maja2105

Smeštaj u Beogradu

79 poruka u ovoj temi

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:dance:

Procitala sam da tamo ima linija za aerodrom...

link je LINIJA 72 ---

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala tii!!! :cmok:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim, i drugi put !!! :dance:

O aerodromu sam pisala nedavno na toj temi !!! :hladjenje:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kolko kosta taksi ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da je tema veoma zanimljiva i da nije odavno koriscena, pa da je malo ozivimo :))

Za odlican smestaj u Beogradu po pristupacnim cenama mozete videti ponudu na sajtu www.lobi24.com.

Sajt je relativno nov i ima odlicnu ponudu sto se Beograda tice.

Pozdrav!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo ja sam prosli vikend bio na 2 dana u BG i proveo predivno u san art hotel...novi otvoreni ovo leto na splav na dunav u usce parku...platio 40e za dvoje cista super soba sa wc i dorucak, parking besplatan kao i wifi...lokacija je odlicna 1.5km od centra preko Brankovog mosta ...personal je super frendly a jutarna kafa na Dunavu sa pogled na Kalemegdanu je jedinstvena :-)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

40e/dan za dvoje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeste da :) sa doruckom ;)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znala sam da je toliko, ali hajde da pitam mozda su cene otisle malo na dole! :ideja::vestica: :hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima i nesto jeftinije ali kad sam video lokaciju (blizini centra da ne palim auto u guzvi i splav na Dunav) odmah sam rezervisao :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve zavisi od lokacije i od broja dana tako da nije to mnogo 40eu, u svakom slucaju jeftinije od hotela, a slicna skoro ista usluga :)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidi imas recimo i u stari hotel Slavije to ti je u sam centar cena je 32e za dvoje sa doruckom ali posto nema parking moras da platis garazu koja kosta 7e po dan, tako da izlazi oko 39e...hotel je stari komunisticki ali cist i u sam centar grada :) Ja sam tamo dosta boravio ali sad malo da promenim i nisam uopste pogresio :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih doadao da je definitivno najbolji izbor smeštaja u beogradu - privatni smeštaj! Hoteli ili su skupi ili su nevidjene rujne, da se smrzneš od zime i pohabanosti :( Moja preporuka je koristiti neki od servisa za izdavanje apartmana u Beogradu , koji pred ponde smeštaja imaju skore sve bitno od najobičnijeg objašnjenja kako stići u Beograd , preko informacija o Beogradskim sajmovima do već sada aktuelne ponude za Novu godinu.

 

Nadam se da sam da sam pomogao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da je tema prilicno stara, ali ako ikome ikada zatreba dobar smestaj u Beogradu preporucujem Vam http://apartmaniubeogradu.weebly.com/, ponavljam preporuku posto vidim da sada imaju novi sajt koji je detaljniji. Ako ovo cita, pozdrav vlasniku apartmana i hvala za gostoprinstvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka