natasa

Hoteli na Rodosu

626 poruka u ovoj temi

Pozdrav drugari

Moze li neko iskusan da mi kaze koji deo plaze je najbolji u Falirakiju.Gledamo nekoliko hotela u tom mestu,posto nam oni jedino nude porodicne sobe.Pa nas zanima koji odabrati.Manje vise koncept svakom je isti.All inclusive...Trenutno se dvoumimo izmedju Olympos Beach Hotel i Esperides Beach Resort....Oba su u Falirakiju e sad koji ima bolju plazu.Razlika u ceni je oko 600Eura (skuplji Esperides).

Hvala an odgovoru!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto dalje od centra....koliko je skuplji verovatno je za toliko i bolja plaza (iz satelita deluje da ima manje stena u vodi ispred Esperides Beach

Izmenjeno (drug.lukic)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uzeli smo Dessole Olympos Beach 4*

Mislim da smo i dobili dobru cenu...All-inclusive 10 nocenja za 2200.2 odraslih i 2 deteta.Valda nismo napravil "bad choice" :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima, da li je neko u skorije vreme bio u hotelu Butterfly na Rodosu ? Kakva su iskustva ?

Hvalaa :D:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima, da li je neko u skorije vreme bio u hotelu Butterfly na Rodosu ? Kakva su iskustva ?

Hvalaa :D:srce:

Odlicno pitanje, i mene ovaj hotel zanima.... U svakom slucaju, mi cemo boraviti u njemu od 14.7., pa cemo po povratku prenijeti utiske.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi boravimo u tom periodu :D 

Samo su  nama iz Mediteranea otkazali Buterflly, navodno njima otkazao hotel... Ponudili nam za jefitnije pare Njujrok i ako cemo veceru, ona je u hotelu Amphitryon Boutique, uz doplatu, u svakom slucaju pristali smo na to, jeste jeftinije, ali ipak nije ono sto smo zeleli.  Ali posto je bila jedina opcija, nismo imali kud. :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi boravimo u tom periodu :D 

Samo su  nama iz Mediteranea otkazali Buterflly, navodno njima otkazao hotel... Ponudili nam za jefitnije pare Njujrok i ako cemo veceru, ona je u hotelu Amphitryon Boutique, uz doplatu, u svakom slucaju pristali smo na to, jeste jeftinije, ali ipak nije ono sto smo zeleli.  Ali posto je bila jedina opcija, nismo imali kud. :) 

Svašta... i mi idemo preko iste agencije, ali nama ništa nisu mijenjali. Nadam se da neće biti nekih neprijatnih iznenađenja po dolasku na Rodos. :-) 

Doduše, nama su u maju, kada smo rezervisali ovaj hotel, rekli da se on prvi popuni i već tada nismo mogli da rezervišemo samo sobu sa polupansionom, već studio- sve sobe su već bile popunjene. 

Ali i Njujork hotel mi se čini dobrim, a i lokacija mu je super.  Nadam se da ćete biti zadovoljni.

Izmenjeno (Vanja_SA)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa mi smo pre 15 dana rezervisali polupansion Buterflly, prvo nam rekli sve popunjeno, onda navodno neko odustao pa ipak moze. Polupansion, soba. I sad kao ipak ne moze. :D  Sta se krije iza svega toga, ne znam, ali nadam se da je Njujork koliko toliko ok, obzirom da sam cula lose komentare, a od nekih ljudi sam u medjuvremenu cula da je Buterflly skroz okej hotel. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima. Da li je neko bio u hotelu Virginia Family Resort?

Imamo uplaćeno za septembar, pa me zanimaju utisci.

I ako je neko već putovao  ove godine, kakva je situacija na aerodromu? Po novinskim člancima na našem aerodromu kao da ideš u rat...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu da dam odgovor na drugo pitanje u vezi situacije na nasem aerodromu, jer smo se pre par dana vratili sa Krita. Situacija je takva da su u toku veliki radovi na aerodromu, sto vam je vec sigurno poznato. Medjutim, sto se tice naseg leta nije bilo kasnjenja kako u odlasku, tako ni u povratku. Imate sve oznaceno kuda se krecete pri dolasku ili povratku zbog trenutnih radova. Kako ostali putnici, tako i vi. Uzivajte u predivnom Rodosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26851
    Ukupno tema
    901684
    Ukupno poruka