Mladen.Mladenovic

GOUVIA

90 poruka u ovoj temi

Nisam sigurna ali misim da se lezaljke posebno placaju, tako je bilo u Dasiji prosle godine i u drugim mestima na Krfu.

Ja sam ove godine izabrala Guviju, idem sa Argusom, ima li jos nekog ko ce ici u Guviju ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem ja 31-og jula

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili porto Marina?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem krajem juna u Gouviji pa me interesuje da li ima pesacka staza pored mora? Tipa ono Pefkohori, Polihrono.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gouvia nije bas tipicno mesto kao Pef, Polihrono. Dosta je razudjena obala, a i tu je marina. Ima i par zaliva. Ali slike govore vise od reci. Evo slika iz vazduha, a na njima se bas i ne vidi neko setaliste.

http://www.tripinvie...?overview=65697

Ima i par hotela uz obalu sa 5*, ali ne znam da li se po njihovim stazama moze slobodno setati

http://www.tripinview.com/#/presentation/78/?detail=66109

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni taj hotel na slici (Luis Kerkyra beach) nema tipicnu pesacku stazu pored mora, ali se moze slobodno setati u okvirima hotelskog kompleksa, takodje, mozete koristiti i plazu ovog hotela ali naravno uz placanje lezaljki i suncobrana. Proslog leta cena je bila 10 eura.

Ko je navikao na letovalista tipa Polihrono, Pefkohori bice razocaran Guvijom. ALI ! Na samo 7 km od Guvije je grad i svi nedostati mesta bice nadomesteni prelepim gradom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Guvija, vila Dionisos iskustva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozitivna :)

Od mene sve preporuke za ovu vilu uz napomenu da sam smestaj izgleda uzivo mnogo bolje nego na slikama a i imate i wifi internet :happy: (sifra je upisana na oglasnoj tabli u vili).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno. :)

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je autobuski povezana sa ostalim plazama na ostrvu, tj. sa najblizim, a lepsim plazama ( lepsim od te u mestu ) ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno, blizu je grada, ali ima i presedanja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo bi 14.8. da putujem u Guviju hotel Galaxias - da li neko nešto zna o ovom hotelu, svaki savet je dobrodošao

I još jedno pitanje: iznajmljivanje skutera u Guviji ovog leta-cene? Mi bismo uzeli za svih 10 dana...

Hvala unapred na odgovorima!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Otprilike sam video sve sto me zanima vezano za Gouviu,ali me zanima da li ima neka rent-a -car agencija ili moram da idem u Kerkiru da iznajmim? Kolike su cene iznajmljivanja automobila i skutera? Hvala puno! Ja idem sa devojkom preko Argusa 04.07. Ide li jos neko u tom terminu,vila Dionisos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima sigurno, a mozes i preko Argusa da ugovoris iznajmljivanje. Verovatno ce ti poslati auto iz Lord travel agencije koja se nalazi u Kontokaliju. Vecina nasih turistickih agencija saradjuje sa njima. Odmah po dolasku proveri sa vodicem cene i ako se dogovorite, verovatno ce vec to vece auto dovesti u vas smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Otprilike sam video sve sto me zanima vezano za Gouviu,ali me zanima da li ima neka rent-a -car agencija ili moram da idem u Kerkiru da iznajmim? Kolike su cene iznajmljivanja automobila i skutera? Hvala puno! Ja idem sa devojkom preko Argusa 04.07. Ide li jos neko u tom terminu,vila Dionisos?

Vila Dionisos je skroz ok. Bila sam prošle godine, sredinom avgusta idem ponovo. Što se tiče skutera, ima nekoliko agencija, ne moraš do Kerkire :) . Čim se setim cena javljam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka