medivh

Skiatos vs Skopelos

51 poruka u ovoj temi

Pretpostavljam da ovde ima mnogo ljudi koji su dosta putovali, svashta videli i iskusili. Tako da me zanima vase misljenje Skiatos ili Skopelos leta 2011?

Planiram da idem sa drustvom na more, zbog geografske lokacije, prevoza itd, planiramo definitivno da idemo negde u arhipelag(sta vec :D) "sporadi". Ici cemo (nadam se) bez agencije, vozom ili autbusom do Soluna pa do Volosa i onda trajektom do Skiatosa ili Skoplelosa. Sto se smestaja tice nije nam bitno, trebaju nam privatne sobe ili apartman.

Posto sam od grcke bio samo u paraliji na eksurziji najbolje da pitam vas.

Skiatos vs Skolpelos, cene, hrana, smestaj, plaze, zurke, prevoz, u koje mesto, kao i da li je moguce u grckoj naci privatne sobe kao u crnoj gori ili se mora uzeti hotelski smeshtaj?

Podelite vasa iskustva ;-)

Hvala Unapred :)

Izmenjeno (medivh)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Deluje mi kao da ste veoma mladi... Reci cu ti samo da mozes da nadjes smestaj na blic. Takodje,zbog onog zurke i sl. mislim da je za vas vise Skiatos. Ali posto je o tome mnogo pisano vec,preporucujem ti da prvo procitas moj putopis o Skiatosu,jer je najkrace,onda procesljaj temu o Skopelosu,jer je kraca i na kraju prelistaj temu o Skiatosu,pa vidi koliko vam to uopste odgovara. A tamo imas sve i o cenama da se ne ponavljamo. Ako si bio samo u Paraliji ostrva su ti nesto sasvim drugo,ali i ona su razlicita,pa dobro procenite sta odgovara vasim potrebama. Da li je to prvenstveno zabava ili odmor, lepe plaze...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@suki hvala puno, krenuo sam da citam, najbitnije mi je bilo dal mozemo da odemo na "bum" i da nadjemo tamo neke sobe bez agencije i rezervacija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@suki hvala puno, krenuo sam da citam, najbitnije mi je bilo dal mozemo da odemo na "bum" i da nadjemo tamo neke sobe bez agencije i rezervacija.

Naravno da mozes...

A savet od Suki je jako dobar, mislim da je Skopelos mnogo konkretnije obradjen,a na Skijatosu je bilo dosta ljudi i pisano je u obe teme o svemu. Verujem da ces tamo naci sve ono sto si hteo da pitas..pa cak i preporuke gde se trazi smestaj kao i njihove prednosti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neka nasa agencija u ponudi Skopelos? Pokusavao sam da nadjem ali bezuspesno :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima Mladene-Kalodoukas radi Skopelos,na njihovom sajtu imas sve detalje kao i cenovnik!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skiatos vs Skolpelos, cene, hrana, smestaj, plaze, zurke, prevoz, u koje mesto, kao i da li je moguce u grckoj naci privatne sobe kao u crnoj gori ili se mora uzeti hotelski smeshtaj?

Taj smeštaj na "bum" o kojem ti pišeš nije kao u Crnoj Gori i često je dosta skuplji od onog što već imaš u ponudi naših agencija. A veći deo ponuda je privatni a ne hotelski smeštaj. Mnogo je razloga zašto je to tako, ali dva glavna su da Grčka ima uređenije tržište turističkih ponuda ali je i skuplja od Crne Gore.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a

Deluje mi kao da ste veoma mladi... Reci cu ti samo da mozes da nadjes smestaj na blic. Takodje,zbog onog zurke i sl. mislim da je za vas vise Skiatos. Ali posto je o tome mnogo pisano vec,preporucujem ti da prvo procitas moj putopis o Skiatosu,jer je najkrace,onda procesljaj temu o Skopelosu,jer je kraca i na kraju prelistaj temu o Skiatosu,pa vidi koliko vam to uopste odgovara. A tamo imas sve i o cenama da se ne ponavljamo. Ako si bio samo u Paraliji ostrva su ti nesto sasvim drugo,ali i ona su razlicita,pa dobro procenite sta odgovara vasim potrebama. Da li je to prvenstveno zabava ili odmor, lepe plaze...

Jedno pitanjce za Vas jer vidim da poznajete Skiatos. Kontam da je prelepo i da je sam raj u pitanju, super je to danju. A da li ima provoda?? I sad mislim na lud provod tipa: Zakynthos-Laganas! :dance: Čujem da se organizuje ove godine neki poseban program za mlade... nemam pojma... želimo sa društvom da ludujemo i ne bismo da pogrešimo pa da završimo na ostrvu za penzionere! I ako postoji grad tipa Laganas, koji je? Gde da se iskrcamo? :blink: Unapred hvalaaaaaaa!!! :srce:

Izmenjeno (all4blonde)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam i na Skopelosu i na Skijatosu. Glasam za Skijatos. Skopelos je bas malo ostrvo u poredjenju sa Skijatosom, a Skijatos nije velik.

Na blic se mogu naci sobe, jer kod trajekta stoje vlasnici s tablama i nude smestaj (tako je bilo 2012.). Plus na Skijatosu je nas covek (vec 20 godina) i radi skoro sve vile (povoljno) na oba ostrva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skopelos je skoro duplo veci od Skijatosa. Ja sam uplatio za 21. Jul- Skijatos -vila Pavlos Maria.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislila sam na sam grad jer su se raspitivali o izlascima itd. Ne o površini samog ostrva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apsolutno uvek i samo Skopelos ............. na temi posvecenoj ostalim biserima Sporada sve je lepo objasnjeno ...............

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto evo mi sutra zavrsavamo odmor na Skopelosu, a bili smo pre par godina i na Skiatosu dacu svoju ocenu.

Skiatos je lep, a Skopelos je velicanstveno nemerljiv i to ne samo sa Skiatosom...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam gledao na mapama, na skopelosu ima stvarno prelepih plaza ali su razbacane po ostrvu, u odnosu na mesto gde pristize brod. Zna li neko, kolika je cena iznajmljivanja skutera?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da oživim temu, svaka informacija o Skopelosu bi prijala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka