Todorovic

Sajam turizma u Beogradu

102 poruke u ovoj temi

Mene najvise zanimaju individualne ponude, tj. kontakti Grka sa Tasosa, Sitonije, Kasandre, Amuljanija, eventualno Krfa..a bez posredstva nasih agencija. Jel neko pokupio neki kontakt?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To teško da tamo ima ..... nisam siguran ,možda grešim.Oni se tamo ne pojavljuju i ne oglašavaju.....

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem sutra, ali ne zbog prolecnog i letnjeg odmora, vec da vidim neke nove destinacije i prateca desavanja :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I malo da se oseti euforija putovanja.. :D..., specifični mirisi kataloga destinacija. .. :D.. i da brže prođe vreme do leta... :D.. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mismas Gde planirate ?:zaljubiska:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam svasta isplanirala, sta ce od toga biti, videcemo :D Verovatno cu pisati tek kada se vratim :-)

Na sajmu se nisam bavila letovanjem i ne planiram vise da idem, ne volim guzve :-)!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

To teško da tamo ima ..... nisam siguran ,možda grešim.Oni se tamo ne pojavljuju i ne oglašavaju.....

 

Bilo je nekih predstavnika ranijih godina na primer za Tasosa, Paralije itd. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

......teško pitanje. Rodos je rezervisan, a u planu je Hurgada i a kraju verovatno opet Vrahos..:D.al'  što volim da planiram letovanje, da sve iščitam , proučim, ma planiranje mi je kao početak letovanja...:rolleyes:

Blago vama, koliki odmor imate!:D:klap:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkizna Ha, ha.. eh. ...zato preko godine radim svaki dan, nema praznika, nema vikenda....:neznam:...Zbog toga toliko i volim odmore i letovanja, ne samo da vidim nove predele nego i da uživam u starim. Eto zašto volim da planiram  cele godine...preselim se mislima daleko,  malo pobegnem od svakidašnjice, a i kao da tako zima brže prođe....eh...Najidealnije bi bilo kad bi moglo da se putuje na tri meseca....

Izmenjeno (mismas)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj sin je bio na sajmu. Bio je zainteresovan za neki aranzman na Sitoniji, za juni mesec. Nije nista nasao. Termini koji su ga zanimali, uglavnom su bili popunjeni. Sto se tice komunikacije sa predstavnicima agencija, kaze da su ga, u vecini slucajeva, upucivali na njihove sajtove. Samo su mu na jednom standu dali opsirna objasnjenja, jer se tu zatekla Grkinja, menadzerka ili vlasnikova zena. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio na Sajmu danas?

Ima li neceg zanimljivog? Nekih dobrih ponuda za letovanje? Uglavnom me zanima Grcka.

Ne znam da li se uopste nesto prodaje i rezervise, cula sam da je trenutno sve stalo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka