SanjaG

Hotel Lily Ann Beach *** Elia beach

33 poruke u ovoj temi

Ovaj hotel mi se čini da je ok, na samoj je plaži, nude smeštaj na bazi PP. Cena je, mislim, pristupačana obzirom da plaćamo suprug i ja, a ćerka je gratis. Da li je neko bio u ovom hotelčiću i naravno, zanimaju me vaši utisci! Jedva čekam odgovore! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Sanja,

Ja sam sticajem okolnosti predhodnog leta cesto dolazio u Athena palas, koji je 100 metara dalji iz pravca Nikitija od ovog hotela.

Nisam u njemu boravio vec sam bio u Nikitiju, ali je hotel ostavio na mene jako lep utisak.

On je izolovan, nema tu nekih drugih sadrzaja, sem njega i njegovog lepog bazena, i plaze, na kojoj se kupaju samo gosti iz hotela, jer drugi koliko sam ja primetio i ne mogu prici...ali ako hocete odmor, zaista je dobra destinacija.

Pogledajte cenu i Athena hotela, on je znatno luksuzniji sa mnogo vise sadrzaja, mada vidim da i u LILLY ANN hotelu postoji dobar popust za ranu uplatu.

Eto toliko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao i mene jako zanima da li mi je pametno s 2. dece (3 i 10 god) provesti 10-tak dana u tom simpatičnom hotelčiću, s obzirom da nije u nekoj "urbanoj" zoni već prilično izolovan. Ne čini mi se ni da je plaža peščana... Znam da je Neos Marmaras 8 km od njega ali šta kad vam se npr. ruča u drugačijem okruženju? S plaže u kola pa...? Alternativa nam je bila Gerakina beach hotel, ali mi o njenoj plaži i moru nema sjajnih komentara, pa je u tom slučaju bolje biti "stacioniran" u Lilly Ann beach hotelu (bliži je atraktivnim plažma)... Uf pomagajteee!!!unsure.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Mirko! :) Videla sam da oko hotela nema ništa sem hotela Athena palas, ali mom suprugu i meni to ni malo ne smeta. Idemo kolima na more, nismo statični, volimo da obilazimo okolinu i otkrivamo šta sve oko nas ima. Ćerka je veća naučena na takva letovanja, tako da nam to ni malo ne predstavlja problem. Mi odmaramo, uživamo i otkrivamo, sve u isto vreme! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda je to super stvar za vas. ako se sa cenom uklapate, onda ne razmisljajte.

Da on je ja dobroj lokaciji, i Nikiti i Neos marmaras su mu podjednako udaljeni, sa dosta dobrim plazama na putu do njih, a naravno i cela sitomija je bas za one koji zele malo da istrazuju i da se kupaju na razlicitim plazama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao i mene jako zanima da li mi je pametno s 2. dece (3 i 10 god) provesti 10-tak dana u tom simpatičnom hotelčiću, s obzirom da nije u nekoj "urbanoj" zoni već prilično izolovan. Ne čini mi se ni da je plaža peščana... Znam da je Neos Marmaras 8 km od njega ali šta kad vam se npr. ruča u drugačijem okruženju? S plaže u kola pa...? Alternativa nam je bila Gerakina beach hotel, ali mi o njenoj plaži i moru nema sjajnih komentara, pa je u tom slučaju bolje biti "stacioniran" u Lilly Ann beach hotelu (bliži je atraktivnim plažma)... Uf pomagajteee!!!unsure.gif

Ako ste kolima...na par minuta voznje se nalazi i Nikitas i Neos Marmaras, izmedju imate nekoliko sjajnih plaza sa lepim i sitnim peskom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj hotel ima odličnu lokaciju i dobar odnos cena-kvalitet. Uveče možete da prošetate i do Athene gde ima stalno nekih dešavanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hmmm....interesantno.....zvala sam agenciju, a oni hotel za booking, i nema slobodan smeštaj u 2+1, za datum koji smo hteli. :huh: Danas treba da mi jave za Philoxenia bungalove, oni su nam bili kao druga solucija. Jeftinija varijanta, ali mislim da će biti ok. Samo da ima slobodno!:mellow:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo Lilyann, a prijatelji su u Athena palas.Da li je moguć ulaz u Athenapalas i koristiti njihove sadržaje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da to nece biti problem. Ja sam ulazio nekoliko puta, jer mi je brat sa porodicom tamo bio smesten, i kupao se na plazi i na bazenu i rucao u restoranu. Niko me nista nikada nije pitao. Taj hotel je zaista veliki i nalazi se na velikoj povrsini, niko ne moze da zna da li si i ti gost hotela ili nisi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirko, recite mi kakva je situacija oko korišćenja tog interneta? Postoji li neki WiFi prostor u dvorištu Athene ili je to bukvalno soba? Inače, i mi ćemo biti u Lily Ann-u.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se ja secam, a mislim da se dobro secam, bar sto se tice onih family soba oko bazena, to je jako slabo funkcionisalo...znam da smo pokusavali da gledamo utakmicu preko neta, ali to je otalo samo na pokusaju, e sada ne znam da li bi on bolje funkcionisao kod recepcije ili sa neke druge strane hotela..to zaista ne znam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam, Mirko! Forumaši, ukoliko neko do vas ima neku korisnu informaciju u vezi s ovim hotelom, molim vas nakačite... Npr, pitanje parkinga, kvalitet i vreme služenja obroka i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko nije ništa spominjao u vezi hrane. Imamo bebu koja će kad budemo išli tamo imati 14 meseci pa razmišljam da li je hrana u redu. Zaista bi bilo jako nezgodno da za doručak ili večeru dobijemo maslinke, feta sir, krastavčiće i tako neke stvari koje beba ne može da jede.... Zna li neko kakva je hrana?

Izmenjeno (Ninna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bez obzira kakva je hrana bila u hotelu mi smo za svoje devojčice dok su bile male uvek nosili i posebno kuvali. Ima stvari koje deca mogu i hoće da jedu ali za vašu bebu vi znate šta je najbolje pa to i ponesite. U svakom hotelu mi smo nosili ono malo kampersko kuvalo na plin sa malim plinskim patronama (ima i u grčkoj da se uzme) dečije šerpice, pribor i taniriće. Obavezno ponesite kašice jer znam da je tamo izbor bio više nego skroman što me je prilično iznenadilo, a tražili smo po apotekama i supermarketima i baš smo se pitali pa šta to jedu grčke bebe :) Moj savet je da ne prepustite ništa slučaju i da ponesete sve ono što mislite da vam može zatrebati jer je dete malo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka