bolestoka

Kipar

1425 poruka u ovoj temi

E nasmeja me... Mada, nije smesno kad se ne moze otputovati... Desilo mi se par puta.. I sve su bili zdravstveni razlozi, pa je uplaceni novac bio u drugom planu.  Nadam se da to ovde nije slucaj.

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar karte mogu da se preprodaju? 

Zar niste, kad ste kupovali karte, uneli vase podatke? Sta sa tim? 

Wizz-air dozvoljava promenu podataka putnika, naravno uz novcanu nadoknadu ?

Izmenjeno (rasid123)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao svima. Planiram u drugoj polovini septembra da idem sa devojkom na Kipar 2 nedelje. Ideja je da budemo u 3 mesta po 4-5 dana. Mislio sam da Larnaka, Aya Napa i Pafos. Da li imate savet odakle da počnemo i kako najbolje razdeliti po danima u svakom mestu? Ima i opcija da počnemo i završimo u Larnaki.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krenite od Larnake ili Pafosa, jer su tamo aerodromi. Najbolje je da kombinujete letove, ako koristite bus, jer je P. dalje, a nisu česti busevi kao za Napu iz Larnake.

E, sad iz Bgd-a nema direktnog leta za Pafos, ne znam koliko ste raspoloženi za druge aerodrome.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na savetu. Gledao sam malo i preko Ryanaira iz Budimpešte za Pafos, ali mi po cenama deluje da ne bi prošao mnogo jeftinije. A svakako se brže stigne od Larnake do Pafosa (bar bi trebalo) :)

Za Larnaku mi ne deluje da ima dobre plaže u odnosu na Aya Napu recimo. Tako da ne znam koliko dana tamo ostajati.

Poslednje što mi pada na pamet je da se bude 2 noću u Larnaki, pa Aya Napa 5, Pafos 5 i na kraju opet Larnaka 2. Ili je možda bolje odma ići u Aya Napu, pa Pafos i na kraju Larnaka?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlučite se, a pre toga pročitajte teme o Kipru, a i o avio kartama.

Super je svratiti i postaviti pitanje, a po povratku napisati "vratio sam se, pitajte me, dok je još sve sveže".

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se vratili pre par dana.. Iskoristili mnoge dobre preporuke odavde i podelili Pafos na 5 dana i Ayia Napa 8 dana. Rentirali auto za ceo period i izvozali sva veca mesta  i poznatije plaze. Svakako odmor za pamcenje! Pisite sta vas interesuje..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mi uzeli karte preko Wizz-a za 21. septembar. Sad preostaje naći smeštaj.

@method  Da li vam je 5 dana na Pafosu bilo taman ili bi možda skratili ili produžili malo? Kakva je preporuka za Pafos što se smeštaja tiče? Jel ima neki deo grada gde je najbolje biti smešten u smislu da se može peške doći i do plaže preko dana i uveče do grada?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sasvim dovoljno. Da smo bili u nekom periodu kada prijatnije vreme dozvoljava i obilazak bogatog istorijskog nasledja mozda bi imalo smisla produziti boravak. Za neki vecernji izlazak je najbolje pronaci smestaj u samom kato pafosu ili okolini. U okolini Pafosa ima prelepih plaza, uvalica, plaznih barova i zbog toga ne bih preporucio gradske plaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

VidimPozdrav da li je neko letovao na Kipru sa agencijom wayout ako moze da podeli iskustva?I hotel Melisi beash?

Da li ste vi na otisli na Kipar preko Wayouta?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav

molim Vas preporuku agencije za ljetovanje na Cipru, all inclusive aranžmana.

Hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo rezervisali preko Tui-a nov hotel u Ayia Napi, cena je povoljna za hotel 5* sa al uslugom, Chrysomare beach resort. Karte smo uzeli preko wizz-a imali su neki popust u januaru.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Lidija J poslala sam vam privatnu poruku pa vas molim za pomoc.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam dobila poruku

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lidija nadam se da ste sada dobili,ako opet nesto nisam zabrljala:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26174
    Ukupno tema
    872802
    Ukupno poruka