belka

Hotel Alehandros Palace ***** Tripiti

189 poruka u ovoj temi

Jel bio neko ove sezone?

Ja sam bio i jako sam zadovoljan. Pravi porodicni hotel, uglavnom parovi sa decom...Mozda ne sija kao da je 5 zvezdica ali u svakom slucaju sam zadovoljan. Za nekoga kome treba odmor skoro savrsen. U hetelu su uglavnom nasi i rusi, ali je posle 21h izuzetno tiho, nikada nisam cuo neku buku. Mi smo bili smesteni u novijem delu, sto bih preporucio, malo je dalje ali mnogo lepse. Hrana je uvek ista ali je izbor veliki , nekih dvadesetak jela ali se ponavljaju svaki dan. Usluga je skroz ok, nismo imali zamerki. Cene? Pa meni je bilo cudno da su se pica placala uz veceru a za dorucak je bilo besplatno, totalno bezveze...coca cola 3e, flasa vode 1.5e...lezaljke na plazi idu uz pice ...preporucio bi plazu u Nea Rodi kod kafica Wet dreams i naravno Amuliani,sve plaze su strava... Uranopoli je super, nemate utisak da je turisticko mesto...prodavnice nakita i ikona...ima nekog smeka, oseca se da je Sveta gora blizu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio i jako sam zadovoljan. Pravi porodicni hotel, uglavnom parovi sa decom...Mozda ne sija kao da je 5 zvezdica ali u svakom slucaju sam zadovoljan. Za nekoga kome treba odmor skoro savrsen. U hetelu su uglavnom nasi i rusi, ali je posle 21h izuzetno tiho, nikada nisam cuo neku buku. Mi smo bili smesteni u novijem delu, sto bih preporucio, malo je dalje ali mnogo lepse. Hrana je uvek ista ali je izbor veliki , nekih dvadesetak jela ali se ponavljaju svaki dan. Usluga je skroz ok, nismo imali zamerki. Cene? Pa meni je bilo cudno da su se pica placala uz veceru a za dorucak je bilo besplatno, totalno bezveze...coca cola 3e, flasa vode 1.5e...lezaljke na plazi idu uz pice ...preporucio bi plazu u Nea Rodi kod kafica Wet dreams i naravno Amuliani,sve plaze su strava... Uranopoli je super, nemate utisak da je turisticko mesto...prodavnice nakita i ikona...ima nekog smeka, oseca se da je Sveta gora blizu...

Hvala...

Pa to je glupo da placas pice uz veceru, to se mora proveriti u agenciji, ako si platio polupansion onda nije u redu da se napalcuje.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to je glupo da placas pice uz veceru, to se mora proveriti u agenciji, ako si platio polupansion onda nije u redu da se napalcuje.

To je najnormalnija stvar svugde i u svim hotelima kada je usluga polupansion u pitanju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je najnormalnija stvar svugde i u svim hotelima kada je usluga polupansion u pitanju.

Pa bio sam u nekoliko hotela u zadnje vreme sa PP i nigde se nije naplacivalo pice uz bilo koje jelo.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam sta da kazem o hotelu a da prethodni clanovi nisu rekli. Hotel zasluzuje cistih 5*. Nije de lux, ali novi deo je prelep. Hrana je isto super. Plaza se nije placala.

Preporuka za dolazak do hotela je preko Meamorfozija, nikako preko Stavrosa.

U ovaj hotel cu se definitivno vratiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo u ovom hotelu od 01.09.-11.09.2012 i bilo je super.Hrana jako ukusna,jeste bila ista kao i svuda svih 10 dana ali je svaki dan moglo da se izabere nesto drugo.Pravi porodičan hotel.Ove godine smo i više nego zadovoljni u odnosu na prošlu godinu u Porto Carasu.Mislim da smo za uloženi novac dobili i vise nego što smo očekivali.Svih deset dana je bilo sunčano i toplo.Mislim da cemo ovaj hotel posetiti jos neki put.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo u ovom hotelu od 01.09.-11.09.2012 i bilo je super.Hrana jako ukusna,jeste bila ista kao i svuda svih 10 dana ali je svaki dan moglo da se izabere nesto drugo.Pravi porodičan hotel.Ove godine smo i više nego zadovoljni u odnosu na prošlu godinu u Porto Carasu.Mislim da smo za uloženi novac dobili i vise nego što smo očekivali.Svih deset dana je bilo sunčano i toplo.Mislim da cemo ovaj hotel posetiti jos neki put.

Koliko ste platili ako nije tajna?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

650 eura 2+1

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preko koje agencije si isao? Kod nasih agencija nije bilo slobodnih mesta. Mi smo isli preko Dertoura i platili 704 eur 2+1 od 29.08 za novi deo hotela i pogledom na bazen.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preko koje agencije si isao? Kod nasih agencija nije bilo slobodnih mesta. Mi smo isli preko Dertoura i platili 704 eur 2+1 od 29.08 za novi deo hotela i pogledom na bazen.

Ja sam gledao preko Oktopoda 1 100 eura 2+2, noviji deo hotela. Gde je bolje ici, u novi ili stari deo hotela?
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preko mouzenidisa-a.Bili smo u starom delu hotela mada smo imali prostranu sobu.

Ja sam gledao preko Oktopoda 1 100 eura 2+2, noviji deo hotela. Gde je bolje ici, u novi ili stari deo hotela?

Verovatno je bolje u novom delu ali je dalji od plaže i restorana u odnosu na stari.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporuka za dolazak do hotela je preko Meamorfozija, nikako preko Stavrosa.

Takodje preporučujem put preko Metamorfozisa tj.kad stignete do Metamorfozisa skrenete levo i na oko 50.km je Jerisos i dalje gde vam duša želi!!!! Put preko Poligirosa je mnooooogo brdovit i ima mnogo lakat krivina.

Izmenjeno (vekimax)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je situacija sa parkingom u vom hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je situacija sa parkingom u vom hotelu?

Odlicna,ima mesta koliko hoces.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlicna,ima mesta koliko hoces.

Hvala.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901747
    Ukupno poruka