aleksandra_

Nekretnine u Grckoj

366 poruka u ovoj temi

@whitekangaroo

U kome mestu se nalazi plac,realno i nije ti potrebno vise od 3 ara kucica i neko stablo voca.

Da li znas kako ide sa gradnjom ponovo placas gradjevinsku dozvolu ili ako ides iste gabarite ne,

verovatno ces morati da angazujes preduzimaca sa firmom tj. licencom saberi troskove obavezno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@whitekangaroo,

čini mi se da smo gledali isti plac (ako je to plac sa bolje sazidanim roštiljem od te šupice za stanovanje). Kad kašem gledali, znači "samo gledali preko sajta", neće biti konkurencije u kupovini, jer trenutno samo ja navijam za to. Mada smo razmišljali i o placu na koji bi dovezli kamp kućicu, pa da se dogradi neka nastrešnica, neko minimalno ulaganje u sve to.... Obaveštavaj nas kako ide kupovina. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nismo, jer ovaj nije oglašen nigde online. skoro je i pušten u "promet". građevinska dozvola nije neophodna za obnovu kuća. ići će se s tim. već smo ostavili depozit kojim smo potvrdili namere o kupovini.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da dodam: na placu postoji i 2 veća stabla oraha i 4 palme. kućica od 44 kvadrata može da se postavi u istim dimenzijama

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uzimaj to jos ako ti ne treba licencirani preduzimac ili firma,sa nekih 10. do 12.000 eura napravices pravu oazu mira i uzivati.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to je i ideja, ali mi je agent za nekretnine sa svojim severnogrčkim temperamentom 'lako ćemo' više nego se popeo na k...ofer!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta bi jel si na kraju pazario taj raj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto ne vidis one montazne kucice, to ti je mozda najbolje, jer ako gradis a majstori kao kod nas rade fush kada ti nisi tu... svasta moze da bude.

Jel mora bas 44 kvm ili mozes recimo i sprat da dignes? Lepo bi bilo 88kvm da mogu i gosti da dolaze, uzivancija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledam više sajtova koji se bave prodajom nekretnina u Gr. Onaj naš Roman-Real Estate

sajt i on ima neke najpristupačnije cene, ostali Grčki sajtovi imaju malo jače cene, u čemu je caka zna li neko?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta bi jel si na kraju pazario taj raj?

trenutno smo u pregovorima sa vlasnicom oko cene i utvrđivanje šta tačno tu može se zida i pod kojim uslovima.

Sto ne vidis one montazne kucice, to ti je mozda najbolje, jer ako gradis a majstori kao kod nas rade fush kada ti nisi tu... svasta moze da bude.

Jel mora bas 44 kvm ili mozes recimo i sprat da dignes? Lepo bi bilo 88kvm da mogu i gosti da dolaze, uzivancija.

jesam gledao www.kofinas.gr i mislim da je gradnja čak bolje nego da sam uzmem siporeks blok i udarim stirodur, lepak i fasadu spolja. brže jeste sigurno a ne deluje da je slabija izolacija. then again, tu se neće boraviti zimi, a čak i da hoće opet je klima znatno blaža.

upravo smo u procesu utvrđivanja da li mora baš 44kvm, obzirom da je činjenično stanje da postoji objekat 44kvm a u papirima je 30kvm, pa gledamo šta se tu tačno može učiniti. sprat kao sprat sigurno ne može trenutno da se digne, ali meni bi bila dovoljna natkrivena terasa obzirom da sa 3m visine imam 'unlimited sea view' :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali neko zna, kako kupiti plac u Grckoj i koliko i kako do gradjevinske dozvole??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da vam to nce biti problem,nisam siguran ali pretpostavljam da nije velika razlika pri kupovini apartmana ili placa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na iformaciji, neki konkretni link ili sajt za prodaju placeva ili vise uputstva kakva je procedura kako kao stranac koji zeli da kupi plac i hteo bih da ozida neki manji objekat...??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu vam reci da je interesantan ovaj forum i da ce na vase pitanje neko odgovoriti i ja sam se zainteresovo na tu temu. O povoljnosti kupovine nekretnina u Grckoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam u svakom slucaju,u principu svi pricaju o nekoj povoljnosti u Grckoj,mene konkretno interecuje plac pored mora udaljenosti do 200 do 400m sa svim pratecim urbanistickim dozvolama za gradnju,dosta ima u ponudi apartmana,a veoma malo placeva i uputstva kakva je procedura oko toga za nas strance..!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887620
    Ukupno poruka