Zabala

Putovanje u Poljsku

6 poruka u ovoj temi

Zdravo,

Molila bih Vas, da mi ukažete najlakši mogući put do Poljske, grad Lodz.

Naime, putujem u augustu, te ne bih išla avionom, nego autobusom ili vozom, tako da mogu što više vidjeti.

Istraživala sam po netu i znam da nema direktnih linija ni iz Sarajeva, ni Zagreba, ni Beograda.

Ja sam u Sarajevu, ukoliko neko ima prijedlog kako najjeftinije doći do Lodza neka mi javi.

Hvala unaprijed..

Lijep pozdrav..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledao sam malo po netu, i najjeftinija varijanta ispadne avionom. Sada ti je cena Sarajevo-Varsava-Sarajevo oko 150 eur, a od Varsave do Lodja mozes busom/vozom. Mislim da direktnu liniju vozom ili busom neces naci. Ono sto je opcija je da gledas na www.oebb.at vozove iz Beca koji idu za Varsavu, pa da u nekom gradu u Poljskoj hvatas voz za Lodj www.pkp.pl Mada, ni to ti nece biti bas jeftino. Jer, ja sam od Beca do Katovica, pre 3 godine platio voznu kartu 50 eur. Kad jos dodas kartu od Sarajeva do Beca, pa do krajnje destinacije i sve to pomnozis sa 2 da bi se i vratila kuci, tesko da ce izaci jeftinije od aviona.

Nadam se da sam ti makar malo pomogao ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi svi,

U julu me ocekuje put u Gdanjsk. Da li je neko putovao gore, bilo kojim prevoznim sredstvom sem automobila, i moze li mi preporuciti isto? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Avionom - oko 240e povratna, sa jednim presedanjem.

Ili vozom do Pešte, pa odatle ima direktan voz do Waršave, pa dalje do Gdanjska. Ali, ovde bi se naputovao u ................

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

možeš vozom do Gdanjska za 60 evra po pravcu. Npr: iz Beograda 6:45 - 14:54 Budimpešta (15e), iz Budimpešte 20:05 - Varšava 07:04 (29e), iz Varšave 08:25 - 14:39 Gdanjsk (67zlota -16e). Ovu kartu od 29e Budapest-Warsaw možeš da kupiš u Putniku u Beogradu.

Izmenjeno (marco polo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja uvek u Srbiju idem: prvo busom od Krakova u Budimpestu (firma Orangeways), a posle vozom ili sa jednom firmom iz Beograda, cini mi se (Gea Tours). Put tada je dosta jeftin. Ja dolazim iz Zakopana, takodje posle moram da idem od Krakova u Zakopanem busom (samo 2 sata, karta u jednom pravcu kosta oko 5 evra - govorim to jer Zakopane je turisticki grad, tako ako biste hteli da dodjete, preporucujem).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26504
    Ukupno tema
    887664
    Ukupno poruka