Guest maki

Najbolji hotel U Hurgadi

192 poruke u ovoj temi

Ako mislis sta je najluksuznije...najbolji su hoteli u El Gouni..Preporuka Sheraton ili Moewnpick(dva najbolja hotela u ovom delu Egipta)Bio i u jednom i u drugom(Sheraton lepsi i bolji,ali Moewnpick ima lepsu plazu i jedini hotel koji sam pravi extra sladolede).Ako ipak hocete Hurghadu birati Desert Rose(za taj novac najbolji hotel),Mariot,Intercontinental,Hiton Resort,Dana Beach..To je otprilike to.Malo losiji Hostmark,Sea Star,Hilton Long Beach.Malo dalje u Makadi zalivu Meridian Makadi takodje je za svaku preporuku.To je otprilike to.Ovo su uglavnom skuplje varijante,ali zato i vrede..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

skuplje varijante,ali zato i vrede..

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na televiziji sam gledal reportazu Kontikija o Egiptu i prikazali su neki luksuzan hotel koji ima zicaru za voznju do plaze ali nisu pomenuli ime tog kompleksa, a mene zivo zanima koji je to hotel. Cisto da znam za iducu godinu. Zna li neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na televiziji sam gledal reportazu Kontikija o Egiptu i prikazali su neki luksuzan hotel koji ima zicaru za voznju do plaze ali nisu pomenuli ime tog kompleksa, a mene zivo zanima koji je to hotel. Cisto da znam za iducu godinu. Zna li neko?

Lično proverila: Golden 5

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HOSTMARK HURGADA, POMOĆ

MOLIM ZA POMOĆ, PLANIRALA SAM DA IDEM U OVAJ HOTEL NA ODMOR. ZANIMA ME DA LI JE NEKO BIO TAMO I KAKVI SU MU UTISCI. NAJVIŠE ME ZANIMA DA LI U MORU IMA KORALNIH NANOSA I DA LI JE OBAVEZNO DA SE NOSE ONE SANDALE ZA PLIVANJE. PITAM OVO ZBOG TOGA ŠTO SAM SE PRE DVE GODINE GADNO ISEKLA NA TE KORALNE NANOSE U VODI

Izmenjeno (ljerka)
smanjen font
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je razlika izmedju Hilton Long beach i Hilton resort.... koji je bolji i po cemu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HILTON LONG BEACH **** http://www.hiltonwor...h/index.html– se nalazi 15 km od centralnog dela Hurghade, sa sopstvenom peščanom plažom dugom 1100m. Sastoji se od glavne zgrade i brojnih vila. U sklopu hotela nalazi se nekoliko restorana, tematskih barova (pub, bar pored bazena, american, bar na plaži, orijental...), 4 bazena, bazen za decu, tereni za tenis, stoni tenis, odbojku na pesku, mini golf, bilijar, health centar (fitnes, masaža, sauna, jacuzzi, hamam...), diving centar i škola ronjenja, mini klub za decu, animacioni tim, diskoteka, prodavnica suvenira... Sve sobe su dvokrevetne ili dvokrevetne sa pomoćnim ležajem, klimatizovane, opremljene TWC, TV, mini barom, fenom za kosu, sefom… Usluga: All inclusive (sve uključeno po hotelskim pravilima).

HILTON RESORT ***** http://www.hiltonwor...sort/index.html -je smešten u južnom delu Hurgade, na oko 9 km od grada., na početku nove pešačke zone. Hotel u svom sastavu ima 3 bazena, 2 otvorena sa delom za decu i jedan zatvoreni, kompletno opremljeno peščanu plažu sa marinom, diving centar, centar za sportove na vodi, health club sa đakuzijem, saunom, masažom, teniske terrene, kongresnu salu, privatni parking, bilijar, stoni tennis…Od restorana: 5 specijalizovanih za različite kuhinje i 2 bara…Sve sobe su dvokrevetne i dvokrevetne sa pomoćnim ležajem, klimatizovane, TWC, TV, mini bar, telefon, sef (na recepciji – besplatno), balkon ili terasa….. Usluga: polupansion (doručak i večera) – na bazi švedskog stola – samoposluživanje

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedino sto mi se ne svidja je to sto HILTON RESORT nema ALL INC. ili bar za sada nemaju mogucnost doplata iako mi se cini da sam negde procitala da je neko preko JOLLY-ja imao tu mogucnost...tako bi se onda pre opredelila sa HILTON LONG BEACH.... nadam se da necemo pogresiti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene nešto drugo malo zbunjuje:

Na linku HILTON RESORT-a stoji da standardna soba ima 21m2, a na linku za LONG BEACH stoji da takodje standardna soba ima 43m2......?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, neverovatno....cudno mi je da HILTON RESORT koji ima ***** nema ALL INC. dok LONG BEACH ima **** i ima ALL INC. u cemu je fora ne znam ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam lepo otkucala odgovor i puce mi net.

Dakle, koliko sam ja shvatila kad sam birala aranzman, HLB je AI hotel, ceo kompleks je tako koncipiran a HR nije.

U HR moze se ici na AI varijantu, ali to najvise zavisi od same agencije preko koje idete.

Znaci AI postoji i u Hilton Resortu samo treba naci agenciju koja to radi ali ne za bezobrazne pare smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sigurno da postoji, a najjednostavnija varijanta je, ako se već odlučiš za Hilton Resort, da po dolasku u hotel zatražiš izmenu i izvršiš doplatu na recepciji hotela.

To može da se uradi u svakom ozbiljnom hotelu.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HOSTMARK HURGADA, POMOĆ

MOLIM ZA POMOĆ, PLANIRALA SAM DA IDEM U OVAJ HOTEL NA ODMOR. ZANIMA ME DA LI JE NEKO BIO TAMO I KAKVI SU MU UTISCI. NAJVIŠE ME ZANIMA DA LI U MORU IMA KORALNIH NANOSA I DA LI JE OBAVEZNO DA SE NOSE ONE SANDALE ZA PLIVANJE. PITAM OVO ZBOG TOGA ŠTO SAM SE PRE DVE GODINE GADNO ISEKLA NA TE KORALNE NANOSE U VODI

Pogledaj www.holidaycheck.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila prosle godine bila u Hilton Resortu u AI varijanti preko agencije Big Blue, koju toplo preporucejem. Mislim da neke konkretne razlike izmedju HRi HLB nema osim u velicini hotela. HR je manji kompleks od HLB, blizi je centru i ima manju plazu, ali koja nema veliki plicak. Mala plaza je jedini nedostatak HR jer smo morali da ustajemo ranije da bismo zauzeli mesto na plazi. Sto se tice soba, iste su i u jednom i u drugom Hiltonu, ne znam stavrno kolika je kvadratura, ali su sobe stvarno prostrane. HLB ima lepse bazene, u HR je obican, nista posebno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka