SanjaG

Hotel Lily Ann Beach *** Elia beach

33 poruke u ovoj temi

Elea nema u blizini nista sto bi se moglo nazati plazom mada je more jako blizu, najbliza upotrebljia plaza je kod hotela Anthemus see ali je i ona veoma plitka sve do bova.Hotel Elea Willage je pristojan hotel starijeg datuma jedino je se dosta strmo i nema dovoljno parking mesta, ostalo je sasim ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima...Videh ime hotela i teme,i setih se da sam bio sa porodicom ( Ja tada imao 15 godina :) ) 1998 u ovom hotelu,bukvalno medju prvih desetak gostiju...Znam da ovo nikome ne pomaze ali pozeleh da prokomentarisem :) Plaza bila polu divlja,athena palace poceo sa laganom gradnjom,bazen u lilly ann od pocetka bio perfektan,nikoga od osoblja u hotelu nikada po ceo dan..Eh to su bila vremena :) Pozdrav svima koji cete ici u ovaj hotel-cini mi se da donosi srecu boravak u ovom hotelu :)

Kraj casa istorije :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da malo aktifiram temu. Uplatili smo Lilly ann beach za period od 23.08.2020. godine. Citam komentare - ima raznovrsnih mada se uglavnom zale na cistocu soba . dal je neko bio u skorije vreme? a ja svakako pišem utiske kad odem :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26589
    Ukupno tema
    891315
    Ukupno poruka