Todorovic

Sajam turizma u Beogradu

102 poruke u ovoj temi

postoji sajamski popust 10 do 15 posto, ali se taj popust moze ostvariti do odredjenog perioda i bez odlaska na sajam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ti ,,popusti ,, su prevara teška.Imao sam slučaj pre dve godine,kada smo dobilo popust za Olompik bič preko Mirotis travela(čuh da više ne radi) gde nas je gazdarica bledo gledala i začuđeno kada smo joj plaćali smeštaj .Sa Mirotisom pogđena jedna cena a njoj izgleda da nisu te stvari bile jasne....htela je još para.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna slicica od sajma turizma u BG :)

525220_496672807035083_1650241662_n.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toliko o ozbiljnosti agencija. Kada treba da uzmu pare....nema im premca a samo to im je i cilj....O zadovoljstvu kupca...hehe..ma boli ih...Zato i ne koristim njihove "usluge" dranja....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo pocinje u cetvrtak Sajam turizma 2014. Ko ce da ide, kakva su Vam ocekivanja, dali ucestvuje Putovanja.info sa svojim standom? Ja sam isla nekoliko godina ,vise da utrosim vreme iz radoznalosti, ali mi je uvek tamo vruce i na kraju odem sa gomilom materijala, koji mi zapravo ne treba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godıne, nazalost , necu ıcı. Nısam tu, alı ce mı defınıtıvno nedostajatı putovanje oko sveta na jednom mestu. :'(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja idem ove godine prvi put, valjd cu naci nesto zanimljivo :-D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Subota je kao i svake godine rezervisana za sajam.

@alanya84 pozdrav za tebe iz Srbije :laugh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ! I mojı dolaze u sobotu na sajam. Obecalı su mı puno fotografıja ( pogotovo hrane ) da mı prave zazubıce! :nesvest:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio danas na sajmu alanya84, upoznao sam Mehmeda u prolazu, bio je sa Bobanom. Puno Turaka doslo, samo tebe nema :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da danas je bilo turaka kao 1389....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mehmet, nas generalnı menadzer. On ostaje jos kojı dan posle sajma posto smo mu svı tolıko naprıcalı o Srbıjı da mora da vıdı sve to. Nema mene, ostavılı su me u Alanjı gazde da ' cuvam kucu '. :hahaha: Alı mı zato revnosno salju fotografıje kako ım je lepo !

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinite me na neobavestenosti, nije li "Sajam turizma" mesto gde se kapaciteti zakupljuju, gro, ne individualni turisticki paketi?

Po mom misljenju, taj Sajam je da se napravi veliki biznis, sa agencijama, sto ostaje za pojedince je mozda 5%.

Na Sajmovima kao takav, Thai. turisticka supersila, prodaju djuture hotele, za 22 miliona turista godisnje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Manje vıse svı vec ımaju stalne partnere. Ako nemaju, ugovorı krecu da se obnavljaju ılı tek sastavljaju u decembru -januaru. Tako da vecına dolazı spremna na sajam.

Sajam je sjajna prılıka za povoljnıje aranzmane jer se na popust dobıje ı sajamskı, a posto je vecına vlasnıka ılı generalnıh na lıcu mesta, tu su da pomognu ı ızadju u susret.

Sve agencıje ımaju svog zastupnıka kojı potpısuje ugovore sa hotelıma kojı krene mnogo ranıje da obılazı partnere.

Hotelı su vec uvelıko u prodajı do sajma.

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To sam i mislio. Prodato negde drugde, Frankfurt turisticka berza, restlovi ostali za Beograd.

Pa i to je OK.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka