putnik namernik

Sigurnost u Egiptu?

346 poruka u ovoj temi

Da tačno tako. Isti slučaj. Ali strah je sasvim legitiman i treba da postoji u ljudskoj psihi kao adaptivna funkcija. I ne treba ga se stideti... Svi se plaše nečega, moj suprug jednih stvari ja nekih drugih. On je po mom mišljenju najveći plašljivac koji postoji :D.

Elem, da i ja dodam nešto. Trebalo je da idemo u Španiju kad je pukla ona bomba, pa niko nije otišao. Otkazali bili celu turu. A prethodne godine ja dobila vizu a suprug ne. Tad smo se zabavljali. I eto do dan danas ne odosmo za Španiju. Nadam se sledeće godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ti Mi čitajući sada tvoje komentare i strahove kao da gledam sebe prošlog leta kada sam prvi put putovala u Egipat na letovanje

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, da, Kusadasi, secam se... Ma kapiram...  Mada, opet se s vremena na vreme pitam sta mi je ovo trebalo, kad smo imali Siciliju kao alternativu, ali ajd sad... Sto rece buduciputnik, tacno postoje dve grupe turista za Egipat. I znam da mi plasljivci smaramo svojim komentarima stare turisticke kajle egipatske, ali eto. Racio mi radi 1000 na sat. Ili mozda paranoja... Ne znam. Znam samo da idem u Hurgadu po prvi put. Jeeeee!

​Što se tiče Sicilije, možda vam je ipak bolja Hurgada zbog dece. Mi nismo bili tamo ali neki naši prijatelji jesu sa malom decu i nisu oduševljeni. Plaže im nisu neke i pune su kamenja. Gledala sam slike...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi su puni predrasuda sto se tiče Egipta ali u principu nigde nisi siguran i ne treba negativno razmišljati ..osmeh na lice i uživajte u Crvenom moru i prelepoj Egipatskoj klimi ...ja ove godine pauziram ali sledece ako Bog da idem u Egipat

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštujem razmišljanje i entuzijazam i dajem plusić na mladost-ludost.. 

Već sam rekao da sam uplatio Hurgadu pa brže-bolje otkazao i to ne zbog bombi nego potencijalne napetosti na odmoru. A to mi ne treba. Odmor je za mene nije činjeca da letujem u nekom hotelu sa puno zvezdica gde mi siromasi tetošu a ja umišljam da sam bog na deset dana. No, svako ima svoje mišljenje i uz najlepše želje pozdravljam sve putnike za Hurgadu.                                                                       

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada je kasno za Srbiju i olakšice.Kako to nije rečeno pre Nove Godine?, Biće Grčka, ali drago mi je da se slažemo.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Да ли ћу и ја да добијем плусић на младост-лудост? Молим вас, дајте ми плусић са акцентом на младост. Јако би ми значило са мојих 45 (година,

 

Plusić, i izvinite na malo komešanja. Žena je insistirala na promeni mesta zbog unučeta. Čekaj da dođeš u 55, šta bih dao da mi je 45.

Izmenjeno (leviathan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eno sve rusi sa decom ili babe i dede sa unucicima tamo..nije nista strasno reci da se neko plasi i ne oseca sigurno,takodje su u pitanju i godine,a jos ako nikad pre niste isli u egipat,tek onda razumem ovakvo razmisljanje..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rusa najviše i ima svuda. U Sea staru je preko 90% svih gostiju iz Rusije. A onda Kineza koji su na kružnim turama po Egiptu ( čudno je kako se oni ne plaše terorista :P ) i koji se smenjuju na svaka dva dana. Nešto malo Nemaca i poneki Čeh, svi ostali na nivu statističke greške. Ja sam posle dva dana počeo da govorim ruski hehehe. 

Moram samo nešto da prokomenatrišem. Neko je uporedio Egipat sa Grčkom. Ma koliko je Egipat egzotičan i lep, Grčka je Grčka i ona je u srcu. 

A forumaši koji su otišli ovih dana u Hurgadu: Uživajte ljudi, lep provod :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka