Stolica-1

Aktuelna desavanja u Egiptu

2801 poruka u ovoj temi

velika pusa i milenku i svim vodičima... prije par dana dobila sam poruku od mahmuda (dečko što je prodavao pjesak u flašicama u hurgadi ispred sinbad aqua parka) da je regrutovan :( U egiptu sam upoznala toliko dragih ljudi - svima šaljem dobre vibracije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Опрости на питању, али шта ради Турска у тој комбинацији земаља које имају тежак период у својој новијој историји у овом тренутку?

Prati "fabulu-radnje"...niko nije ni pominjao Tursku vec pricamo na casu o Egiptu,Hurgadi,...vodicima nasih turstickih agencija koji su nas letos vodili po Egiptu!!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

velika pusa i milenku i svim vodičima... prije par dana dobila sam poruku od mahmuda (dečko što je prodavao pjesak u flašicama u hurgadi ispred sinbad aqua parka) da je regrutovan :( U egiptu sam upoznala toliko dragih ljudi - svima šaljem dobre vibracije

Milenko je CAR!!! i ako Bog dragi da, eto nas opet ovog leta pod vodama crvenoga mora!

Letos smo bili smesteni u sindbad aqua park hotelu i svako vece nas je pozdravljao srdacni osmeh Mahmudov(momka koji prodaje sareni pesak u flasicama) i ako je stvarno regrutovan jako, jako mi je zao!

Ljudi koji su preziveli golgotu Srbije iz 90-tih godina znaju iskreno da saosecaju sa ljudima iz Hurgade, Egipta i ...bez obzira na boju koze ili veroispovest!

Veliki pozdrav svim ljudima dobre volje!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li iko misli da ce se ovo tamo smiriti i da cemo moci u Hurgadu, Sarm, Tunis, Tursku,...ili ce nam ostati na raspolaganju samo CG sa Mubarakom, jer mi kao obican svet necemo moci u Spaniju ili na Baleare....

Prati "fabulu-radnje"...niko nije ni pominjao Tursku vec pricamo na casu o Egiptu,Hurgadi,...vodicima nasih turstickih agencija koji su nas letos vodili po Egiptu!!!!

izvini ali si sada i mene totalno zbunila ( izvini ali iz nekog razloga ne mogu da vidim da li imas batu ili seku kraj nick-a )

Turska jeste spomenuta pa smo zato i reagovale jer nismo znale da li se nešto možda dogodilo a da nismo u toku ...

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да, Лепршава, ово је и мене сада као контра одговор збунило, али нема везе. :neznam::don-t_mention:

А, да... сека је у питању. :ljubav:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja jedva cekam da agencije vrate Egipat u ponude. Ono sto sada vidim mi se zaista ne svidja.

Toliko je bezveze ponuda da ne mogu vjerovati. Nadam se da ce uskoro izbaciti neke ponude za nas dragi Egipat.

klap.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

[Kuku!!!Ja danima davim o Turskoj kao "rezervnom polozaju" a divne devojke mi pomazu iz sve snage.

Izmenjeno (ljerka)
Obrisan citat sa reklamom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kuku!!!Ja danima davim o Turskoj kao "rezervnom polozaju" a divne devojke mi pomazu iz sve snage.

pazi ako se ovo odnosi na mene, sve ti je oprosteno idi za Egipat slobodno :) Vala i ja kad vidim cene he he he ...

ali ipak za Tursku smo se odlucili pre cee ove situacije tako da ce Turska najverovatnije ostati aktuelna i dalje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi moji, glavni razgovor za novogodisnje praznike je bio u koji cemo hotel ove godine, naravno u Egiptu.

Onda sok sta cemo sad nijedna opcija nije dovoljno dobra kao rezervna.

Malopre vidim Argus izbacio ponudu za celu sezonu.

Skroz sam rastrzana. Sta sad?

za malenuvk

Pozdravi Mahmuda, svima nam je ostao u lepom secanju.

