natasa

Hoteli na Rodosu

597 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio na Rodosu, u nekom od sledecih hotela : El Greco, Parthenon, Cactus, Kipriotis. Zanimaju me vasi utisci. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

recenzije hotela, plaža, cene, buka... sve iz iskustva ljudi koji su bili. naravno, treba ih uzeti sa rezervom, jer engleski turista malo više gleda bazen, malo manje plažu... no, uglavnom ćeš većinu korisnih informacija moći da nađeš ovde, tj. da na severnoj strani jako piči vetar, da je šljunak na plaži dosta krupniji od onog na južnoj gradskoj plaži, da je ulazak u vodu strm na pomenutoj plaži, pozicije hotela, cene buseva, izlete...

nadam se da će ti biti od pomoći

http://www.holidays-uncovered.co.uk/frames.htm

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me hotel Carina 2 zvezdice na Rodosu,

ne bih bacao pare velike na smestaj , vidim preko Matica ceo aranzman kosta oko 370 evra 10 nocenja sa doruckom ukljucujuci i avion u sezzoni , ima li neko neki info o ovom hotelu , hvala svima unapred na pomoci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatila ovaj hotel,malo sam nesto nasla na forumu,kazu da nije los,dobra mu je pozicija. Nista posebno,ako niste razmazeni i nije vam smestaj na prvom mestu,mislim da je sasvim ok. Radi ga i Kalodoukas,oni su ozbiljna agencija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatila ovaj hotel,malo sam nesto nasla na forumu,kazu da nije los,dobra mu je pozicija. Nista posebno,ako niste razmazeni i nije vam smestaj na prvom mestu,mislim da je sasvim ok. Radi ga i Kalodoukas,oni su ozbiljna agencija

koliko je preko Kalodukasa? kada putujes? Matico ima jako povoljne za taj hotel a na Kalodkasovom sajtu ne vidim nista da ima za Rodos. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima i na Kalodoukasu aranžman za ovaj hotel, otvori cenovnik. Linkovala bih ti ja ali je zabranjeno :)

Mi mislimo sa Kalodoukasom da idemo ali u drugi hotel :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sredina avgusta,430 sa taksama. Ima na sajtu,malo je nezgodno mozda za snalazenje,kad udjes u Rodos sa desne strane imas na pocetku link pdf -cenovnik.ako se ne snadjes pisi da ti posaljem pdf file

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sredina avgusta,430 sa taksama. Ima na sajtu,malo je nezgodno mozda za snalazenje,kad udjes u Rodos sa desne strane imas na pocetku link pdf -cenovnik.ako se ne snadjes pisi da ti posaljem pdf file

Nadjeno uuu bre pa Kalodukas ima super cene za Rodos , bas vam hvala za info a o hotelu sam se inforisao na tripadvisoru

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g635613-d479487-Reviews-Carina_Hotel-Rhodes_Town_Rhodes_Dodecanese.html

Izmenjeno (pedjolino90)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo isli preko kalodoukasa na rodos i krf,i najbolji su .sve sto smo uplatili to smo i dobili.i rekla bi da imaju najbolju ponudu za ostrva

Izmenjeno (Vlayco)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo isli preko kalodoukasa na rodos i krf,i najbolji su .sve sto smo uplatili to smo i dobili.i rekla bi da imaju najbolju ponudu za ostrva

Kad ste bili na Rodosu, kako ste se proveli ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad ste bili na Rodosu, kako ste se proveli ?

Bili smo 2008g.pocetkom jula.i bilo nam je ekstra.ja sam se zaljubila u Rodos i jedva cekam da se vratim na to ostrva.bili smo u Falirakiju,i ovo mesto ima prelepu plazu.koja je dugacka i siroka i nikada nije guzva.i skoro svako vece smo isli u grad.isli smo busom,al ipak je bolje ako mozete da iznajmite auto.da nebi jurcali za autobusom.pogotovo sto je poslednji oko 11h.grad Rodos je fantastican ,pogotovo stari grad,toliko je veliki da nismo uspeli sve da obicemo.mi nismo nesto izlazili poi klubovima,pa nemamo to iskustvo kako je.al svi kazu da je super provod.interesantno je obici grad sa vozicem.voznja traje sat vremena i vozac sve vreme prica o gradu.a vozic krece ispred pozirista i mislim da je cena karte bila 5e.plaza Eli nije losa ali je velika guzva i sljunkovita je,ja vise volim pesak.ali na ostrvu ima prelepih plaza kad se krena ka Falikrakiju pa nadalje.Cambika,Entini kvin,Lindos i td.Lindos obavezno obidjite.plaza je prelepa bas za uzivanje,voda je bistra da se vidi sve kroz nju.lindos ima tvrdjavu, do koje ima puno da se pesaci uzbrdo ili da vas nosi magare.mi nismo isli jer je bilo suvise vruce.isli smo do susednog ostrva Simi.brodom 2 ipo sata.ostrvo je zanimljivo,al skoroz drugacije od rodosa,treba ga obici.obavezno ici u akva park,najbolji u kome sam ja bila.na rodosu uvek duva vetric,da ako slucajno pustis svoj dusek on ce zavrsiti na pucini mora.imala bi jos dosta da pisem al da nedavim.sta te zanima ti pitaj.pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel El Greeco

Molim sve one koji su bili u ovom hotelu, da napišu par reči o njemu. Hvala vam.

Izmenjeno (mikap)
spajanje tema
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel El Greeco

Molim sve one koji su bili u ovom hotelu, da napišu par reči o njemu. Hvala vam.

Imam informacije iz 2006.godine - malo zastarele. El Greco je skroman gradski hotel, u mirnoj ulici blizu Eli plaže - par stotina metara šetnje kroz lep kraj i stižete do plaže kod Kazina. Lokacija je odlična, ko je iole u kondiciji bez problema može peške do starog dela (mi smo tabanali svako veče sa detetom od tri godine), a u blizini ima girosarija, rent-a-car agencija, bankomat, mini market sa prihvatljivim cenama... Sobe su male ali čiste, sa (tada) glanc-novom kuhinjicom i klimom, sa bračnim krevetom i dva krevetića na sprat. Terase su minijaturne, pogotovu u polusuterenu u kojem smo mi bili smešteni (i to je moguće, ali preživesmo bez posledica). Imali smo PP, plus besplatno vino za večeru, hrana je bila prava domaća, dovoljno raznovrsna i ukusna. Koliko para-toliko muzike. Ko hoće smeštaj u gradu Rodosu, a da ne plati mnogo, da bude blizu plaže (iako bez pogleda na more),blizu prodavnica i Starog grada, i ne mari za luksuz- El Greco je sasvim u redu. Rentali smo auto tri dana i obišli sve što smo želeli (Lindos naročito), a sve ostalo vreme proveli smo na Eli plaži koja je za svaku preporuku. Hotel izgleda nema svoj sajt, i nema ni recenzija na Trip Advisoru i ostalim sličnim sajtovima. Gazdin sin je danonoćno radio na recepciji, a gazdin uramljeni portret ga budno motrio sa zida...porodični biznis. Srećno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam informacije iz 2006.godine - malo zastarele. El Greco je skroman gradski hotel, u mirnoj ulici blizu Eli plaže - par stotina metara šetnje kroz lep kraj i stižete do plaže kod Kazina. Lokacija je odlična, ko je iole u kondiciji bez problema može peške do starog dela (mi smo tabanali svako veče sa detetom od tri godine), a u blizini ima girosarija, rent-a-car agencija, bankomat, mini market sa prihvatljivim cenama... Sobe su male ali čiste, sa (tada) glanc-novom kuhinjicom i klimom, sa bračnim krevetom i dva krevetića na sprat. Terase su minijaturne, pogotovu u polusuterenu u kojem smo mi bili smešteni (i to je moguće, ali preživesmo bez posledica). Imali smo PP, plus besplatno vino za večeru, hrana je bila prava domaća, dovoljno raznovrsna i ukusna. Koliko para-toliko muzike. Ko hoće smeštaj u gradu Rodosu, a da ne plati mnogo, da bude blizu plaže (iako bez pogleda na more),blizu prodavnica i Starog grada, i ne mari za luksuz- El Greco je sasvim u redu. Rentali smo auto tri dana i obišli sve što smo želeli (Lindos naročito), a sve ostalo vreme proveli smo na Eli plaži koja je za svaku preporuku. Hotel izgleda nema svoj sajt, i nema ni recenzija na Trip Advisoru i ostalim sličnim sajtovima. Gazdin sin je danonoćno radio na recepciji, a gazdin uramljeni portret ga budno motrio sa zida...porodični biznis. Srećno.

Hvala puno. Ono sto mi je najbitnije, jeste da je blizu plaze, a i da je hrana ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ide u hotel "El Greco", koji je u centru Rodosa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25996
    Ukupno tema
    867359
    Ukupno poruka