banasto

Tornik

276 poruka u ovoj temi

I ja sam mislila da se necu nervirati ,ali ipak jesam, od Zl do NS, ne znam ni sama koliko slepera me  je mimoislo i svaki me je okupao dobro,uz to je padala i kisa ,vracala se po mraku, nzaci haoticno, evo danas bol bolujem od upaljenog zivnca....Mislim da je ipak dobra opcija Milos the great :)      Jeste duze ,ali je lakse....svakako srecno i da znate jako je zima, toliko je zima da mi je licilo na scenu iz filma,dan posle sutra, kad je toliko bistro posle onog nastupajuceg ledenog doba, mislim da nema planina video bi se Kopaonik koliko je cisto i nestvarno, kao tv sa full HD!  AKo je neka mutna,trese su mi se ruke od vetra i ladnoce :grudva:

Srecan put i dobar provod, ja sam nadam se zavrsila sa Zlatiborom za ovu godinu ! 

IMG_20191201_132235.jpg

IMG_20191202_110212.jpg

IMG_20191202_110218.jpg

20191201_131339.jpg

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otvaranje nove ski staze Ski centar Tornik Zlatibor

Tornik Zlatibor

Skijališta Srbije će u petak, 24. januara, u 11 časova pustiti u rad novu stazu u ski centru Tornik.

Nova ski staza dugačka je oko dva kilometra i po kategorizaciji je laka, odnosno plava staza. Stankova ravan, kako se zove nova staza, namenjena je za skijaše početnike i za one sa samo malo slabijem umećem, što je nedostajalo ovom centru.

I ova staza, kao i sve u ski centru, pokrivena je sistemom za veštačko osnežavanje. U petak će u ski centru Tornik važiti popust od 30 posto na poludnevene i dnevne ski karte.

Izvor: 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obzirom da je radni dan gužve na stazama nije bilo, a vreme je poslužilo tako da verujem da su svi koji su uspeli da iskoriste priliku i odu na skijanje uživali :)

t4.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Žali Bože 4,2 km šume, raskrčene za novu stazu! 

Gledano sa strane, kao da su sva sredstva i energiju uložili u otvaranje ovog novog "sankališta", pa su zaboravili na Zmajevac!?!

20200210_104308.thumb.jpg.a7353e4dbb014a

20200212_100035.jpg.1014e14efaa109e1a3c2

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je Stankova ravan, jel išao neko, ima li gužve? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stankova ravan se još uvek drži pristojno, a gužve naravno nema :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877899
    Ukupno poruka