putnik namernik

Sigurnost u Egiptu?

346 poruka u ovoj temi

Ovo je grozno sto se desava,novi teroristicki akt,makar tako kazu.. :-(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I to je bas to cega se ja u stvari plasim, ta potpuna nemoc u avionu. Gde god drugo da si na svetu imas bar neki sansu u zivotu da se sklonis, sakrijes... U avionu je to - to. To sam i pricala prosle godine posle onog incidenta sa avionom koji smo mi imali, taj osecaj u kom covek moze samo da sedi i ceka - potpuno zastrasujuce! I sad zamisljam sebe kako tih tri, tri i po sata sedim i cekam da li ce se nesto desiti ili ne - ne hvala ovaj put. Nadam se nekim boljim danima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto je najgore,avio je poleteo iz Pariza,gde su valjda kontrole rigorozne..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su trenutno u Hurgadi i kazu da je sve u redu. Otisli su ono jutro kada se srusio avion AirEgypa . 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tesko,od tad se krece tek,a najvise idu jul i avgust..mislim,ko ide..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, Сања београђанка je rekao/la:

:D Мене интересује обезбеђење на аеродорму и приликом транспорта до хотела

Ajd, nije meni pitanje upućeno, ali pošto u Egiptu bio u februaru ( solo putovanje u sopstvenom aranžmanu) i kako leteo do i iz Hurgade...da kažem da tada ( a onaj avion ruski je bio još svežiji nego sad u maju) na aerodrom nisi mogao da uđeš ako nemaš kartu. Dakle, pravili su preblema ljudima koji nisu imali kartu odštampanu...čak neke Nemce... Ja pošto sam iz Kaira došao busem i došao 2 i po sata ranije, kad hteo da idem do toaleta, morao da se izuvam i da idem u pratnji obezbeđenja i da prođem skenere ... dakle, ne znam kakva je bezbednosna provera bila pre jer mi je to bio prvi put u Egiptu, ali, eto... I da, puštali su ljude da uđu u zfgradu aerodroma samo 2 sata pre leta! Pre toga ne i pored karte...

Eto

U svakom slučaju, ako me Maroko po četvrti put ne vidi sledeće zime, Egipat mi je prvi na listi jer je meni bilo sjajno u Egiptu...Divni ljudi - i Egipćani i turisti koje sreo i sa kojima se družio.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала, Филипе. :D Тако није било прошлог и претпрошлог лета. Нас довезоше из хотела, гомила наших за исти лет, без карата сви пролазимо са пасошем и проверавају имена на листи, пролазимо скенер, предајемо пртљаг и ту добијемо ону "карту" за авион са бројем седишта и пртљага, па неколико шалтера до чекаонице, а после нас потрпају у аутобус који нас вози до авиона. Значи да су сада пооштрили мере безбедности. Мени одговара. :D

Izmenjeno (Сања београђанка)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio skoro u Egiptu?
Kakva je sigurnosna situacija? Ima li života van hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au..pa vi nista ne pratite temu..bili ljudi i skoro i pisali..jedino sad ja da vam prepricam,al ne ide tako:D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 14 minut, dragan_che je rekao/la:

Da li je neko bio skoro u Egiptu?
Kakva je sigurnosna situacija? Ima li života van hotela?

Ne budite lenji, iscitajte poslednjih par stranica :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitah vijest o eksploziji pored piramida. Opet :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzas. Nigdje u svijetu nisi siguran, ali za nepunih 6 mjeseci ovo je druga eksplozija. Previse... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ova eksplozija me plaši.... Ove godine neću ni u Kairo ni u Luksor:shokiran:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka