belka

Hotel Alehandros Palace ***** Tripiti

189 poruka u ovoj temi

 

Ijaaaao, jel jorki dečak ili devojčica? i mi dolazimo s jorkijem par dana posle vas! 

Meni su rekli da su ležaljke besplatne samo oko bazena, na plaži mislim da se plaćaju. mada na sajtu svke agencije piše drugačije...

Dečak... Super sto ce imati društvo! Bili su divni u agenciji i pomerili su nam datum besplatno jer nam je nešto iskrslo, tako da smo u hotelu ipak od 6.07. Naša je agencija (Travelland) u opisu hotela napisala da su ležaljke besplatne i na plaži i oko bazena. Pa videćemo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam procitao nigde, kakva je plaza, ima li plicaka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nisam procitao nigde, kakva je plaza, ima li plicaka?

Trenutno smo u hotelu i dopada nam se hotelska plaza. Ima mnogo ljudi sa malom decom, čak i bebama. Plićaka ima. Na metar ulaska u vodu su krupniji kamencići, do 10-20 cm.Posle je pesak. Ja imam sandale za vodu, sin uđe sa perajima, nije problem.

Hotelom smo zadovoljni. Dobili smo sobu u najudaljenijem delu, kod teniskog terena, ali je nova, ima pogled na more, tako da je sve ok. Lezaljke na plazi se ne naplacuju, dobijate ih uz konzumaciju pića, mada smo mi došli juče i oko 17h bar su već zatvarali. Na plazi ima wifi, kao i u sobi. Soba nema komarnike, to je baš zamerka, a komaraca ima. Vecera je bila odlicna. Mozete jesti koliko hocete i dopunjavati kad zelite. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani, bila sam u hotelu pre nedelju dana. Molim vas neka mi se neko javi ko ide, zaboravili smo ikonu i zahvalnicu iz Hilandara. Nasli su je. Na recepciji je, da mi neko ponese za Srbiju. Najbolje Beograd, ali moze bilo gde. 0652026532

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Postovani, bila sam u hotelu pre nedelju dana. Molim vas neka mi se neko javi ko ide, zaboravili smo ikonu i zahvalnicu iz Hilandara. Nasli su je. Na recepciji je, da mi neko ponese za Srbiju. Najbolje Beograd, ali moze bilo gde. 0652026532

Pozdrav.  Mi smo još u hotelu, možemo pomoći, ako se već niste snašli. Poslala sam Vam ovde na forumu privatnu poruku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Help....ako je neko bio ove godine ili prošle... imam jedno, za mnoge nebitno pitanje....da li hotelska plaža ima WC? Jer sam hotel je malo dalje od plaže....a ponekad se javi hitna potreba ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Help....ako je neko bio ove godine ili prošle... imam jedno, za mnoge nebitno pitanje....da li hotelska plaža ima WC? Jer sam hotel je malo dalje od plaže....a ponekad se javi hitna potreba ?

Ima wc, tus , beach bar i sve ostalo

Vratili se pre 5 dana, ako nekoga nesto interesuje neka pita

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vratili se pre 5 dana, ako nekoga nesto interesuje neka pita

 

Pozdrav.

Imamo vise pitanja :)

Da li neko zna kakve su sobe 'Junior Suite Sea View' i gde su fizicki smestene u resortu?

Koje su satnice za dorucak, rucak i veceru?

Obzirom da smo na PP, da li znate koja je cena doplate za rucak po osobi? I da li deca placaju istu cenu doplate?

 

Hvala

 

Izmenjeno (Enchy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se ne varam sobe su iznad recepcije
 

Dorucak od 7:30 do 10:30 , vecera od 19 do 22

Nisam zapamtio doplatu za rucak, nama nije trebao
 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905056
    Ukupno poruka