Blok

LIMNOS

146 poruka u ovoj temi

Tako je.Cene su slicne kao i na ostalim ostrvima,ne mondenskim.Cak mozda i za nijansicu nize.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. Izgleda da cu ovo ostrvo da ostavim za neku sledecu godinu posto je izgleda na pomolu neka normalna varijanta za kopneni deo Grcke :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel to znači da je Limnos nenormalna varijanta :D

Pih, ja se taman obradovala da će još neko put Limnosa ove godine, osim moje porodice. Ništa, javljam se kada se vratimo ... da malo dignemo temu.

Izmenjeno (dunjas)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nouuuuu :) nego "normalnu" varijantu u smislu NORMALNU ponudu/cenu za kopneni deo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lep odmor, gde god :)

Bar neko da se javi ovde,  makar i na kratko. Mislim da Limnos zaslužuje, uostalom videću uskoro.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima 

:D

Pih, ja se taman obradovala da će još neko put Limnosa ove godine, osim moje porodice. Ništa, javljam se kada se vratimo ... da malo dignemo temu.

Ima nas jos ali tek u avgustu :) Isto u Ifestos, momak i ja. Nadam se da ces podeliti prijatna iskustva posle odmora. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nego šta! Javljam se krajem jula sa utiscima :)

Inače, ja se pre nekih mesec-dva, možda i više, ne znam kada me primiše Grci, učlanih u grupu na FB - Limnos  One Picture 1000 Words 

Grci u grupi svakodnevno stavlaju fotke sa Limnosa (trenutne), šta reći, voda mi ide na usta posle svake fotke :smajl:

Izmenjeno (dunjas)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nego šta! Javljam se krajem jula sa utiscima :)

Inače, ja se pre nekih mesec-dva, možda i više, ne znam kada me primiše Grci, učlanih u grupu na FB - Limnos  One Picture 1000 Words 

Grci u grupi svakodnevno stavlaju fotke sa Limnosa (trenutne), šta reći, voda mi ide na usta posle svake fotke :smajl:

Povremeno gledam slike po instagramu, isti slucaj :D al se suzdrzavam, daleko avgust. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lep odmor, gde god :)

Bar neko da se javi ovde,  makar i na kratko. Mislim da Limnos zaslužuje, uostalom videću uskoro.

Nego sta nego zasluzuje,samo pun gas i srecan put.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li ko info o Vili Victoria i Plati plazi? Imam opciju za pocetak septembra. Nemam velika ocekivanja osim da je pristojno i cisto na solidnoj plazi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srbko, hvala na lepom opisu boravka na Limnosu.  Kada se kaze da je more na plazi Kotsinas bilo pretoplo, a poznato je da je Limnos ostrvo gde temperatura mora retko kada prelazi 24-25 stepeni, sta to konkrektno znaci u poredjenju sa recimo toplim Sporadima, Jonskim morem ili Kritom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Драгане, нема на чему и други пут. Пробаћу да ти одговорим по субјективном искреном осећају.

Знам да мислиш да су североисточна егејска острва са хладнијим морем. Није то далеко од истине. Ипак постоје изузеци, и они из мог искуства су следећи. 

Поменута Котсинас, Ксабеља на Лезбосу и Кервели на Самосу само су неке. Па ето на том Карпатосу (друга група острва, али исто важи за нижу температуру мора) "градска" Пигадја плажа када сам ја био била је топла вода.  Био је ту и Лефкос:) Такође кад смо на теми Лимноса, вратио бих се на Земату, једну од најлепших плажа које сам видео икада.

Ето, можда најбоље да напишем да на свим поменутим плажама температура воде је таква да се човеку не излази.

У компарацији са поменутим дестинацијама, са твоје стране,могу најкраће да одговорим да у време када сам ја био ту нема неке осетне разлике. Да сад не напишем да је топлије на плажама које сам поменуо. Све је то ту негде, и зависи вероватно не само од године, већ и од дана.

Ево Драгане, ситуацију око Котсине сам описао, а и дан данас не могу да верујем да је тако било. Ипак било је.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srbko hvala na iscprnom opisu Limnosa :)

Preko koje agencije ste rentirali kola, kakva je ponuda? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Нема на чему, и други пут. Кола смо изнајмили преко Holiday Car Rental, дописивањем преко имејла за 33 евра по дану, односно 6 дана 198 евра. Теже да може испод те цене, али што да не, пробајте. Понуда је добра, и на лицу места. Holiday Car Rental има канцеларију у луци у Мирини, не може да се промаши (ко жели на лицу места).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857517
    Ukupno poruka