bolestoka

Kipar

1491 poruka u ovoj temi

Kipar se zvanicno otvara 15.06. E sad ne znam kako ce AirSerbia i wizz to da isprate..Za sad ne zele turiste iz Uk i Rusije zbog lose situacije sa virusom tamo,a oni su im dve trecine od ukupnog broja turista.Prizeljkuju turiste iz nordijskih zemalja,centralne Evrope.Nas za sad ne spominju.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas bi trebalo da objave plan otvaranja aerodroma, čini mi se da pominju 08.06 za Larnaku. Juče su pripremili listu od 20 država koje će imati prioritet ove sezone, nisu naveli koje su ali imajući u vidu neke ranije vesti da imaju istu politiku kao Grčka nadam se da smo i mi na toj listi. Ostaje pitanje kako će AS i Wizz da se prilagode. Ranije je AS objavila da će broj letova za Larnaku korigovati...

Preporuka za vesti sa Kipra je sajt www.cna.org.cy

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na sajtu AirSerbia letovi za LCA krecu od 16.06. i to prve 2 nedelje utorak i petak, a kasnije povecavaju broj letova. Znam da to nista ne znaci, ali vidim da je popunjenost za nas avion iz BEG velika (po ceni karte). 

Hvala vam svima na deljenju info:)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako je, do 15.06. traje zabrana za "non-essential" letove van EU, trebalo bi da se tada ukine i onda nema prepreka da AS nastavi sa planiranim letovima ako je popunjenost dobra...Cene na njihovom sajtu skaču svakodnevno tako da sve sluti na dobru popunjenost i kupanje na plažama Kipra ovog leta :)  

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nazalost, mi cemo biti u trecij fazi posle 1.7. Mada sve se menja iz dana u dan, pa da se nadamo da ce biti ranije

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preliminarna lista letova AS ka Larnaki stoji vec par dana, ali nazalost Kiprani jos uvek nisu dodali Srbiju na pozitivnu listu (A ili B listu drzava). Ono sto je pozitivno, mada su najavili nedeljno azuriranje liste zemalja koje mogu da udju na Kipar, prosle nedelje nisu azurirali tu listu, pa se jos uvek mozemo nadati da ce nas ubaciti na listu i da cemo moci putovati na Kipar. 

Mislim, da ukoliko nas Kipar ne stavi na listu zemalja koje mogu ulaziti na Kipar, AS ce morati obustaviti letove prema Larnaki:( od 16.06.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aerodrom u Larnaki se otvara 09.juna.Ja ocekujem i nadam se da ce tada da nas stave na listu

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne, jos uvek cekamo razvoj situacije. Mislim da ce od jula se vec stabilizovati. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26364
    Ukupno tema
    880735
    Ukupno poruka