milicar

Put Za Indiju

210 poruka u ovoj temi

dobro...krtice(jel tako.-) kad bi ti onda isla na 20ak dana u Indiju? ja sam zainteresovana ukoliko je to februar, eventualno mart. Takodje ne zelim preko agencije, pa mi zato treba drustvo.

i...znam da je tema Indija...ali...vec sam na ostalim stranicama upitala da li je neko raspolozen recimo za Put svile( Samarkand, Taskend, Bukhara) ili Madagaskar( kako sam odlucna:-)

P.S. Treba mi brz odgovor- diplomsko putovanje caste roditelji, pa dok se ne predomisle...:*)

Izmenjeno (Infoputnik)
spojene poruke pisane jedna za drugom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uf, vidi... mislim da nisam ja pominjala da bih na 20 dana, a i ako jesam, onda ne znam šta mi bi, pošto ja trenutno nameravam da prikupim iskustva o putu za indiju, pa da idem na neku varijantu kao Rayo što je pisao... zato se i raspitujem o kopnenoj varijanti, jer ne bih avionom, a i volela bih da to malo potraje... mislim da je neko drugi tu pominjao neke skorašnje i kratkoročne varijante, pa ti je to verovatno prikladnije društvo od mene. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok. kad budes nesto konkretnije zamislila( kopneni put do tamo, period u godini...) ostavi poruku...mozda budem zainteresovana...pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja navracam na ovaj forum vec nekoliko puta i nema nigdje nikoga . Svi kao negdje putuju , svi nesto pitaju , a niko da otputuje ...zanimljivo . Ja ispisao 2 stranice A4 formata i nema kritike , sugestije , novih pitanja .... :lol: avetinja .

Daj te zivnite malo , razmjenjujte iskustva , pricajte svoje price animirajte druge da pricaju svoje . Ovako kao da pisem ove postove sam sebi ...mislim bez veze <_<

Toliko od mene , a izgleda da je bilo i previse . No ipak sam ja stariji covjek koji voli da podjeli svoja iskustva sa mladjim ali izgleda nema nam ni te omladine . Statistika je porazavajuca 60% omladine nema paseporte , 80% nikada nije izaslo iz zemlje ( katastrofa ) 85% zivi sa roditeljima ( armagedon ) maaaaa , mogao bih ja sa ovom statistikom do u nedogled ...bolje da se odjavim & VAS pozdravim !!

Budite Pozdraljeni !!

Bas se vidi da sam novi . Dok ja ukapiram da ovdje imaju dve stranice prodje 10 dana :o

Jel ovo Krtica pitala za kopneni put do Indije . To je nakada bilo veoma cesto putovanje ( ovo nekada se odnosi na zadnjih 10- god.)Danas je veoma komplikovano krenuti tim putem . Pretpostavljam da bi krenula iz Beograda . Pod 1.viza za Bugarsku , vizu za Tursku vadis na granici 2.viza za Iran

( nekada nismo trebali ) koja nije neki problem pa onda pod 3. viza za Pakistan to ce biti malo veci problem , a i dosta opasna dionica ( o tome cu kasnije ) 4. viza za Indiju to je najmanji problem .

Sve te vize mozes izvaditi u BG . Da sve to bude u funkciji trebas tacno znati kada kreces , koliko ostajes u kojoj zemlji da bi ti viza vazila za povratak tj. multi ( sa vise ulazaka & izlazaka )

Krtica , jel ti imas namjeru da putujes u muskom drustvu ili ? Da krenem od najgore dionice . Pakistan , da bi dobila vizu za Pakistan moras doneti u ambasadu par hiljada evra na uvid pa onda da se cjenkas s njima na koliko da ti izdaju vizu , muka jos ako ne znas putanju i trajanje samog puta kroz Pakistan moze ti se desiti da ti istekne viza ( sada obicno izdaju tranzitnu od 10-tak dana ) onda po pravilu imas problema preko glave . Sve je to politicki obojeno + korupcija + reketiranje itd.....u nedogled . Sam prolazak kroz Beludjuistan , to je od Iranske granice kroz pustinju do prvog grada Kvete je vise nego podnosljiv :( u trajanju od 12/15 sati uz sav pustinjski pjesak u ustima , a ako ziva stignes do hotela trebat ce ti 3 dana da namjestis bubrege na prvo bitno mjesto :ph34r: . Danas je Kveta veoma opasan grad jer ako pogledas na karti sa druge strane granice je Kandahar ( Afganistan ) tako da vri od talibana koji s vremena na vreme odu tamo ispale koji rafal pa pobjegnu preko grane u Kvetu . Nije da sam zaludjen politikom nego sam prosao tim putem pa mi je to poznato , a prvog belosvetskog neprijatelja jos nisu pronasli , tako da je tamo veoma vruce . Ti kao Evropljanka si toliko upecatljiva tako da ti preporucujem da zaobidjes taj grad .To da ce pokusati da te pokradu od stvari pa do pasosa i para to je deo folklora koji prethodno trebas nauciti :o Posto je to ne izvodljivo ne ostaje ti nista drugo dolim avion . Avionom mozes iz Istambula

( mislim da sam pisao o tome ) a mozes iz Irana avionom . Ta varijanta je dosta nesigurna jer nikada ne znas kada ces naci slobodno mesto . Iran je mnogo lepa zemlja , ljudi vise nego OK iako gledajuci ccn ne djeluje tako . Mislim da petkom imaju let za Bombaj od cirka 250$ ako se docepas karte . U Iranu imas posebnu tarifu za strance kada odsjedas po hotelima , a to ti znaci 3x skuplje ali moze se i tu nesto izmuvati .Aaaaa , daaaa obavezno ponesi i vezi maramu preko glave , to ces morati napraviti odmah na granici . Sam prelazak granice iz Turske u Iran je super imas dobar pogled na biblisku planinu Ararat ako nista drugo mozda naletis na neku od prezivjelih nojevih zivotinja , nkada se ne zna :D

Sada sam sve izbrkao ...ako se budes snasla u ovom text-u onda mozes slobodno kopnom :) Ipak ti preporucujem avionom za Indiju , a onda polako uzduz & popreko i neces imati mnogo problema .

Dobro isplaniras putanju , financije i trajanje putovanja . Nije na odmet uplatiti neko osiguranje kod ovih nasih company , nije neka para 30-tak $ ako se negde izlupas ( razbolis ) da imas pokrice ko ce to platiti , a ti mozes naknadno traziti neki $ od osiguranja itd......itd.......

Javi kada ides da se vidimo pod neku palmu B)

Caosss !

Rayo

Izmenjeno (Infoputnik)
spojene poruke pisane jedna za drugom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

ako moze malo detaljnije o avionskom prevozu do Indije? Jos pre par godina sam pricao sa ljudima koji su putovali iz Istanbula do Indije i tajlanda, jer je to po njihovim recima, najpovoljnija ruta.

I jos jedna stvar, ako si upucen malo vise o zapadnoj obali Indije, uglavnom mislim na Keralu i Gou, par reci o tome bi bilo vise nego dobrodoslo.

Hvala druze Rayo :D

Sasha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da probam napisati koju pametnu ! Ovako , ja nisam nikada isao na put iz Istambula ( avionom ) ali sam na netu pronasao dosta company koje lete za Indiju . Najvise ih ima iz Arapskih zemalja gde obicno imas i presjedanje , Inace sam letio Aeroflotom preko Moskve i oni imaju povoljne cjene oko 700 evra povratna karta na 6 mjeseci . Mjenjao sam comp pa ako nadjem neke od linkova tih fly company mogu ih ostaviti da pregledas . I pored toga sto bi pronasao povoljnu company nije ti na odmet ostati 10-tak dana u Istambulu jer je zaista grad u pravom smislu te reci . Mozes za dana otici na rucak u Aziju , a vecerati u Evropi :huh: U Istambulu imas nebrojno turist office koje nude povoljne letove za Indiju .Internet cafe-a imas na svakom cosku . Nasao sam nesto :

" The cheapest flights to Eastern Europe through Air Arabia, a bold low cost intiative in the Emirates.

Air Arabia operates a number of vsarious destinations in India (Jaipur, Nagpur, Kochi, Mumbai, Chennai), even Colombo in Sri Lanka and links them, via Sharjah (in the EAU) with Istanbul.

A flight from Jaipur to Istanbul should be less than 170 EUR, incl. taxes "

More info: http://www.airarabia.com

Toliko o uzletanju i sletanju :P

Ovo o zapadnoj obali mogu da ti napisem ukratko jer ne znam sta te interesuje na Goi . Meni je Goa bila raj zemaljski kada sam nakon 2 mjeseca putovanja kroz pustinje , Himalajskih masiva ugledao more zaista je bilo pravo osvjezenje . To je bilo pre 17 godina i sve je bilo OK . Danas je posve druga prica . Ne znam sta ocekujes od Goe , tehno party , prepuno turista itd....to ipak nije niti priblizno onoj Indiji za koju znamo . Ipak je Goa bila Portugalska kolonija i vidi se njen utjecaj i dan danas . Sve je komercijalizovano , sve se prodaje itd...ja obicno idem na moju omiljenu plazu Anjuna . Obicno iznajmim neki sobicak od 60 $ za mjesec jeste da je izvan plaze ali meni odgovara . Tamo idem na odmor od putovanja , a imam dosta prijatelja koji su tamo stalno tako da nemoram traziti drustvo , a i nakraju krajeva ne volim provoditi vreme sa turistima koji dolaze na 20 dana sa 2.000 evra pa se umisle kako su i oni bogati , a takovih je najvise . Ovi stariji momci poput mene od cirka 5 banki su vec odavno napustili Gou i pronasli jos nepoznate plaze juznije . Pre par godina je to bila Gokarna ali su ih ovi brzo pronasli i upoganili do tada nedirnutu prirodu . Nije to neki velik problem za njih jer oni ce uvjek pronaci neko novo mjesto za opustanje . Upravo zbog te velike najezde turista sama situacija je postala dosta nezgodna . Ne znam da li znas za slucaj sina Vladimira Seksa ( presednik Hrvatskog sabora ) njega je tata morao vracati kuci u limenom kovcegu , zalosno ali istinito . Najgore je kada ostanes bez para pa onda cekas kada ce ti tvoji poslati novac . Normalno ovi lokalni probisvjeti te isprovaljuju i tu nastaju problemi . Konkretno njega su ubili za 1.500 $ jer za njih je to veliki novac . Po meni to su napravili ovi sto dolaze sa planina do Goe pa ako im sezona bude losa neko mora platiti . Oni pobjegnu u pravcu Kasmira u palanine i nema sanse da se ikada pronadju . Da te ne plasim tim pricama ali nije ti na odmet se pripaziti .

Nista , napisao sam ti neka svoja vidjenja ,a na tebi je da se pripremis za putovanje . Najbolja varijanta ti je da se odmah po dolasku obuces u njihove odore i pocnes zivjeti kao i svi ostali . Onda budes deo njih i neces imati nikakovih problema . Uzivaj u malim stvarima i provest ces se super . Ovo su moja iskustva , ukratko jer neda mi se kucati nesto preterano nadahnuto mozda nisi zainteresoan za te male sitne detalje .

O Kerali ne znam mnogo jer nisam isao juznije .

Odoh ako sam ti uspio odgovoriti na tvoje pitanje OK !! :lol:

Sada zaista odoh na spavanje !

Pozdravljam & odjavljujem !

Rayo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puno hvala za odgovore. Generalno sam iz tvojih postova saznao poprilicno stvari, i to najvise iz sitnih detalja koje pominjes.

Jasno mi je kako stoje stvari po Goi. Pretpostavljam da ljudi dolaze iz raznih razloga i sa raznim namerama. Momka koga pominjes sam i licno poznavao, bio u Hrvatskoj na njegovom festivalu, i to je zaista tragican gubitak!! Siguran sam da i takvih stvari ima, i da covek mora biti spreman na sve.

Put cu odloziti malo vise nego sto sam planirao, jer mi se smesi oblacenje uniforme vrlo skoro, i koje nazalost nikako ne mogu da izbegnem.

Nadam se da se na Goi jos uvek moze sresti zanimljivih ljudi, i da nisu svi u varijanti "Imam 2000 eura u dzepu i bogat sam u odnosu na domoroce"!

Nije na odmet da mi preporucis vreme za posetu, a kada bih eventualno mogao da izbegnem glavnu guzvu (nova godina i sl.)

I ako te krene inspiracija, slobodno pomeni "sitne detalje" :D

Jos jednom, puno hvala.

Sasha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav !!

Ti si OK , barem se javis napises komentar ako nista tema je aktivna i to je dobro . Na ovom topicu ima 20-tak postova i svi bi za Indiju i kada se ja raspisem , svi zacute , a upravo je to dobra prilika da potavljaju konkretna pitanja . I ta tisina se moze pravilno protumaciti tj. to vise govori o njima i njihovim iskrenim namjerama da otputuju . Inace nema tog mladog momka ili djevojke koja barem jednom u svom mladenackom zivotu ne pozeli otici na takovo putovanje . U 95% slucajeva to ostane samo na zelji itd....poznato mi je to agregatno stanje .

idim da si mlad momak cim u vojsku moras da ides . Eeee , ako ti kazem da ti i tu mogu pomoci , mozda mi neces vjerovati ali sta da radim kada imam i po tom pitanju punu torbu info , jer od vojske imam 6 dana regrutacije . Za one gromade od generala i previse od mene . Sve su bitke izgubili , narodu svetli obraz nasih djedova upoganili da se od te sramote u narednih 100 godina necemo oporaviti . Samo kada se sjetim onog pijanog generala Kukanjca koji kao obrani cast crvene armije :angry: .

Ali bolje da ne pricam o tome muka mi je od njih .

Napisat cu jos koju sitnicu mna ovom forumu , mozda nekome bude i zanimljio . Ima tu pregrst zanimljivih dogadjanja , ne zaboravnih situacija i velike zivotne skole .

Toliko za sada :blink: pitaj nesto konkretno da budem jos konkretniji :lol:

PS

Vidis da ta tvoja vojska i moja regrutacija od 6 dana tj. 3x po 2 dana ima neke veze sa ovom temom . Naime , ja sam na samom pocetku ovih nemilih , krvavih , pljackaskih ratova pokupio svoju putnu torbu i otisao na put u Indiju ...pjesaka , vec sam pisao o tome ;)

Budite pozdravljeni jer uprao se odjavljujem odjavljen :D

Rayo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

eto shvatio sam i ja iz tvojih postova da si prilicno stariji od mene, i eto, nekako stvarno situacija u kojoj sam, i u kojoj si ti bio ima veze sa temom. Padalo mi je na pamet i tvoja kombinacija :D , koja mi mnogo vise odgovara od pesadijske obuke negde po istoku Srbije, ali izgleda da stvarno moram da se javim, pa ne znam koliko ce se sa moje strane drzati tema otvorena, ali ako bude, znaci da mi je neka varijanta prosla i da nisam vise maskiran :D , tako da, wish me luck!

Posto je ovo nekako bilo off topic, pa da spomenem i temu.

Shvatio sam od ljudi koji su bili tamo, da je Goa postala klasicno turisticko mesto, koje opseda mnostvo turista, sto domacih Indijskih, sto stranaca koji carter letovima dolaze iz svih krajeva sveta, i da se od Goe napravilo pravo vasariste. E sad, da li ljudi posmatraju Gou iz perspektive od mozda sredine ili kraja 90-tih, pa kada je vide sada shvate da to nije to, ne znam. Sa druge strane, ja bih na Gou dosao prvi put i nemam sa cim da je uporedim, pa bi mi to verovatno potpuno drugacije izgledalo.

Nemam neka konkretna pitanja za tebe (situacija u kojoj sam prilicno doprinosi tome), ali voleo bih da procitam od Tebe bas te neke sitnice i dogodovstine koje pominjes.

Lepo si napisao, zivotna skola je to, pa podeli malo sa nama (omladincima i omladinkama :D ) iskustvo, da znamo sta nas ceka.

Hvala Rayo i uzdravlju.

Sasha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdravljam !!

Ajde da nesto pisemo jer ce se topic ugasiti , a zaista ima o cemu da se pise & cita . Sale , prijatelju bas mi je zao sto moras ici pod njihovu uniformu ali sta da se radi kao "mora se" . Samo kada pomislim koliko ima nase omladine koja uzgred receno vise i nije omladina jer evo proslo je 15-tak i kusur godina od kada su pobjegi iz onog ludila , a jos i dan danas se ne smiju vratiti u zemlju jer ih ceka sluzenje vojske . Zamisli samo ovaj paradoks :angry: Vlade Divac je prosle godine dobio poziv da sluzi vojsku i sta covjek da radi sjedne u avion i dodje da vidi sta je posredi . Koja drskost pa ja nisam danima mogao doci do vazduha , to je toliko zaudaralo na trulez , smrad je zaudarao danima . Zaista ne mogu da zamislim tog idiota koji je bez pardona napisao Divcu poziv na odsluzenje vojske . Maaaa , mi smo definitivno jos veci idioti sto ih trpimo . Mi poreski obveznici koji uredno punimo drzavnu kasu da bi ovi generalski parcovi redovno primali ne male penzije , a stanove su dobili u elitnim naseljima . Sljivancanin cuveni general koji se nece predati ziv je odveden tamo gde mu i mjesto ali ovo je veoma interesantno , cjela vertikala njegove zgrade su u posjedu nekog iz njegovog plemena ( porodicnog )

Necu da se nerviram ali necu se smiriti dok god nam omladinu ne opstave na miru , a oni ne budu na sigurnom ( po zatvorima ) Dobro ima tu za mnoge i necega dobrog ako odu u vojsku . To su oni sto kada ispunjavaju psiho testove , prepisuju od ovih pismenih i njihova imena i prezimena , datum rodjenja :D . Za takove nije na odmet da provedu 1 godinu pod budnim okom kvazi generala .

Znam da sam pretjerao ovim postom jer odoh od teme ali ipak ima neke veze sa putovanjima . Otisao mu sin u vojsku i to ce mu biti jedino putovanje u zivotu pa to je za njih veliki dogadjaj , jos ako ubodu Beograd + auto jedinicu on izadje iz vojske sa svim kategorijama i tako vojska od njega napravi covjeka tj. vozac u GSP :P

Sale ubacio sam te na friend listu pa cu ti pisati na private mail :o da ne omatam topic

Toliko o mom putovanju sa GSP po BG i ko "to tamo peva " dok nas vozi po BG ili po zemlji Srbiji , genijalno :P

Razotkrili smo ih ;) zar ne ?

Odoh uz pozdrav !! Dakle , putujte , razmenjujte iskustva . Poslje svakog VASEG puta bit cete za jednu knjigu zivota bogatiji . Danas biti bogat nije sramota , naprotiv to je pozeljno ali ne zaboravite ....samo dok nadjem jedan deo sto napisah ...aaaaa , evo ga , citiram : "

Koliko sutra vi cete nekom pricati svoju Indiju , a oni otvorenih ociju , napeti slusaju ( citaju ) po obicaju uvek se tu neko nadje brizni da vas satre jer lose utjecete na omladinu , a vi se pokidaste da ga razuvjerite . Kako ? Za cije babe zdravlje pa oni nisu otisli dalje iz svoje mjesne zajednice , sanjaju kako ce se vratiti u svoje rodno selo I vas razuvjeravaju , etiketiraju jer eto to im ostalo jos iz onog zlatnog doba ” socijalne ravnopravnosti ” kada su uplacivali za svoje stanove I na kraju ih otkupili za 250 maraka itd…….ovakovi vas samo cekaju da se vratite sa puta " inace ovi dusebriznici ne citaju knjige oni znaju napamet PS ( pravila sluzbe , da ne dodje do zabune , kracenica PS ima i drugacije znacenje , kao sto i vidite , balkan je to sine :o )…….blalaala , blalalaa ;)

Otisao sam :P

Rayo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Rayo,

otisao sam u uniformu. Dobio pecat pesadije i do koliko sati da se javim (standardne vojne stvari). Ako nista drugo imam vremena da isplaniram Indiju :D .

Posto je ovo off topic, ti napisi nesto na temu da nismo bas toliko bezobrazni B)

Pozdrav i proveri PM.