Pozrav od julske ekipe iz Sindbad beach-a

Izmenjeno (mina70)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pazi ako se ovo odnosi na mene, sve ti je oprosteno idi za Egipat slobodno :) Vala i ja kad vidim cene he he he ...

ali ipak za Tursku smo se odlucili pre cee ove situacije tako da ce Turska najverovatnije ostati aktuelna i dalje :)

Da,na tebe najvise :) ali ne zaboravljam i sve ostale dame koje nesebicno pomazu.

Cene za Egipat su stvarno bombona a takse i viza su smesni ako se ne promene.

U svakom slucaju bez nervoze i brzopletih koraka.Praticemo sta se desava,ide sajam a imamo i jednu prijateljicu koja zivi u Egiptu(trenutno je u BG )pa cemo i od nje imati pouzdane informacije.Bez obzira na sve ici cemo i tamo i amo tako da ova nasa prepiska nije uzalud.Sigurno necemo kao oni sto su imali stanove negde na moru pa do penzije u isto mesto.Nemam nista protiv toga ali nama to ne odgovara.

Svrljati,svrljati i samo svrljati-govorili su forumasi :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno tako, a što se informacija tiče jeste da je par nas najviše međusebno razmenjivalo ovih dana na temi Kušadasi, ali to su info koje će koristiti svima koji su zainteresovani za Kuš tako da u svakom slučaju nisu za bacanje. I nama se stvari malo sada komplikuju rođeni brat i sestra od tetke u Mkd rešili da prave svadbe :cestitam:... e sada ukombinovati dva venčanja sa poslom i odmorom i novcem... veoma je moguće da ću letovati na forumu :):hello:sunca%20se.gif:komp:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taman posla da su info za bacanje.Kao i sve teme,tako i ovu o Kusadasiju neko zapocne a koristi svima.

Nadam se da neces morati da letujes na forumu.Evo ja iz sve snage navijam za tebe i tvoju porodicu da ipak nekako uklopite i odmor.Hajde da pocnemo da uplacujemo loto pa ako neko dobije da casti onog drugog hehehe.Poziv vazi za sve,tako svi imamo vise sanse.

Stvarno se nadam da cete uspeti sve da iskombinujete i evo drzim vam palcheve.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre dan,dva su iz Argusa objavili cene za Egipat i jako mi je drago zbog toga jer sam prosle godine bio u Hurgadi i svidelo mi se pa sam ove godine hteo da ponovim i vec danima gledam ko ce prvi da objavi cenovnik.Oni su i prosle godine bili najpovoljniji ali su cene iste kao i prosle godine s tim sto su ubacili jos par hotela u ponudu.

Vidim da pricate da su cene dosta nize nego prosle godine(mada je i prosle bilo jako povoljno)pa razmisljam da li da cekam jos neku ponudu ili da odmah uplatim.

I jos jedno pitanje.Prosle godine,avion je iz Beograda poleteo 22:00 a u Hurgadu je sleteo oko 01:15 i dok su nas rasporedili po hotelima i tako to u sobi smo bili oko 04:00. sada je raspored okrenut pa bi ove godine isao onim avionom koji polece u 5:30 i na sajtu pise da u Hurgadu slece oko 10:00,transver do hotela,SLOBODNO VREME,smestaj prema hotelskim pravilima,vecera.Zanima me,sta znaci to slobodno vreme i koliko traje?Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

--> ove godine isao onim avionom koji polece u 5:30 i na sajtu pise da u Hurgadu slece oko 10:00,transver do hotela,SLOBODNO VREME,smestaj prema hotelskim pravilima,vecera.Zanima me,sta znaci to slobodno vreme i koliko

Pa za vecinu hotela sobe poslednjeg dana moraju da se napuste do 12h. Potrebno je da se sobe srede pre ulaska novih gostiju, a to traje obicno do 14h. Sto znaci da je to slobodno vreme u sustini cekanje da se dobije kljuc od sobe.....

Ovaj tajming naravno zavisi od hotela do hotela

Izmenjeno (bebica111)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktirali danas Argus.Kazu da su izbacili program,niko naravno ne uplacuje ali da se nadaju da ce se situacija smiriti i da ce onda krenuti prodaja.Eto mi smo toliko saznali.

Pozdrav svima

Izmenjeno (beogradjanin)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka