ddj

Kragujevac

72 poruke u ovoj temi

Pozdrav.

Potrebna mi je pomoc oko smestaja. Krajem aprila treba klinca da vodim u Kragujevac na drzavno prvenstvo u sahu. Preko sahovskog saveza dobili smo ponudu u hotelu SUMICE oko 1700din PP gde se i odrzava takmicenje (10 dana). I to nije sve plus ucesce, put, dzeparac... i naravno klinac ima 9 godina pa nemoze sam znaci sve puta dva . A ja sam ipak obican smrtnik, a nebih detetu uskratio to zadovoljstvo ucesca pa vas molim da mi date savet oko pristojnog i povoljnijeg smestaja a da nije ni preterano daleko od hotela SUMICE.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pitanju je hotel Sumarice, u kom se verovatno i odrzava to prvenstvo u sahu. Blizu tog hotela nemas nikakav drugi smestaj, posto je to dosta daleko od grada i centra. U svakom slucaju trebaju vam kola za bilo kakav odlazak i obilazak. Od hotela u Kragujevcu postoje jos( od boljih) hotel Zelengora i hotel Kragujevac koji su bas u centru grada. Hotel Kragujevac je skoro renoviran i ima odlicne sobe, ale ne znam po kojoj ceni. Hotel Zelengora je isto sasvim ok. Postoji jos par privatnih hotela, ali mislim s obzirom zbog cega dolazite, da je najbolje da ste smesteni u hotelu Sumarice.Hotel nije los, u sumi je ima lepu letnju bastu, mozete da obidjete i spomenike. A sto se tice cena mislim da su svuda slicen. Pozdrav, nadam se da cete se lepo provesti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li idete automobilom?

Hotel Šumarice je (po Google-u) udaljen oko 5 km od Kragujevca, što i nije tako strašno ako imate automobil, a smestite se negde u Kragujevcu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cak ni taxi nije preskup. Da od centra ima 4-5 km, ne secam se, ali znam da je autom ocas posla, a taksijem nesto sitno. Uostalom, moze se prosetati kroz park, ko voli... (mada ne treba cimati dete).

Mislim da postoji i autobuska linija, a u letnjoj sezoni vozi bus koji zovu "leptiric"- staje ispred hotela.

Hotel Sumarice je malo izolovan, tako da cete se bar naspavati kako treba. Uz to, ne znam koliko ce povoljniji smestaj, jos na bazi PP, moci da se nadje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama ALI kao sto sam rekao ja sam obican smrtnik tako da za moj budzet je to puno 2 puta 17000 smestaj, put, ucesce, dzeparac ... cirka 50.000din minimum ( pa nek ti se dete bavi sportom), u sustini nije to tako strasno. Nije to problem platiti ali bojim se da necu uspeti na leto isfinansirati Zlatibor ili more. Tako da sam mislio ako neko zna neki privatni smestaj na toj strani grada mislim da bi me znatno povoljnije izaslo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja te potpuno razumem. Na PP ću ti poslati šta sam ja našla.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kragujevcani, dajte neke predloge za dobru klopu u vasem gradu :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko može da mi kaže između kojih ulica se nalazi Bazenska bb. To je SC Park, vodim dete na takmičenje sutra a navigacija mi ne prepoznaje ovu ulicu pa mi treba neko bliže objašnjenje. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto se Kragujevčani ne javljaju probaću ja:

Po nicku predpostavljam da stižeš iz Beograda, verovatno autoputem. Dakle stižeš poluzavršenim autoputem od Batočine ka Kragujevcu, pred samim gradom prolaziš kroz dva kružna toka, na prvom krst a na drugom Fiatov znak! E kod drugog skrećeš desno,uzbrdo pored Metro i voziš par km do /valjda/trećeg semafora /Molova pumpa sa leve strane/, tu skrećeš levo u Avalsku ulicu. Voziš Avalskom ulicom i mislim na drugom ili trećem semaforu ukršta se sa ulicom Kralja Milana V. Neposredno pre te raskrsnice sa leve strane imaš Eko pumpu kao orijentir a na raskrsnici skrećeš desno u ulicu Kralja Milana i posle nekih trista metara ugledaćeš sa leve strane halu sa zatvorenim bazenom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kome treba bilo kakva informacija na ovoj temi voljan sam da pomognem..

A i da osvezimo temu malo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram boravak (poslovni) od oko 10 dana u Kragujevcu. Nisam nikada ranije bio. Interesuje me preporuka za neke restorane (po mogućustvu romantične), i uopšte šta raditi u Kragujevcu, s obzirom da ću svakog dana imati po nekoliko slobodnih sati.

Hvala svima unapred! Svi saveti su dobrodošli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.kudanaklopu.com tu odaberu šta ti se sviđa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Klopa restoran ,,Oranica", restoran ,,Tapas"(rafo Spanska klopa,ok je nije lose), i obavezno restoran ,,Dvoriste" , ako volite ribu, lignje, dagnje...restoran ,,Neptun"...

Za setnju ako je lepo vreme , Sumarice, Veliki park-Muzej-spomenik V3(peto tri) - i kad zavrsite taj krug svratite na kaficu i sok u hotel Sumarice, ima lepa basta(pod uslovom da je lepo vreme) ili odlazak do Sumarickog jezera ujedno tu je i navedeni restoran Oranica...

Ako bude kise , mozete do ,,Plaze" to je Kragujevacko Usce, cak i ne zaostaje za Uscem ni malo, mozete da odgledate film(3d, 4d)mc donalds, kineska hrana, turska hrana... a nadam se da sam pomogao, ako nesto treba..tu sam...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo rečeno, može da se ubaci i pivnica Alektus (nekada Špijunsko gnezdo) - dobar ambijent i imaju svoje pivo...

Traži žirafu :)

Što se tiče 3D filma instaliraj aplikaciju na telefon i odaberi gde ćeš da sediš i šta ćeš da gledaš :

https://play.google....neplexx.rs.kino

Sport je trenutno utanjio u gradu od kada su naprednjaci na vlasti pa se tu nećeš nagledati nečeg zanimljivog, mada sve sekcije Radničkog igraju najviše rangove takmičenja ...

Trenutno VK Radnički igra Ligu šampiona pa ako voliš vaterpolo svrati do bazena, ili ako ne voliš ti se okupaj :D

Taksi ti je jeftin (1km = 40 - 50 dinara ) i ako šikaš ne isplati ti se da voziš :D

Izmenjeno (Dane034)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka