beki

FOURKA

404 poruke u ovoj temi

Ja bih Vam se pridružila za sve što ste naveli, posebno kesten.Moraću da prestanem da čitam forum..   :razmislja:

Izmenjeno (klea2)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Laku noć, sutra novi izveštaj  očekujem (citacu forum)....! 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blago vama, vi bar mozete da se odmorite. Kod nas je svake noci narodnjacko poselo u vili, sa sve "Iju ju". Taman se uspavamo uz Cecu i Stoju a ono nas drmne Tek je 12h.

I to u malom dvoristu koje se nalazi centralno unutar vile.

Kalitea je sada= Paralija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blago vama, vi bar mozete da se odmorite. Kod nas je svake noci narodnjacko poselo u vili, sa sve "Iju ju". Taman se uspavamo uz Cecu i Stoju a ono nas drmne Tek je 12h.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro jutro! Danas najavljeno 27 C. Idemo na izlet u Afitos. Malo na istok...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za one koji nisu motorizovani(oni koji jesu, mogu kako hoce) Evo kako smo isli na izlet. Za izlet je neophodno 3,80 evra, ostalo po zelji I prema afinitetima. Autobusom se stize za nekih 25 minutia. Bitno je naglasiti da smo u povratku prese dali u drugi bus koji ide zajedno sa ovim I samo se predje iz jedno u drugi. Ne placate nista, platili ste na ulasku. 

Afitos je lepo, sarmantna mestasce sa lepim pogledom. Plaza je dosta scenicna, ali neudobna za ulazak I kupanje. Mi smo se kupali skroz levo gledano ka moru, gde je ulazak pesak kao tepih, a voda lepa, mirna plitka I lepe svetlo tirkizna boje. Taverne, kuce I prodavnice su lepo dekorisana pa je setnja ulicom raj za oci. Po meni Afitos je odlican za izlet ujutro rano ili pred vece kada se pale svetla.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas Vam je bez veze,treba izdržati. Ja sam u Kalitei bila u hotelu "Brother's House" sa bazenom i nisam imala nikakvih problema sa objektom.Gazda maximalno ljubazan. Cena nije bila visoka,nije bilo hrane,nema restoran,samo kafe bar pored bazena,inače bazen je besplatan.

Ja sa Kaliteom nisam bila zadovoljna što se ostalog tiče, pre bih isla u Paraliju jer tamo nikakvih problema nisam imala, a o našem folku ni govora, mozda nesto malo na plazi i po nekim restoranima koje drže naši.Imaju šetalište pored mora,a Kalitea nema.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sandraivlada

Imali ste veliku sreću sa prevozom.Bas mi je drago jer ste toliko želeli da idete...!:D

Ja vas razumem jer i ja uvek idem organizovanim prevozom.

Izmenjeno (klea2)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sandrai vlada                   Fotografije iz Afitosa su bar mislim, najbolje koje sam videla na forumu iz Afitosa....!

Izmenjeno (klea2)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sretan put  kuci :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901189
    Ukupno poruka