osobe.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hostel Dalmatinska 3 je vrlo simpatičan, uredan smeštaj, dobra atmosfera, centar grada

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da se pozalım ı da ızjavım da necu da slusam vıse kako kod nas nema posla, kako je tesko...

Prıjateljı hoce da posete Beograd.

Usled cınjenıce da dotıcnog hotela nema na Bookıng.com sajtu ( dobro, nıje nekı problem ), pokusah da nadjem neke ınformacıje ı van tog sajta. Malo teze sam bılo sta pronasla, medjutım na kraju uspeh da pronadjem mejl hotela. Poslala sam mejl da se raspıtam oko cene smestaja ı cekala... pa cekala... pa cekala... ı na kraju poslala jos jedan mejl. Taj se zaısta nadam da ce procıtatı.

Hajde sto nemaju svı u turızmu zavrsenu skolu za bavljenje tım poslom, alı sto nemaju nı osnovnu kulturu poslovanja! Hocete novac da zaradıte ? Prestanıte da zıvıte u svetu da ce gostı docı na noge, potrudıte se oko njega ılı dzaba ' Srpsko gostoprınstvo ı dıvnı domacını ' .

Izvınjavam se onım savesnıma koje je moj trenutnı bes uvredıo.

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, hteo sam da mozda pomognem nekom i kazem da sam ja, kada sam bio u beogradu, nocio u apartmanu u centru, i zadovoljan sam bio, nasao sam ih na internetu, kucao beograd apartmani i izasli su mi, nije ni jeftino ali ni skupo, evo vam slika apartmana xxxxxx , pa ako se nekom svidi, da imate u opciji mozda :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alanya84...o gostoprimstvu i domacinstvu, mi Srbi mozemo pricati danima i nocima, malo je onih koji su dosli u bgd a da nisu lepo docekani, pocasceni, izvedeni...nahraneni, napijeni...obisao sam celu evropu, retko ko da mi je pice platio, o engleskom i da ne pricam, u spaniji i francuskoj ne zele ni da ga pricaju...mislim da si totalno promasila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, hteo sam da mozda pomognem nekom i kazem da sam ja, kada sam bio u beogradu, nocio u apartmanu u centru, i zadovoljan sam bio, nasao sam ih na internet...

Interesantna ponuda, odlicne su im lokacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sve je veca ponuda apartmanskog smestaja u beogradu, i cini mi se da je i kvalitet ponude bas dobar

bar na slikama svi lepo izgledaju, sredjen enterijer, dobro opremljeni

nadam se samo da vlasnici sajtova odgovaraju na mejlove i rezervacije preko sajta :)

ma gomila sajtova moze da se nadje.

negde imate i cene na sajtu, ali verujem da nisu fiksne i da moze da se pregovara ako se ostaje na duze

Izmenjeno (Uroš J.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, nedavno sam bio u Beogradu sa zenom, grad je veoma lep i ljudi su veoma prijatni i gostoljubivi, svakako treba posetiti Beograd, po mom misljenju najbolje je pronaci apartman, ima dosta lepsih i jeftinijih nego hotela, mi smo pronasli smestaj na xxxxx, u ponudi imaju veliki broj apartmana i veoma su ljubazni, necete pogresiti ako kod njih rezervisete apartman za vas boravak u Beogradu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da mnogi od vas traze povoljan i dobar smestaj u Beogradu, pa sam resila da podelim sa vama svoja iskustva vezano za apartmanski smestaj u Beogradu. 

Naime bila sam sa deckom u Spa Secret apartmanima, na Novom Beogradu, ne mogu da opisem jer to treba videti i doziveti pocev od ambijenta, udobnost, djakuzi, prijatna atmosfera, romanticno osvetljenje, jednom recju pravi kutak za zaljubljene. Nalazi se na Novom Beogradu, tik uz autoput, cene i vise nego povoljne, ko je u nedoumici za smestaj, verujte pravi izbor su Spa secret apartmani. 

Sve pohvale!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko vam je neophodan smeštaj u Beogradu uz to da ne potrošite mnogo novca, a opet da budete zadovoljni uslugom, preporučujem svima Apartman Vračar Crveni Krst :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Smeštaj sam uvek birala po preporuci od prijatelja, treba biti oprezan jer pored svakojake ponude postoji i onaj maleni problem (CENA :D). Jedan moj prijatelj svakih nekoliko dana odlazi u Beograd i on mi je rekao za  sajt. Iskreno ja do skoro nisam ni znala da je moguće vrlo lako, preko interneta, završiti sve oko smeštaja a da se čovek ne muči na licu mesta. U svakom slučaju uvek treba birati ovakav smeštaj tipa iznajmljivanje apartmana umesto hotelskog, koji je preskup. Pozz od mene

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka