*Alex*

Hotel Estrea, Nesebar

2 poruke u ovoj temi

Da li je nekome poznat hotel Estrea u Nesebaru? Uvek sam sumnjicava kada je Bugarska u pitanju, a ovo mi izgleda jako povoljno a lepo, sto mi nekako ne ide zajedno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zao mi je sto pre nisam videla ovu temu ali evo mog iskustva mozda nekom pomogne.

Naime u ovom hotelu sam boravila 2004 godine. Agencija Planum tours,mislim da je u pitanju bio avgust. Na stranu to sto smo pogodili termin kad su strajkovali malinari,borski rudari i ko zna ko jos pa smo putovali 28 sati. Da,da ako je neko putovao duze nek se javi,ja nisam cula za duze. Znaci oko 19 sati stizemo u hotel i penjemo se sa nekim tipom koji je valjda vodic,taksista ili nesto slicno. U hodniku nekoliko lepih vrata sa velikim zlatnim brojevima i jedna drvena na kojoj se broj jedva vidi. Naravno upravo to su bila vrata nase sobe! Da li da opisujem moj ocaj dalje ulazimo u sobu u kojoj su natpana tri kreveta iako nas ima samo dvoje,jedan orman u koji ne bih stavila ni stvari koje nameravam da bacim,itison koji nije video ni usisivac a kamoli dubinsko pranje. doticni gospodin me tesi kako imam mrezicu na prozorcetu iznad vrata terase,pa mi nece ulaziti komarci. Izlazim na terasicu i uspevam da se zadzim na njoj jer ograda mi jedva doseze do kolena. Televizor za koji je pisalo da ima sat tv,ima polomljenu sobnu antenu. Moja bolja polovina uzima jastuk u ruke i konstatuje da je napunjen cudnom smesom,psenicom,kukuruzom ili necim slicnim. U kupatilo bacam pogled,plocica nema,zatvaram jer mi se povraca. U istom trenutku cujem buku sa donjeg sprata,bracni par koji je jedini osim nas bio smesten u ovom hotelu dozivljava isti stres kao i mi. Haos pocinje,odlazim na recepciju spremna da nekog ubijem. Odjednom ne razumeju ni srpski ni engleski,a obezbedjenje motri moje ponasanje. Pitam kakve zasto nismo smesteni u neko od soba sa "lepsim" vratima a oni mi "ljubazno" poture cenovnik i objasne da su to renovirane sobe sa 2+ zvezdice (napominjem da smo sobe tako kategorisane i uplatili u agenciji). Sve u svemu za 10 dana bilo je potebno da uplatimo jos oko 150 evra. Srecom imali smo kod sebe pare za ne daj Boze,a i da ih nismo imali platila bih pa makar gladovala celo letovanje. I pomenuti bracni par je ucinio isto. Sad nas ljubazno vode do druge sobe sa lepim vratima i najzad ulazimo u sobu koja predstavlja ono sto smo i uplatili jos u Beogradu. Lep bracni krevet sa prelepim prekrivacem,nov orman,lepa natkasna sa ogledalom,velika terasa,pvc vrata,kao i vrata sa mrezom,kupatilo nove plocice,jednom recju cisto i normalno. Napominjem da nam je posle ovog pocetnog peha ili bolje reci pehova bilo fenomenalno. I da hotel nema bazen,vec ga ima hotel do njega i kupanje je dnevno kostalo 10 leva po osobi,ali je zato gledanje u bazen tokom dorucka bilo besplatno(terasa gleda na njega). Dorucak je bio ok,kontinentalni,svaki dan isto ali posto je svedski sto menjajte,svaki dan nesto drugo pa u krug.

Dobra stvar u celoj prici je to sto smo pri povratku zajedno sa drugim parom trazili od agencije povracaj para koje smo uplatili na licu mesta i gle cuda dobili smo ih i to za par dana. Odgovor agencije je bio da greska nije njihova vec hotela. Nebih mozda poverovala u to da se ista situacija na recepciji neje ponavljala iz dana u dan,tj sa dolaskom svakog novog gosta,a bilo je i ljudi iz italije,rusije... Ocigledno je to princip na kome hotel funkcionise,pa gde prodje prodje. Jedna grupa nasih ljudi koja je dosla preko Putnika-mislim nisam sigurna- dobila je cak premestaj u nove sobe i bez doplate(svaka cast njihovim vodicima).

Dakle da rezimiramo. Hotel je ok ukoliko imate renovirane sobe,u suprotnom bezite glavom bez obzira. Mozda su do danas uspeli da renoviraju ceo hotel pa se ovakve stvari vise ne desavaju ali otvorite cetvoro oci.

Dakle kad uplacujete ovaj hotel ILI RENOVIRANE SOBE ILI NISTA! Ako nekom pomognem znacu da nije uzaludno ovo vreme provedeno nad tastaturom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka