balto

Sta je po vama zadovoljavajuci smestaj?

109 poruka u ovoj temi

Slazem se sa svime osim da je neimanje neta u sobi toliko strasno!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cist krevet, cisto i funkcionalno kupatilo, internet i jedan cist peskir po danu.

Problem sa cak i ovako kratkom listom je da ovaj poslednji zahtev retko ko ispunjava doduse, licno me uzasava pomisao da treba da brisem lice istim peskirom kojima sam prethodno vec brisao ostatak tela, posebno znate vec sta.. :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na prvom mestu čisto I funkcionalno kupatilo, mesta u sobi barem toliko da se kreveti mogu zaobići. Par puta mi je problem predstavljala preterana buka, meni lično jako smeta. Ispravan krevet i dušek (čisti naravno). Prihvatljiv vlasnik i susedi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ono... sve gore navedeno. Ali najvise mrzim kad se smeataj reklamira kao lux (u Grckoj), a ono svi mi kuci imamo vise i lepse. Lux kupatilo je za njih, kupatilo sa plocicama do plafona u beloj boji. A za nas je to standard. Ili malo lepsi kreveti. Odmah se reklamkra kao lux. To me nervira. 

Slicna stvar je i za Italiju. Kategorizacija katastrofa. A cene lux :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nekada sam putovala po par dana i menjala par prevoza, spavala u hostelima i jela u supermarketima...da bih imala dovoljno novca za karte za koncert/festival i da bi ih sto vise obisla....Sada, na ta ista mesta putujem avionom ili autom, imam gomilu zahteva i po pitanju hotela i po pitanju restorana, pa i po pitanju cekanja kod vezanih letova....ali sada imam dete,a i svrha putovanja nije ista....

Mislim da kriterijumi zavise najvise od godina i prioriteta.....kao adolescent odabraces 5 festivala ove godine, promenices 5 prevoza do destinacije, spavaces u hostelu/sobi sa 30 kreveta...kao porodican covek, odabraces jedno letovanje, putovati avionom i spavati u apartmanu sa pogledom na more:D

E bas ovako, nekad sam u rancu nosila svoju posteljinu i mogla sam da prespavam i na marsu, sad insistiram da budem u sobi koja ima udobne krevete i da bude cista i po mogucstvu sto blize plazi, ski stazi, zavisi. Uskoro cu verovatno kad klinci krenu da ispunjavaju svoj zivotni put sami i predju na hostele i ranac traziti i koju zvezdicu vise. :)

Za mene je dobar smestaj ako sam na letovanju da je sto blizi lepoj ili barem solidnoj plazi. Da je u mirnijoj ulici, ako je u vrtu jos bolje. Da nema buke tokom veceri , da je setaliste dalje. da nema okolo bucnih kafana ni kafica. Da je na nekom senovitom mestu a ne da mora klima da radi dan- noc. :vruce:

Da je prostran, velika soba da mozes normalno da hodas  ne udarajuci u stvari. Ako je apartman da je kuhinja dobro opremljena, frizider da ima deo sa zamrzivacem i da dobro hladi. sporet da ima vise ringli i rerna je pozeljna.:azdaja: Kupatilo da ima tus kabinu po mogustvu da ne skupljam vodu i gacam po njoj i da pre tusiranja ne vrsim evakuaciju svega.:kupanje: 

Nije mi uopste bitno da budu luksuzne ili nove stvari, moze i staro samo da je u funkciji. Izuzev kreveta i duseka . :josspavanja:

A najvise padam na veliku terasu, da je barem neki deo dana bez jakog sunca i sklonjena od pogleda. Da ispijam veeeliku , hladnu nes , bez zurbe na tanane. :suncase::kafa:      Za razliku od  mladjih dana , sada voli da uzivam u takvim momentima a ne da jurim da po svaku cenu vidim sve u okolini, fotografisem i vozikam se  po guzvi naokolo. :brm:

ovo je bas ono sto trazim, moze bez baste, samo terasa

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svasta tražim :-)

Dovoljno mesta, da se ne osecam klaustrofobicno. Udobni kreveti. Terasa gde mogu da napravim par koraka, a ne samo da stanu sto i stolice. Ako je okolo cvece-to mi je super! Pogled na more pozeljan :-)

Cistoca apartmana. Funkcionalno kupatilo, sa malim prozorom. Da sve radi u kuhinji.

Dovoljno mesta u ormarima.

Smestaj nikako da ne bude na uzbrdici i da bude u lepo osvetljenoj ulici. Da ima bas blzi prodavnica. Da okolo nema bucnih ljudi, najbolje bez dece.

Ljudi koji se setaju i muzika mi ne smetaju! Smeta mi, npr., zvuk masine za navodnjavanje, kao smo imali prvi put u Pargi!:angry:

Blizina plaze-ne mora, moze i na desetak minuta peske, ali bitna je blizina mora!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svasta tražim :-)

Dovoljno mesta, da se ne osecam klaustrofobicno. Udobni kreveti. Terasa gde mogu da napravim par koraka, a ne samo da stanu sto i stolice. Ako je okolo cvece-to mi je super! Pogled na more pozeljan :-)

Cistoca apartmana. Funkcionalno kupatilo, sa malim prozorom. Da sve radi u kuhinji.

Dovoljno mesta u ormarima.

Smestaj nikako da ne bude na uzbrdici i da bude u lepo osvetljenoj ulici. Da ima bas blzi prodavnica. Da okolo nema bucnih ljudi, najbolje bez dece.

Ljudi koji se setaju i muzika mi ne smetaju! Smeta mi, npr., zvuk masine za navodnjavanje, kao smo imali prvi put u Pargi!:angry:

Blizina plaze-ne mora, moze i na desetak minuta peske, ali bitna je blizina mora!

Pa najbolje na pusto ostrvo da ides :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto? Prica je samo o smestaju, ne o mestu :-) Ionako biram mesta koja nisu prepuna turista, pogotovo nashih ( niej uvek izvodljivo ;-) )

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto? Prica je samo o smestaju, ne o mestu :-) Ionako biram mesta koja nisu prepuna turista, pogotovo nashih ( niej uvek izvodljivo ;-) )

A sta ti toliko smetaju turisti iz Srbije?!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste da poslovica tako kaze. I u nacelu je tacna.:volim:

Ali zar svi ne zelimo da za sto manje para dobijemo sto vise. Narocito kada su putovanja u pitanju. I zar ne razmenjujemo ovde iskustva o smestajima u kojima smo boravili. I sta sve i gde i kada moze da se pronadje povoljnije. :blago:

Da je jedini parametar kvaliteta smestaja novcani iznos koji za njega izdvajamo ne bismo to radili. jednostavno bi gledali samo cene ..:predaja:. I ne bi nam bio vazan ni utisak drugih, ni ocene na bookingu, tripadvisoru ...:novine:

Mnogo puta mi se desilo da nesto sto veoma povoljno platim od apartmana bude vise nego zadovoljavajuce za moje potrebe. I obrnuto. Neki kao lux , papreno skup, bude takav da se ne bih nikada vracala u njega. Npr u novogradnji je, ima nov namestaj ali je ili previse skucen ili je u bucnoj ulici .. Ili pise da je odmah do mora sto i jeste ali je upotrebljiva plaza daleko. 

A svako ima svoje prioritete. I ovde o tome razgovaramo. Sta ko voli i sta mu je vazno. Meni je to zanimljivo. Kako da procitam kada neko razmislja slicno kao i ja  a i kada ima sasvim drugacija gledista.:hello:

Izmenjeno (Hladovina)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam toliko da bih letovala po hotelima sa 5 zvezdica, meni je dovoljno da je cisto i uredno, a i ako nije bas po mom kriterijimu ocistim, svakako se priviknem za dan dva. Odlazim na odmor a ne da dane provodim u smestaju u 4 zida, pa kakav god da je ne dozvoljavam da mi tako nesto uprosti odmor. Uzivam u lepim stvarima. Uostalnom na ovom sajtu skoro o svakom smestaju bilo gde mogu naci informacije, tako da me ne moze puno sta iznenaditi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da je čisto,udoban krevet,lepa terasa,blizu plaže,dobra izolacija ili tihe komšije,normalno kupatilo....to bi bilo to ukratko....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26380
    Ukupno tema
    881481
    Ukupno poruka