Veljko.

Hotel Sea Garden 3* Hurgada

18 poruka u ovoj temi

Zapocecu novu temu jer nigde na forumu nisam mogao da nadjem nista o gore pomenutom hotelu.Ako gresim neka me neko ispravi.

Sta mislite o ovom hotelu(npr.:cene, higijena, polozaj hotela, sta mislite o njihovoj plazi...)?

Ako je neko bio neka odgovori na temu jer ove godine razmisljam o letovanju u istom, pa ce mi sve informacije rado doci, a ne samo meni nego i drugima koji ovde nameravaju da letuju.

Nadam se da ce se moj plan realizovati, naravno ako situacija u Egiptu bude mirna.

Hvala, i pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kolko je meni poznato taj hotel je u uskom centru u blizini poznate marine. Lep hotelcic, deluje jako cisto. A vidim i cena je dobra kod nasih agencija.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ovako,

hotel se nalazi u Sakali u donjem delu u blizini glavne ulice Mc donaldsa i hotela Regina , nije direktno na plazi vec nekih 100 m od plaze , , nisam bio u jemu ali sam proazio pored istog :).

evo na mapi njegovog polozaja za pocetak, tako da je uvek bolje verovato svojim ocima nego agencijama za svaki slucaj , znaci hotel nije na plazi ali je jako blizu :)

http://wikimapia.org...72&z=18&l=0&m=b

a evo malo i slicica i opisa hotela sa tripadvisora

http://www.tripadvis..._and_Sinai.html

Nadam se da sam bar malo pomogao !!!!

Hurgada je super :) dva puta bili videli i opet bi :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Informacije su od velike koristi ^_^.

Hotel mi se za sada veoma svidja, a i cena mu je niska... :klap:

Ako jos neko ima neke informacije neka slobodno doda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E , evo setih se i ovde da mozes videti svatsta o tom hotelu iz prve ruke , uljucujuci komentare turista kao i slicice

http://www.holidaych...-hid_36756.html

moja preporuka ti je ako ides u Hurgadu hotel Elysees je fenomenalan nov , sve luks i veoma omiljen medju nasim turistima a nije skup uopste takodje :) , vrh vrhova :)

ima ga argus takodjhe u ponnudi , pogledaj fotke stvarno super , bio sam u njemu 2009 godine :)

http://www.holidaych...hid_102565.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena je veca za 70e, sto je malo ako se uzme u obzir da da je Elysees hotel sa 4*(negde pise 4*, a negde 3*? ), a i usluga je AL.

Posto si bio u ovom hotelu, mozes li mi reci sta ulazi u AL uslugu, posto nije isto u svim hotelima a na sajtu agencije pise:sve ukljuceno po hotelskim pravilima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo koristili uslugu polupnasiona , tako da ne znam :( nazalost ,

nama je hrana bila ok manje vise , vrlo raznovrsna i vrlo ukusna posebno poslastice posle vecere .

Sacekaj sad za koji dan je sajam turizma pa pogledaj ponudu Spirit travela oni su zakon za Hurgadu , ja sam isao preko njih oba puta i bilo je fenomenalno, a o Elysees imas super temu, ima bas sve obajnjeno mislim da se zove Elysees i Lotus Air . Vecina maldih ide u ovaj hotel , mi kad smo isli cak 70 % je bilo u njemu iz nase grupe !

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li neko svežija iskustva kad je ovaj hotel u pitanju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li jos nesto da treba da znamo o ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas ,da mi malo više informacija date o hotelu Sea Garden u Hurgadi.Zanima me sve ,položaj ,smeštaj,hrana,cene u Hurgadi,izleti itd

Hvala puno!!! :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

videla sam ovaj hotel kada sam isla na izlet iz marine. Lokacija mu je vise nego dobra, na 100m od marine,u samoj Hurgadi. Jedino sto je meni zasmetalo u vezi lokacije ovog hotela je mracna i neasfaltirana ulica kojom morate proci da bi dosli do hotela. Od samog znaka Marina, skrecete desno u tu ulicu i na otprilike100m nalazi se hotel. Sa broda videla sam plazu, koja mi deluje pristojno, ima nekih suncobrana, mislim da sam videla i neki bar.

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem ja sada 28 i kacim slike videcemo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo svežih informacija u vezi Sea garden hotela. Kada pogledate zvaničnu prezentaciju hotela tako i izgleda. Sobe su čiste, neke sa pogledom na bazen, a neke na gradilište ka Marini. Sobe koje su u glavnoj zgradi imaju terse, dok one koje izlaze na bazen ih nemaju. Osoblje je jako prijatno, ali za svaku uslugu i najmanju informaciju se daje bakšiš od 5-10 L.E (60-120 din), kao i za čišćenje sobe oko 5 L.E. što je pretpostavljam slučaj sa svim hotelima u Hurgadi. Doručak je svaki dan gotovo isti, uglavnom različite varijante slatkih kiflica, ali ni najmanje neukusan. Za večeru uglavnom služe pirinač, krompir, gulaš, ponekad riba...takođe za mene na zadovoljavajućem nivou. Kupatila su nešto lošija, nama je stalno curila voda iz vodokotlića, iako je dolazio majstor koji je navodno kvar otklonio. Kreveti su udobni i jako je prijatno za spavanje osim što vas napdaju komarci i povremeno muve. Glavni nedostatak ovog hotela je taj što nema sopstvenu plažu, već idete oko 300 m, uđete u Marinu i Pappas Beach Club sa kojima imaju ugovor. Meni ova plaža nije delovala impresivno mada su ostali gosti hotela bili zadovoljni, More je čisto, ali ima dosta kamenja, a da biste došli do kakve takve dubine morate da se krećete 30 m od obale. Hotel se nalazi u starom delu grada Sakali, odmah u centru blizu glavne Sheraton ulice. Prvih dana i nije baš najprijatnije kada izađete ispred hotela i vidite sjaj i bedu Hurgade, ali se ubrzio naviknete i osetite da nema problema što se tiče sigurnosti. Hotel sa puno mere, bez animacionih timova i izveštačene atmosfere.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. a nije bas ono daleko plaza 2 minuta hoda ? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super da je neko dao odgovore o ovom hotelu. Cula sam da nema tople vode? I da li je plaza stvarno losa? Ima li dubine vode?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka