Esfigmen

Pa sta ako ima nasih...!

218 poruka u ovoj temi

Nije mi jasno šta je nekulturno u depilaciji!?

Ko hoće mir i tišinu, uvek može da ode na neku divlju plažu. A ako vam baš smetaju svakojaki razgovori oko vaše ležaljke, postoje meditativne tehnike da se isključite i da čujete i vidite samo more i talase. Uopšte nije teško, ali je najlakše da nekima sve smeta, pa čak i na moru.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da se ljudi u inostranstvu jednostavno opuste, misleći da ih niko ne razumije. Kad sam bio na Malti, jedna djevojka je drugoj pričala kako treba da ide kod momka da rade one stvari, ne sluteći da razumijem sve što priča. Doduše, ostavio sam je u tom uvjerenju. :hahaha:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Volim kada sam u inostranstvu bilo gde da čujem naš jezik. Ne smeta mi kada oko mene na plaži pričaju, ali nemam neku preteranu želju da se družim sa njima. Neka komunikacija na plaži da ubijete vreme i to je sve.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srpski jezik je najjjjlepsi jezik na svetu i sto vise ima nasih to bolje!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaoj ^ :D

 

Ne volim da cujem nase, volim da uzivam u romanskim jezicima.

Ne volim ni njih kada previse pricaju, zato biram plaze gde ne moram blizu drugih da budem.

Vreme nikad ''ne ubijam'' jer je dragoceno i treba, bar na letovanju, da imam utisak da se oteglo...:D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni licno ne smeta da cujem nas jezik a kamoli vidim nekog iz Srbije, volim da upoznajem nove ljude i brzo sklapam prijateljstva. Jedino ne volim da pricam sa onima kojima je Srbija najgora zemlja i sl.!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim da upoznajem nove ljude, sem ako imaju psa ili se bave nekim ekstremnim sportom :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje nisam bas u fazonu upoznavanja, sem ako nisu neki bas jaako zanimljivi ljudi, koji zele da ih fotografisem i oni nas :D

Sto manje srpskog, sto vise romanskih jezika ;-)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno ... zašto se pokreće ovakva tema ??? Svako ide gde mu odgovara i gde je u mogućnosti ... a šta ću gde da čujem ... baš me briga ionako skinem ili isključim slušni aparat (a ponekad se i pravim gluvlji nego što jesam ... zavisno od situacje :dosada:)... 

Izmenjeno (Milos Andjelic)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A zasto da se ne pokrene? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ... ne vidim ništa loše u tome da idem (ne samo ja nego bilo ko) bilo gde gde ima "naših" šta god to "naših" značilo ... jer po ovome ne bismo trebali da obilazimo ni domaće turističke atrakcije i destnacije ... Negde na ovom forumu sam pročitao da je neko napisao nešto u fazonu da mi pokušavamo da napravimo turstičke destinacije od svake selendre (ne mogu tačno da se setim teksta ali znam je bilo vrlo negativno konotirano) pa kad bi ljudi znali od kakvih sve gluposti recimo Grci prave turističke atrakcije ... 

Izmenjeno (Milos Andjelic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To sto pises nema veze sa temom.

Naravno da se misli na inostranstvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najveći problem naših ljudi je upravo u činjenici da misle da, ako su u društvu stranaca, i sami neka viša klasa. Takvih stranaca, nekulturnih i neobrazovanih sam sit. Naši su mnogo obrazovaniji ako ništa drugo.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka