natasa

Hoteli na Rodosu

629 poruka u ovoj temi

Hvala puno i ja sam tako nešto razmišljala, zapadna strana, vetar, nisu lepi ni komentari o plažama sa te strane, prošle godine sam se ozbiljno spremila za Rodos pa su se planovi i finansije promenili i na kraju završismo u Siviriju. Ove godine sam čvrsto rešena da ostvarim višegodišnju želju, već šaljem upite, ali prema uzrastu dece, teško se nalazi jedna smeštajna jedinica i sve što dobijem su cene wow... Čekamo ponudu Argusa ako je bude ove godine, najviše bih volela baš grad Rodos. 

 

Izmenjeno (nenka)
Duplo kopiran tekst
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala puno i ja sam tako nešto razmišljala, zapadna strana, vetar, nisu lepi ni komentari o plažama sa te strane, prošle godine sam se ozbiljno spremila za Rodos pa su se planovi i finansije promenili i na kraju završismo u Siviriju. Ove godine sam čvrsto rešena da ostvarim višegodišnju želju, već šaljem upite, ali prema uzrastu dece, teško se nalazi jedna smeštajna jedinica i sve što dobijem su cene wow... Čekamo ponudu Argusa ako je bude ove godine, najviše bih volela baš grad Rodos. 

 

 

pretpostavljam da ima gomila solidnih ponuda bez all inclusive? ima sarma i u tome da se svako vece bira gde ce se i sta ce jesti. mi, recimo, nikako nismo fanovi all inclusive varijanti vec volimo slobodu izboru. pa makar to bio i giros negde s nogu :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se sve slažem sa Vama i mi smo ti tipovi, ali ovo pitam prema ponudama koje su mi pojedine agencije ovih dana poslale. Pretražiću sigurno još, a i čekam Argus, a ono što su mi razne agencije poslale ide od 2400 za dve dvokrevetne npr,  samo doručak i sl. Apartmana nema, samo Royal za sad gde bismo mi svi mogli i za njega mi treba oko 1900 za sredinu jula, pa u tom odnosu cena onda, ko velim, bolja je ponuda ovo, makar i preskakali obroke... Inače i mi volimo da budemo bez obaveze i što se tiče satnice, da nismo vezani, a i ništa ne menja taj ugodjaj kada se uveče jede super giros i pije hladni Mythos u nekoj taverni ili na klupi uz more. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze biti da nase agencije jos nisu sve azurirali pa da jos nema svih ponuda koje su planirane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima nekog sa utiscima iz Royalaparthotela - Rodos, grad? Prema strukturi apartmana, oni su odgovarajući za četvoročlanu porodicu, ali bih volela da pročitam I neke utiske ovde na forumu, nekako vise verujem nego tripadvisoru, npr.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li se zasto nema ponude Argusa? Godinama su najpovoljniji za Rodos i uvek u decembru izbace cene. Proslog januara im je El Greko vec bio skoro rasprodat u jan. Cudno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam im se obraćala mejlom posle Nove godine sa istim pitanjem i dobila odgovor da za sada nemaju ništa u planu za Rodos. Na žalost... Stvarno su bili najpovoljniji i ljudi koji su išli sa njima su imali zaista pozitivne utiske

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, 

da li neko ima informacije o hotelu New York?

Sestra i ja smo uplatile ovaj hotel preko agencije Mediteraneo pa me zanima šta nas čeka tamo ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, 

da li neko ima informacije o hotelu New York?

Sestra i ja smo uplatile ovaj hotel preko agencije Mediteraneo pa me zanima šta nas čeka tamo ?

Pozdrav, 

Kako vam se svideo hotel? 

Ja razmusljam da ga uplatim za septembar. Da li je ceo renoviran? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se ovde već interesovala za utiske o hotelu Royalapart hotel u gradu Rodosu, ali nije bilo odgovora. Sada, pošto nam je boravak u istom već prošao htela bih da napišem svoje utiske. Hotel je apartmanskog tipa, u ulici za koju važi da je pešačka, što jeste, ali nije tiha zbog toga, jer se puno motorista tu parkira i njima prave buku.. Inače uličica u kojoj je, je jako lepa, a hotelčić vode dve divne mlade žene koje su stalno na usluzi, ljubazne i tu su za ono što treba. Ja sam prvog dana tražila nešto za sušenje, jer na terasi nije bilo ničega, štipaljke, zatim u kuhinji  lonče za kafu, nedostajuću staklenu čašu, jer nas je bilo četvoro i dobili smo odmah sve što je falilo. Od ostalog, u kuhinji je osnovno posudje, šerpa manja i veća i tiganj, dovoljan broj tanjira... Uzeli smo sef, koji se nalazi na recepciji, ne u sobi, da ne bismo razmišljali o pasošima, novčaniku, putnom osiguranju i sl. I platili ga na recepciji 20 evra za 10 dana, iako je na sajtu agencije stajalo da je cena 30. Sobe su dovoljno prostrane, terasa ok, ima dovoljno prostora u ormarima, klima radi, jedna čistačica održava čitav objekat, pa se onda padne da dolazi u različito doba dana, valjda kad se i njoj uklopi vreme, ali sve u svemu, čisti se redovno, posteljina je promenjena negde na pola boravka, peškiri više puta, smeće izbacuje redovno.. Utisak je zaista pozitivan, ali zaista svi plusevi idu divnim damama sa recepcije. Inače i agencija održava info sastanke u ovom hotelu. Ono što nam je uticalo malo lošije na utisak, ali što je bilo "viša sila", je to što su izvodili radove na robnoj kući Zara kojoj otvaraju drugi ulaz odmah do hotela, pa je od radova bilo zaista bučno od ujutru, pa i kasnije tokom čitavog dana, kad god bismo bili u sobi, čula se bušilica, burgija, lupnjava.... Sve u svemu, za porodicu, četvoročlanu, koja ne želi da bude vezana za satnice oko obroka i sl. Ovaj objekat je potpuno adekvatan i za preporuku. Takodje, lokacija je jako dobra, manje od 10 min hoda do plaže Eli, a isto tako i do ulaza u Stari grad, kroz kapiju Ambuase, što je, mislim, i najbliža kapija kojom se stiže do Palate Velikog majstora. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav članovima grupe,

   boravili smo u hotelu sa 2*, Vassilia, u gradu Rodosu, u periodu od 31.08.-10.09. Lokacija hotela je odlična za odlazak na gradsku plažu, malo dalje 800 m piše do najbliže kapije za ulazak u stari grad. Osoblje hotela je ljubazno, čisti se soba svakog dana (osim kade čije stanje vidite na slikama), peškire menjaju svakodnevno. Iako smo očekivali skromniji smeštaj u skladu sa brojem zvezdica, ipak smo bili neprijatno iznenađeni veličinom prostorija i terase, mirisom sobe, vlagom koja je stalno bila u vazduhu, ne na zidovima, tako da nam je odeća bila vlažna i u ormanu, osetile su se instalacije verovatno stare iz kupatila (nedostatak praga na vratima), ili je u pitanju hemikalija koju koriste za čišćenje istog. Wifi koje je naveden da postoji u sobama, stalno je bio u prekidu, u kratkim intervalima bi proradio, radio samo kod recepcije. Na uskoj terasi nije bilo moguće sedeti, ali je soba bila dalja od Bar street-a, za razliku od komšija koji su imali veće terase okrenute ka bučnijoj ulici i gde nije bilo spavanja do 3h ujutru, zbog povratka turista iz noćnog provoda. Pored ovog hotela nalaze se još Ambassador, Amarillys hoteli sa 2 *, za koje sam čula da su isti po pitanju kvadrature sobe, a za ostalo usluge ishrane nisam upoznata. Ne bih ga preporučila za odmor, jer smatram da mnogo uslovnije za boravak budu sobe u studijima i vilama u drugim delovima Grčke. Pohvalno je što su za poslednji dan imali uslužnu prostoriju za tuširanje i kupatilo.

IMG_20190905_230231[1].jpg

IMG_20190905_230325[1].jpg

IMG_20190905_230303[1].jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u renoviranom hotelu Center a Hris (Ex Noufara) da nam napiše utiske?

 

 

 

Izmenjeno (Oblak)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim da neko napiše (može na pp) iskusta sa hotelima Riviera i Ellit.Hvala :nempojma:

 

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasima i ljubiteljima Rodosa. Mi smo se ove godine, nakon pauze od par godina, opet odlucili da letujemo na Rodosu. U medjuvremenu smo ponavljali Krit. Rezervisali smo hotel Mitsis la vita, ovaj put nocenje sa doruckom, Filip travel, period 04 07-14.07. Bili smo prije par godina u ovom hotelu i ok nam je lokacija. 

Jedva cekamo Rodos ponovo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi ipak idemo u hotel Best Western Plaza. Uspeli smo promeniti rezervaciju, umesto Mitsis La vita, uzeli smo Best Western, polupansion. S obzirom da smo vise puta bili na Rodosu, znamo gde se nalazi ovaj hotel. Da li je neko bio u ovom hotelu, kakva su iskustva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka