tasko

OLYMPIC BEACH

1966 poruka u ovoj temi

Taco,

nemoj bez potrebe da mistifikujes nesto  sto je tako ocigledno. Tirkizna voda u Olimpik Bicu? To sto ti nikad  nisi  videla  tirkizno more pa ti je bara tirkiz to je samo tvoj Problem. Pa I samI Grci lokalci se smeju na to sto ova mesta imaju plavu zastavicu - tipa, ko zna ko je to izmuvao I na koji nacin. Kao kredite sto su uzimali pa sad vidimo gde su. Ali doci u Grcku koja  stvarno ima najlepse more I kupati se u bari je stvarno potpuno nepotrebno. Halkidiki je na istoj udaljenosti od granice,  a more je mnogo bolje.

 

Dzaba ti je da ponavljas. Ne citaju :pardon:

Haha nigde drugo  nema talasa  I kupaca  xaxaxa da zamute more u Grckoj. Pa stvarno I to sto kazes. Svuda drugo u Grckoj nema ni peska, ni kupaca, a nema ni potoka koji se ulivaju. Kataklizma.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tijuana, 

samo cu da ti odgovorim da sam od 2004.Grcku obisla pocevsi po mesec dana zimi pa i leti, i jako dobro znam od Patre na vamo gde je sta i kako. Pa pazi kome i sta pricas da je nekad video ili nije to sto dolazim ovde ne znaci da nisam dalje otisla.. 

I ako ste bili ovih dana u terminu kad i ja znali bi o cemu pricam. Ne bi se sprdali sa onim sto sam jasno napisala. To sto vi dalje od Halkidikija niste isli to je vas problem.

Zato ne dozvoljavam da se pominju termini kojima ne znate znacenje

A posto vam je more dibidus Vi lepo idite na Halkidiki i uzmite drugi smestaj, ja se ne bi kupala tu kada je toliko lose pa jos i neku sugu da dobijem od zagadjene vode. 

Izmenjeno (taca_vw)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda je u Olimpiku ujutru totalno prozirna. I nema trave. Popodne zaista to nije slucaj. I smara kad se nakaci za tebe tona iste. Ali cujem da to nije slucaj u toku celog leta (mi smo bili bas u sezoni u avgustu). Mestasce fino, klima mi se dopala. Blizu Paralija i gungula, Akva parkic koji se dopao deci i meni. Blizu, cene pristojne. Blaza duga, pescana. Cak i smestaj nam je bio ok. Gazde divne, lokacija odlicna. Zaista jedina zamerka je ta trava. Moji idu prekosutra pa cu bas cuti kakav je slicaj sa travom u septembru.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se iz hotela Grand Platon pa da napisem par reci...

Hotel je ok,nalazi se izmedju ova dva mesta,malo udaljen od puta. Treba 5-10 min laganog hoda do plaze. Manji porodican hotel koji realno zasluzuje 3,a ne 4 zvezdice. Sam hotel je pun zelenila,ima odlican cist bazen,bar pored bazena...Higijena odlicna,cisti peskiri u sobi svaki dan,menjanje posteljine. Hrana je poprilicno jednolicna i prilagodjena Grcima jer su oni vecinom gosti hotela. Poneki Rumun,nasih skoro da nema. Cak ni Rusa sto je najcesce slucaj u hotelima. Porodicne sobe velike,odvojene vratima...Osoblje ljubazno,sve pohvale.

Mi smo imali uplacen all inclusiv uslugu i pre uplate smo tacno znali sta ona ukljucuje. Pre bi rekla da je to punpansion. Znaci tri obroka,i dva sata na bazenu pica i kafe iz automata i dve vrste kolaca,krofni,tortica... Znam da ce mnogi reci da je to tako u Grckim hotelima ali ja se nebi slozila jer smo letovali u Potidea Palace i Cronwell-u gde je all usluga fenomenalna. Pri tome Potidea Palace ima isti broj zvezdica a daleko je iznad ovog hotela (naravno i mnogo skuplji)

Mi smo kombinovali pre podne plazu(lezaljke se dobijaju uz naruceno pice) a popodne bazen jer je voda pre podne cista dok to nije slucaj vec oko jedan sat,pa nasi tinejdzeri nisu hteli ni da pridju. Takodje nam je bio problem wifi koji je samo radio na recepciji i kod bazena. 

Ako nekog nesto vise zanima neka pita,,,mi smo zadovoljni jer je odnos cena kvalitet odlican a hotel pruza pravi mir

Ubacicu i slike

Izmenjeno (teax)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

86252852-1AB8-4D2C-AF51-19BAAA03BB37.jpeg

C1D73C9C-4C72-4380-8589-D3BEFFFDD8DA.jpeg

1B19EB42-FCDD-4ED3-8E39-F9031D0910E4.jpeg

0F15C337-7E6A-449D-B96B-F1FD2F0C54E2.jpeg

4B94E4D1-2D5F-4C81-A7CE-4A35D325ED80.jpeg

92B02B23-B904-4612-9B73-1BA132414AB9.jpeg

9C4BA2F4-AFC2-43D9-96B0-4FF3D6110ECA.jpeg

35EC533C-6F48-4143-889C-D961AA185B19.jpeg

227BB1F6-FE90-45CA-9575-BD17AB5E1986.jpeg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani, moze li cena hotela ? Meni on deluje fini i fensi nasuprot Olimpika i Paralije. Kada sam informativno gledala all u Bugarskoj, ista prica. Doduse zovu ga light all.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dvoje odraslih 860 eura,mi smo placali duplo jer su deca starija...

Hotel je bas prava oaza u odnosu na ova dva mesta,ispred je veliki besplatan parking...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja agencija ? Da vidim kako deca placaju. Nasa bi imala dve godine i osam godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo išli preko oktopoda

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sedmi dan u OB. Preporuke: ako volite boju mora morsku, miris mora morski, cistu vodu, oleandre, palme, bugenvilije ..za vas ovo nije. Ako volite more koje kao da je u njega bacena zuta boja, trava na rezance I brdo prljavstine pride...izvolite. lezaljka je 5e. Jednako je prljavo ko I na neplacenoj plazi...ne ciste ni jedno, ni drugo. Cene su povoljne, to da...voce I povrce samo duplo skuplje nego kod nas, kolac 2.5 e, giros dva. Srbi se otimamo za mesta, Rumuni su najbahatiji, Rusi galame, Makedonci se sale...Na izlete nikako preko agencije koje iznajmljuju buseve Skaj...turs ili tako nesto, umrecete od skucenosti.

Gledam upravo more...prljavo, nije zamuceno, prljavo je I tu se nema sta dodati.

Izmenjeno (pasadtividi)
Slovne greske
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Gledam upravo more...prljavo, nije zamuceno, prljavo je I tu se nema sta dodati.

Ma hajde, od čega prljavo? Veće je pisano 1000 puta da plaže tamo nisu zagađene već je voda u plićaku zamućena od peska! 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka