belka

Hotel Alehandros Palace ***** Tripiti

189 poruka u ovoj temi

@bebacns

A dali postoji još neki put, možda preko POLIGYROSA ili ...???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno ja ne znam kuda tacno ide taj put preko Sitonije jer u tom pravcu nismo nikada isli tako da bolje da ti se javi neko ko zna sigurno...

Nama su rekli da je tuda km krace, ali se ovuda preko Stavrosa ide autoputem duze... E sada kada smo se vratili mi je iskreno krivo sto jedan pravac nismo isli ovako jedan onako jer i mene zanima koliko je 'tezak' taj put preko Sitonije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

rezervisao sam hotel Aleksandros pa imam nekoliko pitanja:

koliko bazena ima, kakve su sobe sa pogledom na bazen, gde se nalaze unutar kompleksa i jel su nove, kakva je plaža, koliko se plaćaju ležaljke na plaži i ostalo šta je bitno. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaju dva bazena, jedan je u delu hotela gde je restoran, a drugi malo dublje u kompleksu, tj malo dalje od plaze u novijem delu... Lezaljke na plazi se ne naplacuju standardno nego onaj sistem uz pice...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@bebacns

A dali postoji još neki put, možda preko POLIGYROSA ili ...???

Postoji taj put, licno nisam isao tuda ali ovaj drugi je dosta jednostavniji i laksi.

Sto se tice bazena i soba, zavisi preko koje agencije si uplatio. Ako si preko T. lenda, onda je to u tom novijem delu. Mada, ceo hotel je super, odlican je.

99% da cu i ovog leta otici tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam u ovom hotelu prosle godine, krajem juna u Junior suitu , muz, moj brat, bebac od 2 godine i ja.

Put je za moj ukus malo duzi , a sam Atos totalno drugaciji od Sitonije koju mi obozavamo, nekako vise pust i nepristupacan .

Turisticka mesta usput nisu po mom ukusu, nekako mi je bilo prenatrpano u Jerisosu , kao da si uvece u nekoj kosnici samo vrvi.

Uranopolis isli smo par puta uvece vec mi je lepsi i nekako pravi mali morski gradic.

Hotel je dobar , nemam vecih zamerki. Bili smo smesteni na vrh brda bas u poslednjem nizu bungalova, kad smo se bunili odmah po dolasku bilo je pokusacemo ali smo puni, u prevodu - nista .

Imaju dva bazena, gornji u novom delu i donji ispod restorana gde se sluze rucak i vecera . Bazeni su lepi , neko pomenu animaciju , ja je ne videh za 12 dana koliko smo tamo bili.

Hrana je odlicna veliki izbor za svakog po nesto, stvarno nemam sta da zamerim, ne bih bila fer. Jedino me nervirala velika guzva, redovi i sto te konobari kao da pozuruju da zavrsavas i ides , par puta mi se desilo dok hranim klinca da odnesu moj tanjir , to me je izludela, sve sam posle nesto jela kao da me neko juri.

Ima kao neki deciji parkic, igraonica na otvorenom, na putu do plaze tu su se deca uglavnom zabavljala dok cekaju vecernji disko ( mi smo za to bili mali , mozda su tu bili animatori ne znam ).

Mislim da na plazi nisu naplacivali lezaljke i suncobrane ako narucis pice. Plaza je ok , ima podzemni prolaz ispod dvorista koja prolazi ispod magistrale odmah na plazu.

Ima nekog kamenja i trave u plicaku, nije strasno , ali posto su nas razmazile plaze na Sitoniji ( citaj Lagomandra ) bilo je - pih i nije nesto.

Hotelska prodavnica postoji ali ima neko kilavo radno vreme em ne radi tokom popodnevne pauze kad smo mi u sobi pa nam svasta nesto zatreba em je slab izbor - ima sokova, slatkisi, slanisi i tegluposti ali ne daj Boze neko voce , vocni jogurt itd nema ni tu ni nigde blizu tako da smo isli u Lidl koji bese ima tu negde napred neko mesto za te stvari koje jede dete od 2 godine kome ne mogu ipak da dam za rucak keks i cips.

E da za rucak ima tavrenica kod donjeg bazena , nije losa , cene malo jace ali ne za padanje u nesvest .

Da ne duzim dalje, hotel bi bio skroz ok u odnosu cena kvalitet da nije jedne zamerke koja je po meni ogromna a to je ono brdo.

Za 12 dana nebrojeno puta smo drndali kolica gore dole po vrucinstini na obrok, na bazen , na plazu po onoj uzbrdici da mi se stvarno smucilo .

I one udaljenosti od restorana ,plaze su sasvim ok ali da je ravno. Ja licno poticem iz planinskih krajeva ali mi je ono bilo mucenje .Na kraju smo 200 m do plaze isli kolima, bzvz skroz . Mnogo sam razocarana u Travel house jer sam im rekla sa kolickim detetom idem da mi nisu to pomenuli jer sigurno ne bih uplatila niti planiram ponovo.

Lep je Atos i sve ok, ali kao sto nemam zelju da vidim Halkidiki jer mi je jednom bilo dovoljno, isto vazi i za ovo . Sitonija rules !

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agencija nam nudi sobu u hotelu ,pogled na brdo,koja se vodi 1/2,ali namenjena za 2 + 2 ,u agenciji kazu da su to sobe posebno pre dve godine prilagodjene bracnom paru sa dvoje dece ,u kojima ima sofa na razvlacenje na kojoj moze da spava dvoje dece...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nase agencije nemaju vise slobodnih mesta u ovom hotelu, cisto da znate. Valjda cekaju da istekne promotivna ponuda pa da ga nude po visim cenama. Sva sreca pa sam rezervisao smestaj ranije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od juna meseca u hotelu ce biti mladic nase gore list, tacnije radi u spa centru.Ovo ce mu biti druga sezona u ovom hotelu.Zove se Milan i iz okoline Leskovca je tacnije Predejane,oni koji su bili prosle godine sigurno su ga upoznali.Ako treba neka pomoc ili informacija moze te da mu se obratite.Lep provod vam zelim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li svezih informacija za Alexandros?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel bio neko ove godine, kakva je situacija, jel sve isto kao sto je prethodno napisano?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama su u agenciji rekli da se lezaljke ne placaju vise ni na plazi , ne samo na bazenima...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel bio neko ove sezone?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...

Lep je Atos i sve ok, ali kao sto nemam zelju da vidim Halkidiki jer mi je jednom bilo dovoljno, isto vazi i za ovo . Sitonija rules !

I Atos i Sitonija su Halkidiki.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@jassyka

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka