bolestoka

Kipar

1523 poruke u ovoj temi

Odlučite se, a pre toga pročitajte teme o Kipru, a i o avio kartama.

Super je svratiti i postaviti pitanje, a po povratku napisati "vratio sam se, pitajte me, dok je još sve sveže".

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se vratili pre par dana.. Iskoristili mnoge dobre preporuke odavde i podelili Pafos na 5 dana i Ayia Napa 8 dana. Rentirali auto za ceo period i izvozali sva veca mesta  i poznatije plaze. Svakako odmor za pamcenje! Pisite sta vas interesuje..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mi uzeli karte preko Wizz-a za 21. septembar. Sad preostaje naći smeštaj.

@method  Da li vam je 5 dana na Pafosu bilo taman ili bi možda skratili ili produžili malo? Kakva je preporuka za Pafos što se smeštaja tiče? Jel ima neki deo grada gde je najbolje biti smešten u smislu da se može peške doći i do plaže preko dana i uveče do grada?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sasvim dovoljno. Da smo bili u nekom periodu kada prijatnije vreme dozvoljava i obilazak bogatog istorijskog nasledja mozda bi imalo smisla produziti boravak. Za neki vecernji izlazak je najbolje pronaci smestaj u samom kato pafosu ili okolini. U okolini Pafosa ima prelepih plaza, uvalica, plaznih barova i zbog toga ne bih preporucio gradske plaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

VidimPozdrav da li je neko letovao na Kipru sa agencijom wayout ako moze da podeli iskustva?I hotel Melisi beash?

Da li ste vi na otisli na Kipar preko Wayouta?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav

molim Vas preporuku agencije za ljetovanje na Cipru, all inclusive aranžmana.

Hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo rezervisali preko Tui-a nov hotel u Ayia Napi, cena je povoljna za hotel 5* sa al uslugom, Chrysomare beach resort. Karte smo uzeli preko wizz-a imali su neki popust u januaru.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Lidija J poslala sam vam privatnu poruku pa vas molim za pomoc.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam dobila poruku

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lidija nadam se da ste sada dobili,ako opet nesto nisam zabrljala:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav! Ima li neko iskustva sa putovanjem na Kipar krajem aprila, pocetkom maja? U principu verujem da je sve lutrija ali recimo nama je pocetak juna bio savrsen prosle godine za Santorini ali je to mesec dana kasnije, racunam Kipar je juznije od Santorinija pa ce mozda biti i ovo prihvatljivo vreme, a opet ne bih da idem a da ne mogu da se kupam. Za jacu polovinu ne brinem posto on pliva i u januaru, ali ja nisam bas toliko hrabra pa ako neko ims iskustva u pomenutom periodu, neka javi, imam jos par dana da razmislim dok traje sajamski popust.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Temperature mora su u tom periodu 19-20 stepeni.

Meni nije padalo na pamet do Juna da se kupam, ali to je individualno pa cete na kraju ipak morati sami da odlucite.

Inace Kipar je u to vreme procvetao i lep, padavine su taman prestale a temperatura vazduha je prijatna.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mi kompletirasmo plan za Kipar.. :) 

nas dvoje + dvoje dece,

7 dana, karte povoljno preko Wizza, Smestaj rezervisan,

4 dana Aja Napa (Airbnb) 

3 dana Larnaka (booking) 

auto rentiran na 7 dana i sad cekamo 14. April.. :) jeeej :) 

inace, mi idemo, ne na letovanje jelte, nego u istrazivanje, ali se uzdamo bar u neko brckanje nogu, s obzirom da plaze imaju dugacak plicak, za toliko ce se ta plitka voda ugrejati :) a to je dovoljno za opustanje I uzivanje posle iscrpnog pesacenja

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ide u drugoj polovini juna na Kipar? Mi imamo let AS za 26.06. pa nismo sigurni kakva je situacija sa Kiprom. Pratimo situaciju sa Grckom i nadamo se da ce isti uslovi biti (nema testiranja i moze da se putuje od 15.06.)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da ce se i Kipar otvoriti do 15.6

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26485
    Ukupno tema
    887075
    Ukupno poruka