Dubravka25

Portugal

5 poruka u ovoj temi

Zdravo svima,

U oktobru se spremam na put u Lisabon u sopstvenoj režiji.

Ima li ko informaciju šta se ne sme propustiti, preko koje agencije može da se nabavi povoljna avio karta itd...?

Izmenjeno (Dubravka25)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

Ima li ko informaciju šta se ne sme propustiti, preko koje agencije može da se nabavi povoljna avio karta itd...?

Prelistaj malo teme u ovom delu foruma,ima gomila korisnih informacija i o Lisabonu,a i o Portugalu uopšte,moja preporuka je tema: "Portugal s kraja na kraj",gde se korisnik "komisura" potrudila da svima do detalja opiše ovu prelepu zemlju.

Što se avio karata tiče,ja sam prošle godine kad sam posetio Lisabon,putovao iz Barselone,povratna karta Barselona-Lisabon je bila oko 95 eura sa svim taksama,kompanija je Flytap.

Izmenjeno (aladarinho)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Dubravka

Ima vremena do oktobra da sve lepo isplanirate, pa cemo se kuckati... Tu sam ako ti bilo sta zatreba.

Ako zelis direktno do Lisabona, treba pratiti akcije. Npr, Lufthansa je skoro imala promociju i povratna se mogla naci, cini mi se, za nekih 120e. Nema razloga da kupujes karte preko agencija i bespotrebno im ostavljas proviziju koja cesto i nije tako mala.

Ukoliko presedate, ima vise kombinacija. Povoljne karte se mogu naci npr. iz Rima, Milana, Barselone itd. Pogledaj npr. sajt EasyJeta. Ja sam isla Wizzairom iz Beograda do Rima, pa odatle do Lisabona (EasyJet). Mozete i Spanairom do Barselone, pa odatle dalje. Cujem da ce i Jat poceti od aprila da leti do Spanije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

probaj preko " Lufthanse " , devojka i ja smo uspeli da preko njihovog sajta kupimo iste za 135 eur

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno svima na ovako korisnim informacijama:).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26214
    Ukupno tema
    874257
    Ukupno poruka