balto

Sta je po vama zadovoljavajuci smestaj?

109 poruka u ovoj temi

Najbitnija mi je lokacija smestaja i terasa sa pogledom na more..i to sam uvek spremna da platim..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar smeštaj = velika terasa + udoban krevet + korektna cena

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zadovoljavajući smeštaj je:

1.Klima

2.Apartman sa velikom terasom i pogledom na more

3.Odvojene sobe-jer svašta ljudi zovu apartman

4.Sav pribor za ručavanje (tanjiri,šerpe, lonci i poklopoci)

5.Da je preko puta plaže ili na plaži

6.Da nije buka i galama

7.Da je blizu nekih marketa,Lidlova itd

8.Da se menjaju peškiri i posteljina češće

9.Da gazdarica-gazda budu super

10.I naravno najbitnije ,da ne košta puno

Pošto ovo nema nigde tj da je sve spojeno u jednom najbitnije je da se ja lepo osećam pa makar bilo i pola od ovoga ,bilo šta.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e pa ovako...:) da bude cisto da nema kao sto je neko rekao budj,insekte itd... nije mi cak ni bitna velicina apartmana... bitno mi je da ima privatnosti da mi ne blene svako na terasu.... :) kad biram smestaj dobro gledam slike i raspitam se...to sto izaberem oceekujem da me zatekne tamo :) onda je sve ok...prosle godine je sve bilo fantasticno izabrali apartman za grcku preko argusa i malo je reci prezadovoljni! ...ali pre 2 god u sutomoru ....slika sa neta i apartman tj spajz koji me je sacekao su nebo i zemlja o.O

od tada vise ne idem u CG ....a ove godine opet u Grcku preko pomenute agencije :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zadovoljavajući smeštaj je:

1.Klima

2.Apartman sa velikom terasom i pogledom na more

3.Odvojene sobe-jer svašta ljudi zovu apartman

4.Sav pribor za ručavanje (tanjiri,šerpe, lonci i poklopoci)

5.Da je preko puta plaže ili na plaži

6.Da nije buka i galama

7.Da je blizu nekih marketa,Lidlova itd

8.Da se menjaju peškiri i posteljina češće

9.Da gazdarica-gazda budu super

10.I naravno najbitnije ,da ne košta puno

Pošto ovo nema nigde tj da je sve spojeno u jednom najbitnije je da se ja lepo osećam pa makar bilo i pola od ovoga ,bilo šta.

~OVO JE UTOPIJA~

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa dal je ili nije napisah sta bi trebao iole normalan smestaj da ima,Ipak se da samo za spavanje 400,500,600 i kusur evra,pa prema tome mislim da sve ovo i treba da ima jedan smestaj jer od nas i zive.ZAR NE???

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se apsolutno slazem sa tobom, samo sto takav smestaj, pogotovo sa pogledom na more, na plazi ili blizini plaze ne moze a da ne kosta puno, nazalost. :'(

Ja sam neko kome su bitni smestaj i hrana, i pre bih birala da idem svake druge godine na letovanje u neki malo bolji hotel-apartman, nego svake u nesto bezveze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je najbitnije da je soba cista i pristojna, da ne bude bas minijaturna (ali nikako ne mora da bude ogromna), da ima upotrebljivu terasu i da je hotel u dobrom stanju, odrzavan, kao i da je na odlicnoj lokaciji. A definicija odlicne lokacije zavisi od svrhe i ideje samog putovanja.

Sto se tice pogleda na more, mislim da nije must-have ali svakako znaci. Isto tako mislim da je taj momenat kad ujutru izadjes na terasu, a pred ocima ti sine prizor mora, neprocenjiv. Ali kako uglavnom hoteli bas samaraju za tu doplatu cesto to bude nesto sto mora da se zrtvuje zarad ostalih uslova,

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma za pogled na more su jako bezobrazni..... 100e vise bude uglavnom ako hoces pogled na more !

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zajedničke terase ne bih nikada ni u ludilu birala. Joooooj što to mrzim, :udarac: pa makar bilo i na samoj obali. Prvo gledam dooooobro i uveličam slike terasa, :hahaha: pa onda krenem dalje ... :thankyou::dance:

a ne neeee.... naravno svoja terasa.... nisam luda da delim sa nekim :) nego da je lepo ogradjeno da niko ne blene u mene... mislila sam da mi ne stave zavesu i kao svako ima svoju terasu ...razumes? :D

Pazite npr. ovu vilu u Nea Vrasni:

terase, pa još prizemlje, pa još nema ni sprat. II red kuća do plaže ... ma i da je džabe - neka hvala.

pa posle kaže tema: Pljačke u letovalištima ... pa gde im je ovde terasa i šta im je to uopšte terasa ?????

:neznam: uzas!!!! bas tako ni dzabe!!! o.O

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ume to da bude i 5 ili 10 EUR - to nije nikakva para onda.

da ako ides u oktobru i ne ides preko agencije.... ja uvek idem preko agencije ...sad smo mislili da idemo u tunis i bilo je pogled na more + 100e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa dal je ili nije napisah sta bi trebao iole normalan smestaj da ima,Ipak se da samo za spavanje 400,500,600 i kusur evra,pa prema tome mislim da sve ovo i treba da ima jedan smestaj jer od nas i zive.ZAR NE???

apsolutno se slazem sa tobom!

Sanse su 0,0001% da se nadje smestaj kakav si opisao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veličina smeštaja nije bitna, mi smo porodica, pa se podnosimo i na malim površinama. A, tražimo čisto i ispravno kupatilo, čiste (a ne one korišćene u seriji Mesto zločina) i udobne dušeke, čista kuhinja opremljena najosnovnijim ispravnim stvarima (što više, to bolje), bez buke i galame, parking obavezno, gazde da daju osećaj sigurnosti (ali neprimetno), pogled sa terase na more poželjan (ali ne i neophodan), ali je bitan karakterističan miris borovine, mora i jasmina, bez klime, i naravno, da nije skup!...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zadovoljavajuc smestaj je onaj koji mi je i prodat. Znaci bas ono sto mi je prezentovano i kako mi je prezentovana onda kada sam se odlucila za njega.

Kao sto neko rece, vremenom se menjali zahtevi, ali zahtevam da sve bude minimum onako kako sam i ocekivala.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka