jelenicam74

LESBOS

241 poruka u ovoj temi

Preko Fox-a

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se cuo sa ljudima u agenciji, sto se tice nas koji smo uplatili preko Kontiki-ja,sve je sigurno za 3.09.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo isli preko Kon Tiki agencije. Kada sam trazio po netu ponude agencija za Lesvos jedino su Kon Tiki i Fox radili, tj. bili organizatori putovanja. Sve ostale (Sabra, Robinzon ...) su radili preko Fox-a. U tom terminu nas je bilo 50-ak putnika Kon Tikija. Ostali su isli u organizaciji Fox-a. Sta su vam onda ponudili kao alternativu?

PS. Ako neko nije primetio sada je odvojeno Kon Tiki. Ranije su bili Kontiki travel, pa samo Kontiki ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je sudjen Skiatos ove godine....cudi me malo to sto Kon Tiki ne otkazuje, a koliko sam videla ima samo jedan let tako da bi mi svi (iz drugih agencija) isli tim jednim letom.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Што не пребаците аранжман на Контики?

Баш сам се изнервирао.

Прч острва (мада су сва грчка острва лепа) имају пролаз, без једног поштеног града, да не пишем о полу дивљим државама у које се иде и када је ратно стање.

Ајде и плаже да су као проблем. Па ни на Родосу углавном нису пуно боље па ништа.

Много ми је жао за Лезбос, јер вреди.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi kada smo isli bilo je nas 50 preko Kon Tikija. Ostali u avionu su bili u organizaciji Fox-a. Zato me cudi da i oni ne otkazuju. Steta, Lesvos treba videti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, bas cudno da jedna agencija otkaze, a druga ne, a sigurno se ide istim avionom :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, bas cudno da jedna agencija otkaze, a druga ne, a sigurno se ide istim avionom :unsure:

upravo sam se cula sa Kontikijem i oni otkazuju Lezbos zadnji polazak 24.08.

vise srece svima nama dogodine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ово уједно највероватније значи и да што се тиче агенција ништа од Лезбоса следеће године.

Лоше, баш лоше.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno, ja sam bio bas iznenadjen da je prica sa aranzmanima za Lezbos opstala i ovoliko (jel kada su 2006.godine pokusali da rade po mnogo parametara, mnogo zanimljiviji Hios, odustali su zbog slabog interesovanja vec posle nepuna dva meseca, tacnije nisu imali nijedan let). Prvo, to nije destinacija za prosecnog srpskog turistu, plus plaze nisu ono zbog cega se odlazi tamo, a uz to i temperatura mora u tom delu Egeja retko kada prelazi 24 stepena.

Takodje, ni Kon-tiki, a ni "Fox" se bas nesto nisu potrudili da marketinski bolje pokriju celu pricu.

Meni je Hios na listi buducih destinacija, ali vise zbog bogate istorije ostrva, prelepih vizantijskih mozaika i sela koja su ostala netaknuta jos od 14 veka, a manje zbog kupanja, mada su tamo mnogo lepse nego na Lezbosu (ali je more hladno).

Da, otkazano... :'( Ocigledno septembar nije dovoljno zanimljiv termin za ovakve destinacije

Temperatura mora je ispod proseka za ostatak Grcke, i u septembru vec pada na 23 stepena, sto po vetrovitom danu definitivno nije dovoljno za kupanje.

Izmenjeno (Dragan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Steta za ovu destinaciju, Lezbos je zanimljiv za aktivan odmor. Ima divnih sela neiskvarenih masovnim turizmom, plaze nisu scenicne kao npr. u Jonskom moru, ali nisu ni toliko lose. Ima i manastira, tvrdjava, flamingosa,toplih izvora, cistog mora, mesecevih pejzaza i onih ozelenelih od brojnih stabala maslina, ljubaznih mestana...Prosle godine sam bila u septembru, let je bio popunjen do poslednjeg mesta, Fox je ispunio ocekivanja i bas su bili puni entuzijazma. Temperatura mora je bila OK za normalno kupanje, mozda je te godine bilo toplije nego obicno. Celo ostrvo je daleko od komercijale i to je ono sto je meni bilo privlacno. Hrana u restoranima je bila raznovrsnija i ukusnija nego bilo gde u Grckoj gde sam je probala, cene pristupacne. Al dzaba ja ovo pisem, kad je interesovanje slabo. Da, slazem se sa Draganom da ovo ostrvo nije mozda za prosecnog turistu. Steta, na kraju se nase agencije uvek vrte oko istih destinacija. Za sve malo drugacije, moracemo sami u svojoj organizaciji. Al ti trajekti su bas skupi, prevoz ispadne poprilicna stavka. Za Hios vidim da za plovidbu od 50 min za auto i dve osobe u oba pravca treba oko 170 eur, a treba i doci do luke, racunati na km u lokalu... Ma prokleta kriza i evri :huh:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ipak zivimo u Srbiji, otkazao je i Kontiki.Ovo bi u svakoj normalnoj drzavi skupo kostalo navedene agencije, a u Srbiji samo izvinite ponudicemo vam zamenu, e necu!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ово уједно највероватније значи и да што се тиче агенција ништа од Лезбоса следеће године.

Лоше, баш лоше.

Zao mi je zbog ljudi kojima je otkazan aranzman, ali mi je drago zbog alavih agencija sto im je propao posao. Prosle godine kad je Fox krenuo da radi Lezbos bili su toliko povoljni aranzmani, ja sam gledala komplet sa svim taksama je moglo da se nadje od 320-350e po osobi. I naravno da su bili puni avioni. U septembru nisam mogla jedno mesto na avionu da nadjem.

Ali ove godine videli da je dobro proslo i odmah digli cene, ono sto je bilo 350 ove je 450 i vise ... Ne mogu da verujem da su na Lezbosu digli cene, nego srpska posla i rad sa marzama od 300 % :udarac: . I obilo im se o glavu.

I sto neko rece da zivimo u normalnoj drzavi sad bi putnici bili lepo obesteceni, a ovako mogu samo da se ljute po forumima nazalost.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Слажем се.

Ипак мене Лезбос вероватно не би видео да нема агенције, а претпостављам да нисам једини. И ова тема говори томе у прилог.

Док агенције нису кренуле тема је била без иједног утиска.

Постоје острва на која је ипак лакше преко агенције.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Steta za ovu destinaciju, Lezbos je zanimljiv za aktivan odmor. Ima divnih sela neiskvarenih masovnim turizmom, plaze nisu scenicne kao npr. u Jonskom moru, ali nisu ni toliko lose. Ima i manastira, tvrdjava, flamingosa,toplih izvora, cistog mora, mesecevih pejzaza i onih ozelenelih od brojnih stabala maslina, ljubaznih mestana...Prosle godine sam bila u septembru, let je bio popunjen do poslednjeg mesta, Fox je ispunio ocekivanja i bas su bili puni entuzijazma. Temperatura mora je bila OK za normalno kupanje, mozda je te godine bilo toplije nego obicno. Celo ostrvo je daleko od komercijale i to je ono sto je meni bilo privlacno. Hrana u restoranima je bila raznovrsnija i ukusnija nego bilo gde u Grckoj gde sam je probala, cene pristupacne. Al dzaba ja ovo pisem, kad je interesovanje slabo. Da, slazem se sa Draganom da ovo ostrvo nije mozda za prosecnog turistu. Steta, na kraju se nase agencije uvek vrte oko istih destinacija. Za sve malo drugacije, moracemo sami u svojoj organizaciji. Al ti trajekti su bas skupi, prevoz ispadne poprilicna stavka. Za Hios vidim da za plovidbu od 50 min za auto i dve osobe u oba pravca treba oko 170 eur, a treba i doci do luke, racunati na km u lokalu... Ma prokleta kriza i evri :huh:

Одлично написано.

Браво !

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka