Guest goca

Fakultativni izleti -antalijska regija

61 poruka u ovoj temi

Da li neko zna koliko kostaju ture u alanji,recimo plovidba po reci,krstarenje brodicem,aqwa park...Bilo bi mi od velike pomoci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sve ti to zavisi od cenkanja :). Ako kazes da si iz Srbije znaju da puste cene. U proseku cene su sledece:

Tvrdjava iznad Alanje 3.5 evra ulaz

Damlatas pecina 2 evra

aqua park oko 15 evra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima organizovan izlet u taj Aquapark Utopia iz Alanje i koliko kosta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Alejandra

99,99% sam siguran da nemoze niko ko nije gost hotela uci posto je tipa ultra all incl. samim tim aqva park je samo za goste hotela...

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li postoji izlet u neki drugi Aquapark u okolini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas manji akva park u samom gradu,ali i nije bas nesto narocito.Kad smo bili prve godine u Alanji isli smo u neki Akva park koji je malo van Alanje,ali ne daleko.To smo isli preko agencije,jer tada nismo imali pojma da taj park postoji,i da bi mogli sami da se organizujemo.Posle Adalenda nijedan ne zavredjuje paznju.Mislim nije bilo lose,a nije bilo ni skupo,tako da ako planiras malo da skratis vreme i ubijes monotoniju tipa hotel-plaza onda i nije tako lose.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji fakultativni izleti su u opticaju za turiste koji odu u Kemer/Antaliju/Alanju? Sta obavezno obici, a sta je gubljenje vremena i novca?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procesljaj malo ovaj podforum - dosta se pisalo o tome. Ono sto se meni najvise dopalo je rafting, to nemoj propustiti, dozivljaj je super.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li izleta do kipra i treba li viza za turski deo ostrva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam lepo postavila pitanje, tacnije, da bih dobila vise odgovora, ostavila sam presiroke opcije. Letovacemo u Kemeru (koji je od Alanye udaljen jedno 150km), a sve sto sam citala (a procesljala sam podforum:-) odnosi se na Alanju...

Da li za Kemer postoje specificni izleti, odnosno sta obici u krugu od 100km?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj savet ti je da ne ideš preko svoje agencije nego lepo da odeš do neke agencije u gradu, malo cenkanje i eto sigurno ušteda barem 50-tak za jednu porodicu. Isto će oni doći po tebe, sačekati te i dovesti do hotela... Primera radi ono što je preko naše agencije bilo 30e preko lokalne agencije je bilo 19 a uz to deca ispod 7 godina nisu plaćala ništa dok je preko agencije bilo 15 eura.. Porodica sa dvoje dece uštedi 52e...

Preporuka... poseti onaj delfinarijum u Alanji, da ne veruješ kako su delfini i foke pametna bića !!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji fakultativni izleti su u opticaju za turiste koji odu u Kemer/Antaliju/Alanju? Sta obavezno obici, a sta je gubljenje vremena i novca?

Delfinarijum u Alanji!!!! Aqua park je ok ali bio sam i boljim!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

krstarenje je gubljenje novca .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice raftinga,organizuje se i iz Kemera(bar je tako bilo dok smo mi bili u Alanji).Secam se da smo na pola puta pokupili turiste iz Kemera za rafting.Ne propustaj to nikako,kajaces se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

CENE PREKO LOKALNIH AGENCIJA:

delfinarium 25e,program 9;30h i 14;30h

djip safari 20e sa ruckom,moje dete 10 god nije platilo

rafting 20-25e,

aqua park "dalmatas"koji se nalazi u Alanji i dovoljan je bio za nas 10e za odrasle,deca 7-12 god 5e.(bez agencije sami smo otisli),

krstarenje 10e,

CENE PREKO NASEG VODICA:

djip safari 30e+deca 50%

rafting 35e+deca 50%

aqua park"planet"tako nesto 35e,za decu ne znam

krstarenje 20e+deca 50%

tura do Izraela sa avionom i sve u jednom danu 280e

Mi smo isli na djip safari preko lokalne agencije i bilo je fantasticno.Nasli smo agenciju koja se nalazi odmah preko puta naseg hotela(nekako nam je bilo sigurnije da je blizu hotela)Aqua park"dalmaras"nama je bio dobar jer nije bilo guzve i nekako je sve bilo na jednom mestu,nije veliki ali zadovoljava decije potrebe(a i moje)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka