natasa

Hoteli na Rodosu

618 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u apartmanima Anika u Falirakiju? 

Mediteraneo ih radi, trebalo bi da su skroz renovirani, ali nikad nisam sigurna da li su ostavili par krš soba :/

Idemo sa bebom u septembru pa bi mi značila neka informacija da mogu da se opustim :D

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustvo sa Anika studio u Falirakiju?

Uplatili smo preko Mediteranea za septembar pa da znam šta mogu da očekujem.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim  da se javi neko ko je letovao ove godine u hotelu El Greco  sa eventualno  novim informacijama o hotelu, posebno me zanimaju ove promo sobe.

Hvala .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li boravite u El Greco hotelu?  Kakvi su vam utisci i kakva je hrana, obzirom da je cena zaista mala.  Da li znate kakve su te promo sobe?

Hvala puno i uživajte

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li boravite u El Greco hotelu?  Kakvi su vam utisci i kakva je hrana, obzirom da je cena zaista mala.  Da li znate kakve su te promo sobe?

Hvala puno i uživajte

Promo sobe su u polusuterenu. Nisam ulazila u njih, ne bih mogla ništa konkretno da kažem, ali u tom polusuterenu im je neki toalet koji se koristi prilikom odlaska iz hotela i prilično se oseća memla, sad da li se oseća i u sobama, ne znam... Što se tiče hrane već sam pisala, pročitajte prethodne postove. Cena je zaista smešna, a gladni nećete ostati sigurno naročito za večeru. Ništa ekstra ali dovoljno, posebno što je švedski sto. Nisam čula da se ovde neko žalio. Uglavnom su komentari da je za te pare ovo odlično. Na Rodosu dosta  ide na vanpansionsku potrošnju, pa ako nećete provoditi vreme samo na plaži (a ovde je to greota), bolje izabrati jeftiniji hotel. Nama je ovo druga godina u ovom hotelu.. da smo išli u neki skuplji ne bi mogli da obiđemo sve što smo hteli i još na tri letovanja u toku leta, i to je presudilo. U hotelu ćete najmanje boraviti.. Ako Vas interesuju slike hotela mogu da ih stavim ovih dana... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draga Mismas,

Hvala Vam puno na svim informacijama, naravno da ste u pravu, slažem sa Vama u svemu.

Ako Vas ne smara, možete postaviti neke slike.

Jedva čekam Rodos....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@dada0909 Znam kakvo je nestrpljenje pred put, pa evo bar nekoliko sličicaDSC_1516-2656x1496.JPG.a7dc9a945a63daaa7DSC_1088-2656x1496.JPG.b449f81b770d0a609DSC_1050-2656x1496.JPG.6dee58a21398b64d7DSC_1310-2656x1496.JPG.a9fda9a5309fd9fe7DSC_1033-2656x1496.JPG.09d6944a2feb647aeDSC_1276-1496x2656.thumb.JPG.2c9cce2099bDSC_1493-1496x2656.thumb.JPG.2564f74f91cDSC_1009-2656x1496.JPG.0bd10f5e4911eb326DSC_1464-1496x2656.thumb.JPG.8ce5787f505 Evo i par slika iz hotela.. DSC_0912-2656x1496.JPG.4db6723868a1a75a5polupansion je ali imate i čajnu kuhinju... dobro dođe bar za ranojutarnju kafu... DSC_0913-2656x1496.JPG.c7d2eff28e0bbcbc4DSC_1309-2656x1496.JPG.d8999718f732c6a63pozdrav i lep odmor.. 

DSC_1284-1496x2656.JPG

Izmenjeno (mismas)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel New York preko Argusa jel bio neko i ima li kakvih iskustava preko Argusa uopste za Rodos? I na tripadvisoru ima samo jedan komentar za ovaj hotel kao sve super sve odlicno..iskreno Argus kao agencija mi ne uliva neko poverenje a izasao je dobar last minute.. i ako mi neko ko je iskusniji sa carter letovima moze reci koja je agencija po tome najpouzdanija Mediteraneo, Kon tiki ili Argus? Ako sam dobro procitao po forumu Mediteraneo ima zakupljen carter let tako da je polazak siguran dok kod ostalih je neizvesno do popune kapaciteta ako je drugacije neka me neko demantuje

Izmenjeno (samo_putujem)
dodat sadrzaj poruke
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdarav svima...ja 20.07.putujem na Rodos, hotel El Greco. Zanima me kada je ulaz u sobe (obzirom da nam je let nocu u 2h) i da li neko ima informaciju gde je najpovoljni je rentirati skuter? Takodje me zanima sta preporucujete od izleta i koje su cene istih. Hvala unapred.:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O hotelu NY ne znam nista ali ne znam od kada je Argus nepouzdana agencija? 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Milana1994 Kažu da je ulazak u sobe oko 12, ali bude već oko 9 ili 10, zavisi od prethodne grupe kad izađu i kad se spreme sobe. Najbolje vam je u međuvremenu da pređete prekoputa u kafić na kafu. Što se izleta tiče, preporučujem Simi sa obilaskom  manastira Panormitos, ostrvo Halki, a mi smo se ove godine razmišljali i o Tilosu. Na samom Rodosu ima dosta mesta za obilazak, ali u najuže bih svrstala Lindos obavezno, Kalitea terme i ako već rentirate motor pogledajte plaže od Lindosa do Rodosa. U Rodosu u starom gradu obiđite Palatu Velikog Majstora i Arheološki muzej. Evo to je na brzinu ukratko  jer me čeka pakovanje za, na žalost povratak s Rodosa. :'(

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@mismas hvala vam puno na informacijama..trudicemo se da obidjemo sto vise :) i delim utiske kad se vratim :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel New York preko Argusa jel bio neko i ima li kakvih iskustava preko Argusa uopste za Rodos? I na tripadvisoru ima samo jedan komentar za ovaj hotel kao sve super sve odlicno..iskreno Argus kao agencija mi ne uliva neko poverenje a izasao je dobar last minute.. i ako mi neko ko je iskusniji sa carter letovima moze reci koja je agencija po tome najpouzdanija Mediteraneo, Kon tiki ili Argus? Ako sam dobro procitao po forumu Mediteraneo ima zakupljen carter let tako da je polazak siguran dok kod ostalih je neizvesno do popune kapaciteta ako je drugacije neka me neko demantuje

Više agencija običnol, deli čarter let. U jednom avionu budu putnici više agencija. Tako da ne brini , sigurni su polasci, pogotovo u sezoni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26769
    Ukupno tema
    898104
    Ukupno poruka