neffa

Hotel Safir Hurgada

213 poruka u ovoj temi

U Abu ashari (Egipatska verzija Maxija)u Sakali ili u Memši. Čini mi se da je jednako udaljen hotel od oba centra tako da ti je sve jedno. To ti je jedno 20-ak minuta hoda ili 5 funti taksijem (2 - 3 minuta vožnje). A vodu smo unosili ja 4 komada u rancu i devojka jednu u torbi :)

Hvala, Nikola.Imam jos par pitanjca,izvini ako sam preterano radoznao.

Safir nudi samo PP(makar preko nasih agencija).Rekao si nesto o kvalietu hrane,a mene interusuje da li su dorucak i veceradozovoljni ili mora da se klopa nesto imedju?

Koliko sam shvatio,sefovi su u Safiru kod recepcije i iznajmljuju se.Da li su bezbedni i kolika je cena najma po danu?

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da nije problem. Kontam da nije problem u hotelu da se raspitas za rucak, posto sam video da ga ima. E sada meni licno nije bilo potrebno nista izmedju preterano, mozda koji mango ili tako nesto (kaze ti covek od 90+ kila). Imas za dorucak veliki izbor, Kiselo mleko, hladno mleko toplo mleko, pa onda one muslije dzemove, pekmeze, med, margarin, tost, francuski tost (nesto slatko), palacinke i kajganu (mada nije problem da ih zamolis da ti spreme na oko ili barena) i neko jelo Foul Medameds koje se nisam usudio da probam jer nije bas najsrecnije mirisalo i koje su jeli samo Arapi i gomilu slatkih peciva, ali to je to svaki dan isto a i meni je najveci problem bio sto nije bilo neke salame ili nekog vida mesa za dorucak posto od slatkog ne mogu da se najedem :)

Za veceru imas nesto veci izbor i svakog dana ubace novo jelo ili 2 i imas gomilu salata, 2 vrste supa itd..... Stvarno rucak nije potreban (barem meni jos jednom da kazem).

Sef ti je ukljucen u cenu aranzmana, samo trazis kljuc na recepciji i to je sve (naravno da ostavis i koju funtu basksisa)

Izmenjeno (Nikola G.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima ,

zanima me da li je neko bio ove godine u ovom hotelu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka