natasa

Hoteli na Rodosu

629 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u hotelu Carina u gradu Rodos? Molim Vas da mi napišete nešto više o hotelu. Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Carina je najjeftiniji tako da ne očekuj neku vrhunsku uslugu, ustvari i nema neke usluge. Hotel je da prespavaš i udri po Rodosu. Bio sam pre dve godine i tada je soba bila stvarno više nego skromna. Nemogu da se setim ni da li je u sobi bio frižider i klima uredjaj ali znam da su me nervirala staklena vrata od kupatila samo tako, to stvarno nikad nisam video. Čistoća soba i hotela je OK. Doručak je isto skroman, par režnjeva sira, kroasan, kafa sok i to je sve. A dok doručkuješ gledaš u hotel prekoputa gde se razbijaju od hrane. Posle par dana smo shvatili da je sir sa ukusom šunke pa gazda hotela nije ni trebao da doda par režnjeva nekog mesa. Ma u stvari hotel je smešan ali nama je tako sve prijalo na Rodosu pa i hotel da mi na kraju ništa nije smetalo. Ujutru ustanemo pa polako do Blue caffe-a, pa pićence iz kantice sa ledom a uveče do Koykos restorana, nalazi se jako blizu hotela i uvek je gužva ali nadje se mesto u bašti ili restoran Agalma kada izadješ iz hotela ideš desno pa negde pri kraju ulice sa desne strane se nalazi, e stvarno je dobar restoran tj. odličan je. Inače cela ta ulica je načičkana što hotelima što restoranima. Blizu hotela je i agencija Holiday essential (logo im je kao pužić, crveni) i sa njima smo obišli celo ostrvo. Blizu je i Bar streat. Ustvari sve ti je tu na par koraka osim plaže tj. Blue Caffe-a i starog grada koji je malo dalje. I pored staklenih vrata to je bilo jedno od najboljih letovanja.

Izmenjeno (cevap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Carina je najjeftiniji tako da ne očekuj neku vrhunsku uslugu, ustvari i nema neke usluge. Hotel je da prespavaš i udri po Rodosu. Bio sam pre dve godine i tada je soba bila stvarno više nego skromna. Nemogu da se setim ni da li je u sobi bio frižider i klima uredjaj ali znam da su me nervirala staklena vrata od kupatila samo tako, to stvarno nikad nisam video. Čistoća soba i hotela je OK. Doručak je isto skroman, par režnjeva sira, kroasan, kafa sok i to je sve. A dok doručkuješ gledaš u hotel prekoputa gde se razbijaju od hrane. Posle par dana smo shvatili da je sir sa ukusom šunke pa gazda hotela nije ni trebao da doda par režnjeva nekog mesa. Ma u stvari hotel je smešan ali nama je tako sve prijalo na Rodosu pa i hotel da mi na kraju ništa nije smetalo. Ujutru ustanemo pa polako do Blue caffe-a, pa pićence iz kantice sa ledom a uveče do Koykos restorana, nalazi se jako blizu hotela i uvek je gužva ali nadje se mesto u bašti ili restoran Agalma kada izadješ iz hotela ideš desno pa negde pri kraju ulice sa desne strane se nalazi, e stvarno je dobar restoran tj. odličan je. Inače cela ta ulica je načičkana što hotelima što restoranima. Blizu hotela je i agencija Holiday essential (logo im je kao pužić, crveni) i sa njima smo obišli celo ostrvo. Blizu je i Bar streat. Ustvari sve ti je tu na par koraka osim plaže tj. Blue Caffe-a i starog grada koji je malo dalje. I pored staklenih vrata to je bilo jedno od najboljih letovanja.

Baš ti hvala na odgovoru. Bitno mi je da je čisto i da može da se prespava, u agenciji su nam rekli da imamo frižider u sobi što nije loše zbog vode, soka, piva.... Jel ste vi iznajmljivali auto ili skuter i jel znaš cene skutera, svi su uglavnom pisali cene automobila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Carina u gradu Rodos? Molim Vas da mi napišete nešto više o hotelu. Hvala!

