aleksandra_

Nekretnine u Grckoj

369 poruka u ovoj temi

Ne mora to da bude masina za sudove, moze jednostavno da bude opremljeno sa ukusom, ako shvatas sta zelim da kazem. Da ne bude u smislu "Nabacaj sto vise kreveta u 40 m2 samo da uzmes sto vise para". 

Prica jeste zadovoljstvo, ali nemojte previse da vam se dopadne... kao sto je slucaj sa nama :).

Mi smo krenuli sa pricom o izdavanju, ali nam se sada toliko svidelo da planiramo celo leto da ostanemo tamo. A hvatam sebe i u planovima za sledece leto da opet pominjem nas boravak tamo iako smo navodno crvsto bili zacrtali da cemo izdavati :).

Sta ce biti, niko ne zna...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nista od apartmana u afitosu, drugar ga na kraju kupuje ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta se desilo? :O

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugar je hteo da odustane zbog finansija, ali je na kraju skupio to sto mu je nedostajalo (pomogao tast) i odlucio da ga pazari ... od ponedeljka krece sa zavrsetkom papirologije ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa diiiivno :) Neka mu je sa srecom, Afitos je bas lepo mestasce.

A imace i komsiju - naseg Srbina koji je krajem prosle godine kupio stan tamo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

apartman je stvarno extra, u starom je delu i ceo je u kamenu ... ima svoju garazu (nju nisam video jer nema slika) sto je mnogo dobro ...

inace pogledacu neke druge nekretnine koje sam bezecovao :D ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I od ovog naseg coveka je isto sa garazom... mozda su u istoj zgradi :) Mada mislim da njegov nije u kamenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kolika je kvadratura apartmana? Sprat ili prizemlje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zdravo natalyroo vidim da ste kupili nekretninu u grckoj pa me iteresuje vase iskustvo jer sam zainetresovan da kupim nekretninu u grckoj ali ne apartmane vec kucu ili vilu u ( pefkohori , hanioti , paralia) ili na nekom drugom mestu gde je isplatljivo investiranje kako bi mogao da izdajem
i jos nesto da vas pitam sto je i najvaznije da li postoji poseban porez na imovinu za Srbe ili na profit.
S postovanjem Dalibor

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zdravo natalyroo vidim da ste kupili nekretninu u grckoj pa me iteresuje vase iskustvo 

Dalibore, na prethodnoj stranici postoji link ka sajtu gde sam postavila celo svoje iskustvo sa kupovinom. A i na ovom forumu sa dosta toga pisala.

Da, Srbi normalno kao i svi ostali placaju porez na imovinu u Grckoj. Ne znam zasto bi mi bili izuzeti od toga. Takodje i porez na prihod ukoliko ga ostvaruju u Grckoj.

Tu sam ako imas dodatnih pitanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Natalyroo kad ce slike :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slike stana? Ne verujem da cu ih ovde javno objavljivati :). Nadam se da razumete da bar toliko privatnosti mogu da zadrzim za sebe :) .

Izmenjeno (Natalyroo)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Наш пријатељ се бави изградњом овде у Србији, има пријављену фирму. Да ли, и како, може та фирма градити у Грчкој сопствену грађевину на плацу који је претходно купила?

 

Да ли ико има нека сазнања о томе?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka