balto

Sta je po vama zadovoljavajuci smestaj?

109 poruka u ovoj temi

Zadovoljavajuci smestaj po meni kada je letovanje u pitanju.Da ima parking jer idem iskljucivo kolima na odmor,da nije previse daleko od centra (ne mora biti bas strogi centar ali de moze uvece da se odseta do grada),naravno da cena bube pristojna za jednog prosecnog Srbina odnosno oko 500 evra za 10 nocenja i ono naj vaznije da bude iskljucivo apartman a ne studio jer idem sa zenom i dvoje dece.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Smestaj, hotel, motel, soba, sator ili ono koliba kraj puta :D...

U CG sam cesto susretala neljubazne gazde i gazdarice, vise nego los smestaj...to mi dodje najveca mana... 

Poslednji put u Igalu smo imali divan smestaj, gazde iz Sarajeva, apartman trokrevetni, cak i garaza za auto, posudje, sve je bilo oki.

U Polihronu uzas, studio u kome je toliko bilo paucine i masnoce da je strasno, pogled na sparusenu travu sa dodatkom smeca, najgori smestaj koji sam do sad videla, nismo se smestili tu naravno...

Najvise od smestaja ocekujem mir i cistocu, u granicama, da nije prevelika udaljenost od plaze, ali nisam za varijante stana na samoj plazi ili setalistu, tu nema mira, da se razumemo...

Agencije cesto varaju turiste, raznim slikama studija i apartmana koje stvarno nemaju veze, pa razumem ljude koji uvek letuju u istom smestaju godinama...

I jos da dodam, nije mi bitna italijanska ili spanska keramika, boja posteljine ili peskira, vazano da je uredno...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada pocnem da pretarazujem ponude za letovanje trazim iskljucivo smestaj na samoj obali. Volim da to bude neka mirna lokacija, centar mesta me ne zanima. Sam studio ili apartman (šta se nadje) mora da ima terasu sa pogledom na more. Bitno mi je da bude, kao i svima, čisto. Posebne zahteve nemam, vazno je da ima krevet, orman i sto i stolice na terasi, sve drugo je manje bitno.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je takodje bitna terasa sa pogledom na more i dovoljnom tendom, da mogu ujutru da uzivam!

Zatim, parking, ako ne idemo avionom, ciscenje apartmana svakog dana-ako ne idemo u hotel, lep namestaj, sa dovoljno prostora, sve da radi bez problema, dovoljno fioka, tisina u toku noci. Takodje, childfree hoteli bi mi bili odlicni, zbog odsustva buke, ali nisam jos bila u takvom, niti znam gde ih ima.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ih sve vise na raznim destinacijama. Na primer Maldivi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, meni treba nesto blize-Ceska, Spanija, Italija, Madjarska, Rumunija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ne bude previse udaljen od plaze i da nema zavesu za tusiranje, alergicna sam, ali bukvalno. Sve ostalo mi je manje bitno, prilicno sam fleksibilna. I da ne zaboravim, da bude cist, uredan smestaj, jer sam naletala na budjave zidove i td, razumemo se.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Joj, nema ništa gore kad se kupaš pa se zavjesa zalijepi za tebe. :shokiran:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Лако је завесу склонити, теже је када се испрска цело купатило па брисати :D

У Полигхрону на састанку са агентом из агенције једна госпођа из Београда је имала замерку на кревет у соби, када ју је запитао шта је замерка, рекла му је 

"Неквалитетан је, знаш ти какав ја кревет имам код куће"

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve cu stoicki da podnesem, ali zavesu jok.

@Zvezda je zivot, podseti me na gospodju sa Tasosa koja je izmaltretirala predstavnika agencije i cak pretila, zato sto joj je receno da je na plazi tj. prilazu vodi ispred hotela pesak, a ono "cak" pola metra sitan sljunak do mora :shokiran: 

Faca decka iz agencije... "Begaj, sa* cu te udavim u tom plicaku!"

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A krvavi zid od ubijanja komaraca? Jedne godine sam bio sa roditeljima i mladjim bratom na more i pre nas u taj apartman bili nasi prijatelji koji su napravili genocid na komarcima, cistacica se ubila da ocisti, ali kad je zavrsila bila je kao nov, svaka joj cast! Inace za mene zadovoljavujuci smestaj ono sto pise i sto je receno i na slici je. Ako neko drzi rec onda ce tako i biti. Mogu da oprostim neke sitnice ali krupne ne!

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni je jako vazno dvoriste. kad je dvoriste lepo i cvetno odmah pola drugih nedostataka prastam....i vazan mi je pogled sa terase...ne mora bas na more ako je preskupo, ali ne mora ni na zapustenu livadu...volim kad sam smestena u lepom delu mesta tj u lepoj ulici....unutra mi nije toliko vazno...ja u sobi ni ne budem...samo prespavam...

kad su mi deca bila mala bilo mi je jako vazno i presudno da smo blizu plaze...

ovo lepa ulica podrazumeva bujnu mediteransku vegetaciju...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene iritira sto ono sto nase agencije prodaju je uglavnom na istu foru.Prevare . Mislim da je bolje ici i sam naci smestaj ili booking om online rezervisati.Ocekujem promenu posteljine najkasnije petog dana,da ima cistih peskira,da je cisto,bez budji,topla voda,internet u sobi.Terasa pristojna.Sve manje od toga je ispod dostojanstva.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877666
    Ukupno poruka