Ja idem u Carinu za 7 dana!Po povratku sa Rodosa napisaću nešto o hotelu! :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@crossbone79

E super, baš ti hvala. Preko koje agencije ideš?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao i većina hotela 2* u Grčkoj i hotel Carina je čist i zaposleni su stvarno ljubazni. Tu nema brige. Nisam iznamljivao auto a ni motor, nerviram se i u Bgd gde da parkiram auto i samo sam pomislio kako vrtim krugove i da tražim mesto oko hotela a i Rodos nije nešto velik kao Krit da je auto neophodan. Našao sam flayer Holidays Essential agencije sa kojom smo obišli Rodos. Cena izleta je bila Lindos 15€, Dolina leptirova i Filerimos 15€, Symi 25€ a ostala mesta Faliraki, Kalithea to smo lokalnim autobusom obilazili. Kada idemo u Grčku meni nekako glupavo da uzimam polupansion ili AL to bi značilo da se odreknem divote po Grčkim tavernama pa mi nekako bolje ND 2* a razliku u novcu da slupam u tavernama, kafićima, barovima a i u obilaske. E baš me interesuje da li su staklena vrata i dalje u funkciji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@crossbone79

E super, baš ti hvala. Preko koje agencije ideš?

kalodukas

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao i većina hotela 2* u Grčkoj i hotel Carina je čist i zaposleni su stvarno ljubazni. Tu nema brige. Nisam iznamljivao auto a ni motor, nerviram se i u Bgd gde da parkiram auto i samo sam pomislio kako vrtim krugove i da tražim mesto oko hotela a i Rodos nije nešto velik kao Krit da je auto neophodan. Našao sam flayer Holidays Essential agencije sa kojom smo obišli Rodos. Cena izleta je bila Lindos 15€, Dolina leptirova i Filerimos 15€, Symi 25€ a ostala mesta Faliraki, Kalithea to smo lokalnim autobusom obilazili. Kada idemo u Grčku meni nekako glupavo da uzimam polupansion ili AL to bi značilo da se odreknem divote po Grčkim tavernama pa mi nekako bolje ND 2* a razliku u novcu da slupam u tavernama, kafićima, barovima a i u obilaske. E baš me interesuje da li su staklena vrata i dalje u funkciji?

Da,vrata staklena su i dalje tu :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Carina hotel (kao što je i cevap @ rekao),čist(svaki dan se čiste sobe,menjaju peškiri,posteljina na 3 dana....)Osoblje ljubazno!Free Wi-fi u holu hotela,sobe imaju mali frižider...Hotel je u kasnim satima "malo" bučan :smajl:!Doručak pristojan(zemičke,krosani,maslac,2-3 vrste marmelade,parče sunke i sira,eurokrem,kuvana jaja,čaj,mleko,kafa,djus i to je toJa sam i više nego zadovoljan hotelom!Ko je navikao na luksuz nek zaobidje ovaj hotel i poštedi druge ljude nekim glupim "horor" komentarima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@crossbone79

Drago mi je da si zadovoljan hotelom. Kako si zadovoljan organizacijom puta i kada ste imali avion, ja idem peko iste agencije. Kako se krecu cene iznajmljivanja motora i kola?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima o cenama kola i motora na temi Rodos

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@crossbone79

Drago mi je da si zadovoljan hotelom. Kako si zadovoljan organizacijom puta i kada ste imali avion, ja idem peko iste agencije. Kako se krecu cene iznajmljivanja motora i kola?

Hvala!

Let rano u 3 i 55 a povratak u 9 i 45 (po lokalnom)!Kia 75e(3 dana)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde si uzeo Kiu za 25 dnevno, da li je full osiguranje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde si uzeo Kiu za 25 dnevno, da li je full osiguranje?

Poslao sam ti odgovor na pp!Ipak nije ovo tema o renta car-u već o hotelima!!Da poštedimo moderatora! :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

crossbone napisi ti sve o kolima, renta a car agenciji slobodno. Znacice ta informacija i drugima.

Ako ti nije tesko napisi na temi Rodos ili otvori ako zelis novu temu sa tom tematikom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka