Guest maki

Najbolji hotel U Hurgadi

192 poruke u ovoj temi

Koji je najbolji hotel u Hurgadi i sta mi preporucujete?Da li da idem u centar ili van?Kakav je Golden 5?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima dosta dobrih hotela u Hurgadi. Moja preporuka je bilo koji od hotela sa 5 *, mozda neki sa 4* ali provereni samo kao Hostmark i sl.

Svi bolji hoteli su van centra grada tako da je moja preporuka da ides van grada. Ionako mozes da se odvezes u grad uvek da vidis kako izgleda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li zaista neko bilo kakvu informaciju o Golden 5 hotelu?

Na web site-u izgleda odlicno ali kad sam citao neke komentare na stranim forumima nisu ga bas ocenili najlepse, uglavnom 2/10 poena.

Zale se na hranu, na prljave bazene, prljavu plazu, ...

Kakva je stvarna situacija tamo? Prosto ne mogu da verujem da je hotel sa 5 zvezdica, a da ima toliko problema...

Hocu komentar domaceg, srpskog gosta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru ali ni sam vise ne znam u koji hotel da odem.Svi izgledaju super na slikama ali posle citanja nekih komentara malo sam postao nesiguran.

Znaci da ne uzimam ispod 5*.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako bude neko znao neka mi preporuci neki od 4* ili 5*

Hvala

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, diraktan odgvor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko mozda bio u hotelu Magawish u Hurgadi? Interesuju me vasi utisci!

I jos nesto:Da li pomenuti hotel ima sef?

Izvinjavam se ako je pitanje vec bilo... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma ja sam bila i u 4* i u 3* i taj od 3 mi je bio bolji - sve zavisi sta ti je bitno - hoteli sa 5* imaju vece bazene i sobe i kupatila ... ali meni je i ovaj od 3 bio suuuuuuuuuuuper

a sto se jaboljih tice, pogledaj mariot i interkonti koji je sad renoviran, mislim svi hvale te hotele, a da i desert rose isto hvale

srecno sa izborom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kojim si hotelima bila?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet ja povodom Hurgade sa nasim iskustvom. Ti hoteli van grada, koji su dobri, oni su malo in the midlle of the nowhere. Kome je ok da se odmori bez da vidi zivo bice van kapije hotela, to je ok. U samom centru ima jedan super hotel, Sea gull, a mi smo bili u Regini . To vam je centar centra, i pozicija hotela je fenomenalna, sve vam je na sekund. Sam hotel nije los, ali ima glavnu zgradu i bungalove. Oni su malo trosniji - izbegnite, jer nema terase, vec ste u basti, na izvolte prolaznicima, a u centralnoj zgradi jedno krilo je renovirano, drugo nije. Zaista ne trazim dlaku u jajetu, hotel je ipak dobar za relativno male pare, i na sjajnom mestu.U stvari ja preporucujem jedan ruski saj www.migvoyage.msk.ru, kao i agenciju Alba graeca, preko koje smo isli, i koji su nam dali u amanet ovaj strava sajt, gde imate SVE SLIKE I NAJTACNIJE OPISE SVIH HOTELA U TURSKOJ, TUNISU, EGIPTU... HVALA NA PAZNJI, CMOK

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naco ti si carica

odoh da vidim site

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bila sam u minamarku i aqua funu ali oni nisu u ponudi pa zato nisam napisala

inace, stvarno rusi i cesi imaju informativne sajtove, sto jes jes - mi tek treba da otkrijemo internet izgleda

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naco ti si carica

odoh da vidim site

Molicu fino!

Nama je taj sajt mnogo pomogao. Imas i plan i kartu svakog grada, sa upisanim hotelima, i to pravu, istinitu kartu, a ne kao sto ovi nasi napisu ' hotel na plazi', a na karti vidis da imas i ulicu da predjes...

I tako ja cekam nekog sa opisom supermarketa i hrane u Tunisu... Pliz javite se, nismo isli nikad sa bebom na more, pa jos i u Afriku...

Ha ha ha , samo da znate, u Egiptu se prave najlepsa deca! Ima nesto u tom pustinjskom vazduhu, toplo preporucujem!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast

mada jos nisam bio u africi , a sa bebom mora se jos malo cekati

hihihi hvala na informacijama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sajt je ocigledno pun informacija ali nazalost nema nista za Tursku i nije na engleskom :(.

imate li neki drugi sajt za preporuku sa realnim komentarima za hotele? vidim da neki spominju forume, zamolio bih za link... hvala

Izmenjeno (Stefan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za Guest_Natasu, a kasnije i odgovor na njeno pitanje o hrani u Tunisu

Vidim da si bila u Regini. Ja se dvoumim izmedju tog hotela i Golden 5. Regina je kako si rekla u samom centru sa prilicno lepom bastom i obiljem zelenila, dok je Golden na nekih 10 km od grada i mnogo manje zelenisa.

Kakvi su tvoji utisci i koja varijanta je bolja:

Kazu mi da ako idem na verziju polupansiona da idem u neki u centru jer mi je sve pod ruku i nece me derati u hotelu za vodu i ostale sitnice, a ako idem u udaljen onda kazu bolje uzmi all inclusive. Ali je to u ovom slucaju za Golden 5 jos 80 evrica po glavi.

Moja briga je vezana za higijenu i cistocu plaze, parka, ...u Regini, a bogami i u Goldenu jer sam cuo od stranaca da nisu bas najcistiji.

Kakva je klopa u Regini.

Vidim da preporucujes ako mozemo da se smestimo u centralnu zgradu (noviji deo), kako to najlakse da izvedem?

A sad da ti ja malo pomognem...:)

Bio sam u Tunisu i sto se hrane tice mnogo je bolja i obimnija od recimo Turske. Takodje ima dosta salate, ali zato ima i mesa i to raznih vrsta (piletine, govedine, kamile, morskih plodova, raznih sosova, corbice, kolaca, sladoleda, a voca kakvog hoces i koliko hoces... mislim da je bilo cak i svinjskog mesa!!!) i niko ti ne brani koliko ces uzeti. Voce preporucujem da strpas na dorucku u neku kesicu pa u ruksak i iznesi tako iz restorana. Dobro dodje u poslepodnevnoj vrucini na plazi. Znaci hrana je ok, nije mnogo zacinjena, naprotiv odlicna je i ne mogu se pozaliti. Voca ima dosta i to raznog pa mozes bebici da pravis kasice kakve hoces (naravno ako je bebica jos uvek na kasastoj ishrani).

Ovo sto ti pricam je na osnovu iskustva u Hana Residance 4* u Susu.

Ako treba jos koji odgovor samo reci...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka