aleksandra_

Nekretnine u Grckoj

363 poruke u ovoj temi

@natalyroo

taj stan planirate izdavati a necete slike da objavite zbog privatnosti? bez veze.

@Lela 002

moze da kupi kao fizicko lice plac, pa da njegova firma otvori ogranak u Grckoj, sklopi ugovor o izgradnji sa fizickim licem vlasnikom placa. Onda se dobija saglasnost ministarstva rada, naseg, da posalje radnike u inostranstvo po osnovu tog ugovora. Onda zavod za zaposljavanje Grcki treba to isto da odobri. Potom se vade vize, radne u Srbiji i pocinju radovi. Ovde se placaju samo doprinosi za te radnike, a u Grckoj porezi....

Mozda ce firma morati i nekog Grka da prijavi ako treba neka licenca kod njih, ali to vec ne bih znao do je vec do gradjevinaca, sa nama ekonomistima nema veze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko kupio nekretninu u Grckoj preko hipotekarnog kredita? Ako jeste da ukratko opise proceduru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Grčkoj su cene stanova zaista nikad bolje. Procedura nije toliko komplikovana i ako imate posrednika procedura ne mora biti ni preskupa ni mnogo komplikovana.

Ja konkretno poznajem osobu koja posreduje između srpskih kupaca i grčkih prodavaca i ponuda je zapanjujuće povoljna.

Moguće je kupiti stan u određenim delovima Soluna ili u Pijeriji po ceni jednog omanjeg auta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drago mi je da sam naisla na forum koji se bavi pitanjem kupovine nekretnina u Grckoj. Svakog dana nailazim na neverovatno povoljne ponude i zaista mislim da je ovo sad ili nikad prilika za ljude koji zele da obezbede sebi smestaj u Grckoj po sjajnim cenama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 4/16/2016 at 20:53, blagdan je rekao/la:

Moguće je kupiti stan u određenim delovima Soluna ili u Pijeriji po ceni jednog omanjeg auta.

"omanjeg auta"??? Ne znam sta bi to moglo biti, mozda neka šupica?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pazite se tih "neverovatno povoljnih ponuda", jer u tom slucaju cete za renoviranje morati uloziti nekoliko luksuznih "velikih auta". Obicno tako bude.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 6/3/2015 at 18:17, Natalyroo je rekao/la:

Kad odlucite definitivno, mogu vam dati broj naseg advokata, ona govori srpski.

Natalyroo, molim Vas za kontakt Vaseg advokata, obzirom da sam zainteresovana za kupovinu nekretnine na Halk. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo putem privatne poruke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Natalyroo, takodje molim  za kontakt Vaseg advokata, obzirom da sam zainteresovan za kupovinu nekretnine na Kritu. Hvala!

ako moze na     mginzenjering93@gmail.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslala na PM.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, 

intreresuje me kakva je situacija sa godisnjim porezom u Grckoj...

koliko iznosi godisnji porez?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zinteresovana sam za kupovinu nekretnine u Grckoj ali me zanima da li se moze dobiti boravak na 6 meseci ako ne moze za stalno i da li je to moguce? Tacnije da li neko ima iskustvo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zainteresovana sam za kupovinu nekretnine u Grckoj ali me brine boravak.Ako nemam mogucnost da dobijem stalni boravak (5 godina) na kupovinu od 250 000 evra,(kupujem za manje novca) moze li se dobiti na 6 meseci (3 plus 3)? Da li neko ima iskustvo koje bi mi pomoglo?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26207
    Ukupno tema
    873969
    Ukupno poruka