SanjaG

Hotel Lily Ann Beach *** Elia beach

33 poruke u ovoj temi

Kakva je situacija sa marketom i nabavkom pored ovog hotela?

Koliko je to blizu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tamo pored i u okolini hotela nema bas nicega...Neos Marmaras i Nikiti su opcije, U Nikitiju ima ne samo lidl, vec gomila super marketa, koji imaju i zanimljiviju i u necemu i povoljniju ponuda, a opet grcke stvari u njima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li autobusi prolaze, pored hotela do ova dva mesta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio kolima, tako da nisam obracao paznju..ali s obzirom da je hotel neposredno pored glavnog magistralnog puta koji ide od Nikitija do Marmarasa, logicno bi bilo da ima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na ovom linku imate moj detaljan opis Lily-ja, jer sudeći po pitanjima verujem da ga mnogi nisu našli. I još nešto hotel se zove Lily Ann sa jednim "l" a ne sa dva "ll" pa molim administratore da ovo isprave, da se ne bi stvarala zabuna.

Izmenjeno (skydiver021)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko detaljnije opisao plazu ispred hotela i ulazak u vodu na istoj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Detaljan opis hotela plaže i svega ostalog imate ovde

Izmenjeno (mikap)
ispravljen link
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravu ste link je pogrešan. Pravi opis nalazi se ovde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo i od mene!

Molila bih one koji su bili gosti ovog hotela prošle godine ili eventualno imaju svežije informacije o istom (kvalitet smeštaja, lokacija, more, plaža - suncobrani i ležaljke, hrana) da napišu kako su bili zadovoljni svojim letovanjem. Naime, imam dvoje dece (2 i 4 god) a dvoumim se izmedju ovog hotela i Porfi beach hotela. Licno mi se zbog same lokacije više dopada Lily Ann Beach, ali........

Hvala unapred!

Poydrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledajući slike na Booking.com-u Porfi je daleko bolji izbor po meni ali verovatno i skuplji. Nadam se da ste pročitali moje postove o Lily Ann Beach hotelu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da naravno čitala sam sve prethono napisano o ovoj temi, ali me zanima da li ima nečeg novog. Sve što ste napisali je prilično ok. Hvala na tako detaljnim opisima. Nadam se da se kvalitet smeštaja od ranije nije promenio u negativnom smislu.

 

 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Porodica sa jednim detetom planira da uplati uranzman u ovom malom hotelu. Obisli smo dobar deo Sitonije ali nista o njemu ne znamo. Da li je neko bec boravio u njemu? Kakvi su vam utisci? Dobre i lose strane. Cini mi se da je ispred hotela neki sprud pa kakvo je more... Odgovori nam trebaju sto pre da bi mogli da se odlucimo ...

Unapred zahvalan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

post-21807-0-14540700-1344863290_thumb.jPošto i sama čitam opise na forumima pripremajući se za putovanja, želim da svima saopštim na ovaj način moje iskustvo sa ovim hotelom.

Uplatila sam sedmodnevni aranžman u dvokrevetnoj sobi u januaru 2012. godine za sredinu jula, usklađujući se za ovaj deo godišnjeg odmora sa sestrom i zetom koji imaju decu istog uzrasta kao i moja devojčica (2,5 godine). Kada smo tamo došli, dali su nam sobu koja je bila krajnje mala, tako da u nju nisu mogli da stave pomoćni krevet nego krevetac i koja je imala terasu koja je izlazila na krov susedne zgrade sa zaštitnom ogradom ne većom od pola metra. Šaljem i fotografiju kriminalne terase. Kako zbog sigurnosti deteta nije dolazilo u obzir da ostanemo otišla sam kod recepcionarke koja mi je rekla da mi može dati novu sobu tek za dva dana, a na moje insistiranje predložila je da predjemo u Ellea village, gde smo letovali prošle godine. Nemajući drugi izbor mi smo na to pristali, uspevajući da posle duže rasprave izvučemo samo da nam ponude all inclusive u Elei.

Kada smo se nakon toga čuli sa agencijom jer nam i soba u Elei nije bila sjajna (znajući kakve imaju od prošle godine) agencija nam je rekla da je trebalo odmah da je pozovemo jer im takvim postupanjem prave probleme - i zaista, ni oni u hotelu nisu krili da je dodela ove sobe njihova zasluga, i smeštaj u Elei uz OI bio je predlog menadžera iz Soluna koga je recepcionarka zvala i rekla da je nešeg porekla. Očigledno da oni imaju nekoliko soba koje su znatno lošijeg kvaliteta, nalaze se sa levog boka gledano sa ulaza na recepciju i ja nisam imala utisak da su one uopšte namenjene da budu hotelske jer su sve posebne zgradice, i više liče da su predstavljale neki vid pomoćnih objekata tokom gradnje, na šta upućuje i to da smo u sobi, ničim izazvano, imali sudoperu, koje nije bilo kod moje sestre u centralnoj zgradi.

Bio je pravi bezobrazluk da nam "udele" tu sobu imajući u vidu da smo rezervaciju izvršili i celokupnu uplatu još u januaru, a da ne govorim da su nam pokvarili čitavu koncepciju odmora jer je poenta bila da deca budu u istom objektu - ovako smo čitavo bogatstvo potrošili na roming u dogovorima. Nama na kraju nije bilo loše u Elei (kada su nam posle intervencije agencije dali normalnu sobu), hrana je i ove godine tamo bila izvanredna (veliki pozdrav kuvaru Mikiju!!!), a ispostavilo se da svi objekti tog lanca na ovoj obali imaju posebne kuhinje, te je zahvaljujući našem fantastičnom kuvaru koji dolazi na ispomoć iz h. Athena Palace naš prelazak verovatno bio srećna okolnost.

Jednom rečju - ovaj hotel sasvim neopravdano uživa bilo kakvu ozbiljnu reputaciju jer morate da se oslonite na sreću za to kakva će vam biti soba, plaža mu je za decu krajnje neupotrebljiva, a ove godine su i naplaćivali ležaljke na njoj. Soba moje sestre je bila pristojna, ali oni su uzeli najveću sobu, pošto imaju dvogodišnje bliznakinje, za šta su platili 59 evra po osobi i 20% za jedno dete...

NIKOM NE PREPORUČUJEM.

Aleksandra, Marijina mama

Izmenjeno (marija22022010)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

LILLY ANN BEACH ili ELEA VILLAGE

Sta je bolji izbor.Procitala sam prethodni komentar ali se dvoumim, lilly je skuplji ali opet ima bar nekakvu plazu,i blizu je plaza hotela athena, i pod uslovom da dobijemo dobru sobu, ellea, opet jeftinija ali potpuno bez plaze.Idemo kolima i planiramo da se kupamo na dobrim okolnim plazama ali bi voleli i da pored hotela postoji plaza posto smo sa bas malom decom, a koliko sam shvatila polozaj u odnosu na Kalogriu i Lagomandru im je slican ili gresim

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža ispred Athene je potpuno neupotrebljiva jer je jako uska, pa i nije klasična plaža. Plaža ispred h. Lilly Ann je skoro neupotrebljiva, pogotovo za decu, jer je dno jako oštro, bar tako kaže moj muž koji se tamo kupao. Prošle godine su naplaćivali suncobrane.

Elea nema hotelsku plažu, ali ima blizu (50-100m) izlaz na plažu. Na njoj se može kupati, čak kad se udje ima fini peskoviti deo, ali nije uredjena - nema ležaljki i suncobrana. Po mom mišljenju ona je bolja od obe ove plaže, pogotovu kad se ode još malo dalje blizu plaže hotela Anthemus.

Međutim, na svim pomenutim plažama nema hlada, pa je šteta kupati se na njima u odnosu na divne Lagomandru i Mango beach (to je Kalogria pored Mango hotela i bara). Oba smeštaja su blizu - Elea je bliža Lagomandri (5 minuta kolima), a Lilly Ann Kalogrii.

Lilly Ann izgleda malo modernije od Elee (pod uslovom da ne dobijete sobu kao mi!), ali je hrana u Elei bila daleko bolja, pod uslovom da kuva isti kuvar kao i prošle dve godine, koji je pozajmljen iz Athene. Pošto je naš sunarodnik, možete s njim lepo i popričate.

Srećno u izboru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka