maja2105

Smeštaj u Beogradu

78 poruka u ovoj temi

cao!

Zelim da upoznam glavni grad srbije, tako da imam u planu doci krajem avgusta, trazim vec smjestaje itd, ali sve stranice u internetu prikazuju one hotele sa 5 zvijeza, a meni netreba to.

Mozeli mi neko predlozit dobar hotel ili apartman nije vazno sto, samo da nije skupo, jer ostajem samo 4 noci!

hvala unaprijed,

maja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni kad god dolazi neko od stranaca smestim ga u rojal... odlicno mesto, ok sobe, klopa, bar koji radi non stop :D ok cena,...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ekcelzior zaboravi jer to je mesto gde je najvise rasprostranjena prostitucija u gradu. Jeste jeftino ako ti nije neprijatno da te gledaju ko "radnicu". To takodje vazi i za hostel u Krunskoj mislim da je 80 i neki broj [neparan]. Ako se nesnadjes javi mi se na PP pa cu ti pomoci. Ja sam Bgd taksista. Znam dosta. Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporucujem hotel Rex u Bg-u. To je nekadasnji hotel Turist, ali j kompletn renoviran, iznad svega uredan i sasvim nov. Usluga odlicna, dobra ishrana, sasvim zasluzuje svoje tri zvjezdice.

Inace, hoteli u Bg-u i jesu vrlo skupi. Bila sam jos u hotelu Splendid koji je, da se tako izrazim, u samom srcu Srpstva i Srbije! Imas uvid u sva dogadjanja Bg skupstine. Nalazi se u bocnoj ulici od Terazija, ali je dosta star i zadnji oput renoviran tokom osamdesetih. Nema restoran i u principu, nije nesto, osim sto je u samom centru.

Sad da ne nabrajam Slaviju Lux i sl. gdje mi je bilo vise nego udobno.

Bg je fin grad i treba ga obici!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li mi neko predlozit dobar hotel ili apartman nije vazno sto, samo da nije skupo, jer ostajem samo 4 noci!

Poseti sajt www.VisitSerbia.org. Tamo ćeš naći i hotele i hostele i apratmane u BG. Odmah vidiš da li ima mesta ili ne, uradiš rezervaciju a plaćanje je na recepciji.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prije svega pozdrav.

Interesuje me koliko se krece smjestaj u Beogradu,mislim na hotele ili apartmane

Odgovaralo bi da je hotel negdje blizu centra.

Moze li mi neko predlozit dobar hotel ili apartman nije vazno sto, samo da nije skupo, jer ostajem samo 3-4 noci.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

HOSTEL “TiS”

Koste Abraševića 17

Tel. 3806-050

www.tishostel.co.yu

HOSTEL “ŽOC”

Zdravka Čelara 14

Tel. 2072-605

www.dom-zoc.co.yu

KONAČIŠTE “LICEJ KLUB”

Venizelosova 31

Tel. 3392-458

www.licejkon.com

BELGRADE EYE

Krunska 6

tel. 3346-423

www.belgradeeye.com

THREE BLACK CATZ

Čika Ljubina 7/49

tel. 2629-826

HOSTEL BG747

Aleksandra Dubčeka 58

tel. 3248-550

www.bg747.com

STAR HOSTEL

Cara Uroša 6/I

tel. 2627-061

FEBANI HOSTEL

Cvijićeva 110

tel. 2769-256

www.febani.com

MONSTER HOSTEL

Višegradska 25

tel. 3066-980

HOSTEL BELGRADE

Kralja Milana 17

tel. 3232-336

www.hostelbelgrade.com

SLEEPWELL HOSTEL

Zmaj Jovina 7

tel. 3036-757

LIPOVIČKA ŠUMA HOSTEL

Lipovica, Barajevo

tel. 8302-184

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prije svega pozdrav.

Interesuje me koliko se krece smjestaj u Beogradu,mislim na hotele ili apartmane

Odgovaralo bi da je hotel negdje blizu centra.

Moze li mi neko predlozit dobar hotel ili apartman nije vazno sto, samo da nije skupo, jer ostajem samo 3-4 noci.

Hvala

Hostel Febani je ok, relativno blizu centra, u Cvijicevoj - nama su dali 4-krevetnu sobu za nas dvoje. Cena je bila oko 20e/po osobi/danu + taksa. Kupatilo je shared. To i nije pravi hostel, vise guest house, (zauzima 1 sprat zgrade) tako da nema puno guzve. Imas upotrebu kuhinje, i interneta:). Telefon imas gore u Emy-nom postu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agencija Rentastan nudi odlican apartmanski smestaj. U pitanju su stanovi u centru Beograda koji solidno izgledaju i imaju pristojnu cenu. Bices zadovoljna!

www.rentastan.com

Izmenjeno (prof)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate firmu EURO apartmani koja iznajmljuje stanove po BG-u, po danu od 30-60e, ima i neki sajt na .uk.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao!

Zelim da upoznam glavni grad srbije, tako da imam u planu doci krajem avgusta, trazim vec smjestaje itd, ali sve stranice u internetu prikazuju one hotele sa 5 zvijeza, a meni netreba to.

Mozeli mi neko predlozit dobar hotel ili apartman nije vazno sto, samo da nije skupo, jer ostajem samo 4 noci!

hvala unaprijed,

maja

preporuka fantasticni apartmani http://Apartmani Beogradpost-21972-1296138778,5_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najpovoljniji su ti Hosteli što se tiče smeštaja u Beogradu. A hvala Bogu ima ih i previše i to po samom centru.

http://www.portal-srbija.com/turizam/hosteli

Među najjeftinijim smeštajem su Domovi koji preko leta (školskog raspusta) rade kao Hosteli...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na žalost Beograd je skup grad sa aspekta smeštaja, pa hotel se ne isplati ako je čovek u privatnoj avanturi. Hostel je mnogo jeftinije rešenje, a još od Autobuske počinju da se smenjuju, tako da nema frke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao!

hvala unaprijed,

maja

Prijatelji dolazili letos u Bg pa smo im trazili smestaj i pronasli sjajan apartman u centru + ok cena + ljubazne gazde. Vidi ako nije zauzet,u Cara Urosa je.

Izmenjeno (mirarbi)
uklonjen link
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li mi neko pomoci...Imam let rano ujutru i treba da budem oko 4h na aerodromu Nikola T. posto sam sama sa bebom necu je maltretirati da od 10h cekam celu noc na aerodromu..ima li neki hotel u blizini do 10 km a da nije mnogo skup?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887629
    Ukupno poruka