Sve najbolje

Over & out ;)

Sasha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sale ,

syber prijatelju vec kada si tu gde jesi izdrzi , dobro planiraj taj dan kada ces im ledja okrenuti . Obavezno kada se razduzis pobacaj sve telefone sto ih sakupis :rolleyes:

Sretno , a ja cu da piskaram po malo . Dobio sam tvoj mail , OK pisem ovih dana ....moderator moze da brise ovaj post ....mozda ga i ja mogu izbrisati , dok vidim sta sve mogu B)

Rayo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdravi svima,

Ja sam lepi plavi slatki (LOL :D) decak od 22 godine koji studira u Nemackoj, zavrsava fakultet u junu i ne zna sta da radi sa diplomom. Umesto da radim negde, radije se vidim kao neki nomad koji putuje po svetu, i sledeca velika ideja mi je da odem u Indiju i ostanem bar sest meseci tamo istrazujuci okolo.

Sad ovo moze zvucati kao pusti snovi, ali KVRC :)), nije tako, vec sam bio na razna mesta i odlazim verovatno 6. juna. Put je avionom iz Frankfurta preko DUBAIJA i interesuje me da li mi treba i neka tranzitna viza za Ujedinjene Arapske Emirate.

Uzgred, ako neko zeli da ide na leto u Indiju i zeli da se nadjemo negde i pravimo srpske mekike (posto cemo se mozda uzeleti srpskih specijaliteta :D) ili slicno, drop me an e-mail ;).

Rayo, tebi saljem e-mail.

Ajd lako noc

Tobi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav !!

Ovaj forum je dobar jer cim neko napise neki post meni stigne obavjstenje putem mail-om da se neko oglasio , prakticno !

Vidim da si mi pisao kratki mail ali sam nesto pobrkao ali u glavnom mislim da sam ukapirao sta te interesuje . Da probam napisati par sugestija za tvoj put.

Kao prvo cudan mi je tvoj termin za putovanje jer od 6. mjeseca pocimaju monsuni koji padaju narednih 3 mjeseca pa ako volis kisni period onda OK . Za vreme monsuna nije bas toliko lose , vreme je toplo pa I ako pokisnes sve se osusi za pola sata . Mozes da ides pod Himalaje tamo je super u to doba . Znaci pravac Himachal Prades ( drzava ) obidjes Kuli , Manali ako hoces mozes I do Kasmira jer to je najljepse godisnje doba za obilazak Kasmira

Tako se muvas po Himalajima 3 mjeseca pa se spustis u nizinu pocetkom 9. mjeseca kada prestaju monsuni . Za sljedecih 3 mjeseca ne znam gde ces ali imas dovoljno vremena da osmislis sta da radis I gde ces provesti ostatak vremena .

Aaaaa , daaa ona tvoja fly tura preko Dubaija mislim da ti ne treba transit viza jer verovatno slecete da dopunite gorivo za nastavak leta , tako da ste smjesteni u fri zoni za to vreme , a fri shop-ovi su im vise nego bogati . Pazi ne zaleci se previse po tim shopovima jer bi mogao potrositi sve pare sto si naumio trositi po Indiji za 6 mjeseci.

Da se osvrnem na ovaj napisani momenat , citiram : ” pravimo srpske mekike (posto cemo se mozda uzeleti srpskih specijaliteta ) „ znam da se salis ali sto se mene tice ne ljubim tu vrstu sale . Razloga ima mnogo pa bolje da ih ne nabrajam ali ovo jedne ...Vec kada krenes na takav put onda zaboravi nostalgiju , prijatelje ( ne mislim bukvalno ) , a da ne govorim o mekikama ( ni ne znam sta je to ) jer otisao si na 6 mjeseci da se upoznas sa necim drugacijim , novim itd..... Imat ces vremena kada se vratis sa puta da poredjujes specijalitete & mentalitete :D

Toliko za ovaj post ....nadam se da nisam smorio . Pitaj konkretno ako te nesto interesuje pa ako znam da kucam ili ce vec neko da ti odgovori na tvoje pitanje ...blalalalalalala

Odoh & Pozdravljam !! Sretan put !

Rayo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao svima!

da li je neko zainteresovan da putuje u indiju krajem novembra 2007 na jedno mesec dana?

ja cu ici verovatno pocetkom novembra na tronedeljnu radionicu yoga/ayurveda, i volela bih da posle toga ostanem i jedno mesec dana da putujem indijom, mozda cak i do tajlanda...a tesko je naci drustvo! :)

ako ima zainteresovanih javite se, pa da organizujemo put zajedno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka