Todorovic

Sajam turizma u Beogradu

102 poruke u ovoj temi

Ako misliš na Argus, oni se već godinama ne pojavljuju na Sajmu, kao i bez toga imaju dobru reklamu.

I ja sam od nekih agencija očekivao mnogo više. Ono što je po meni pozitivno je pojava nekih ponuda poput ostrva Lezbos ili Akaba (Jordan), kojih čini mi se nije bilo ovih godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aha na njih i na wayout

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uopste nema potrebe ici na sajam sem ko voli da se proseta,uzme kataloge i to je to.ali tako je vec par godina unazad.pre su davali 5% bas na sajmu,sad valjda nema toga.

akaba nije nista novo,kontiki ima akabu vec 2-3 god.u ponudi..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima i sada popusta na aranžmane u toku trajanja sajma ili na licu mesta tamo kod mnogih agencija. Ja na sajam ne idem da bih rezervisao neki aranžman, to obično uradima ranije preko neta ili pred sam put u zavisnosti od destinacije. Više to vreme iskoristim da se informišem o pojedini destinacijama, pokupim brošure ili mape i naravno, sretnem se sa poznanicima iz raznih agencija i dr.(mnoge sam upoznao godinama putujući).

Za Akabu si u pravu, samo ja verovatno nisam obratio pažnju ranijih godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da podignem malo ovu temu, pa da se nadovezem, jer cini mi se da niko nigde na forumu nista ne komentarise... :neznam:

Da li je neko bio na ovogodisnjem sajmu turizma, kakvi su komentari? Da li su popusti zaista neki sajamski ili ono sto se inace nudi?

Da li Putovanja info bili ove godine na sajmu? Prosle, cini mi se nisu...

Ima li neceg zanimljivog, pisite...ili su ljudi sa foruma prestali da posecuju sajam (jer unapred sve vec znaju :D )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odavno neposecujem sajam, uplacujem preko agencija, nema velike razlike...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam i ja shvatila da na sajmu nije bilo nista povoljnije, zato i pitam za ovu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam citao na forumu, slab izbor je bio...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da podignem malo ovu temu, pa da se nadovezem, jer cini mi se da niko nigde na forumu nista ne komentarise... :neznam:

Pomenuli smo sajam dana u par postova u temi Letovnje-gde?, čisto da se zna :dance: .

Ja idem svake godine na sajam, pogledam ponude, pokupim mape, brošure, odigram sve nagradne igre i vidim se sa poznanicima i prijateljima. Sajam ove godine je bio nešto bolji nego predhodne godine, malo su bolje postavljeni štandovi i bolja je organizacija po halama, a aranžmani su skuplji nego prošle godine. To je moje mišljenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da i meni se čini da su aranžmani skuplji u odnosu na prošlu godinu. Posebno sam gledao i upoređivao cene za Grčku u junu mesecu. Tako da je isplativije i to dosta, naći smeštaj na licu mesta..naravno kome odgovara takav izbor.

Doduše većina agencija daje sajamske popuste ( i do kraja marta neki..) ali i to ne smanjuje bitno visoku cenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa zato sto su skuplji, skoro sve rasprodato...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je donekle tačno, rasprodaju se najskuplji aranžmani, a za ostale ne bih rekao da se baš rasprodaju. Treba uzeti u obzir da se mnoge agencije i ne pojavljuju na sajmu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa za to sto im netreba reklama, rade dobro i bez reklame...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja tvrdim da je letovanje u Grckoj mnogo jeftinije ako se malo koristi net i napravi direktna pogodba sa izdavaocem apartmana. Zasto bi davao agenciji 80-100 evra (dinarski deo) kada za te pare mogu da pokrijem troskove goriva? Zasto da rizikujem da ce me ispaliti, ako sto su neke ispalili i to jos debelo platim. Ne zelim da se sudim sa njima. Jednostavno, sam pronadjem, rezervisem....

E za dalje destinacije je druga prica, u stvari nikada nisam dalje ni isao pa nemogu komentarisati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontiki me je jako razocarao ...

Sajam u velikom jeku a oni ostali bez kataloga i cena....

Jedna od najvecih i jedna od najozbiljniji agencija a tako neozbiljno "ucvestvovali" na sajam...Hm..

totalna neljubaznost i nezainteresovanost devojaka na standovima...

Izmenjeno (bebicabg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka