FEJS

Prakticna pitanja

1820 poruka u ovoj temi

Mislim da je ipak bolje evrice. Kursnu listu i trenutni odnos dinar/evro/dolar...- egipatska funta vidi na www.xe.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Van pameti.Ovo prvi put čujem.Mislim, šta očekivati od takve agencije kad stignete tamo...

Za trenutak sam pomislio šta sve može da im padne na pamet - i naježio sam se.

Ua agencija!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pravi korali su jako skupi..i ne kupuj nista tamo,uvalice ti ko zna sta..kako oni kazu o npr.srebru..-ima srebra za siromasne egipcane,bogate egipcane i TURISTE..pa,ti razmisli..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama su u svakoj prilici skretali pažnju da ne vadimo korale iz vode i nosimo kući.

Kao - teže krivično delo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pretpostavljam da ima u Hurgadi da se kupe one njihove dugacke haljine sto nose i muskarci, zanima me koliko kostaju i da li je prakticno u tome ici na izlete u Kairo i Luxor? (da ne razmisljam vise sta da ponesem od garderobe za izlete-a da je lagano, tanko, prijatno i pritom dugacko tj. da sakriva kozu od sunca)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@aryan, tih njihovih haljina, takozvanih galabeja imaš svuda da kupiš, cena zavisi od cenjkanja naravno, ali recimo može da te izađe oko 10 eura ako se nevaram, možda koji euro gore i naravno opet i tu zavisi kakav je rad, itd, ali sve u svemu nije skupa

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam osećaj da bih UMRO da stavim taj šator na sebe.

Konvencionalna odeća mi je bila sasvim ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam osećaj da bih UMRO da stavim taj šator na sebe.

Konvencionalna odeća mi je bila sasvim ok.

Podržavam.Totalno nepraktično za izlete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam isla u dugackim pantalonama od makoa, majici sa kratkim rukavima i ogrnula lagani sal preko ramena i ruku... bilo mi kao prakticno u smislu mogu sal ako treba i na glavu da stavim... sve to je bilo od pamuka 100% a ukuvala sam se samo tako... jedva sam cekala da se docepam nekog hlada ili klimatizovanog autobusa...

u principu sto laganija garderoba... dugacki rukavi i nogavice se pre svega savetuju da ne izgorite ali izgleda da je tako ipak najprijatnije osim ako nemas neku bas 100% laganu i providnu kosulju... ali onda se zapitas sta ispod obuci a nesto moras ako je bas providna pa ti opet izadje na isto... znaci izbalansirajte sto laganiju garderobu a ako su vam ruke i noge otkriveni mazite se cesce jer se u luksor ide u sred dana po najvecem suncu na tri lokacije (dolina kraljeva, hatsepsut i karnak) se majete od 11 do 4-5 popodne... sa pauzom za rucak... pa sad odlucite... kod nas u grupi je bilo raznolikog oblacenja ali su preovladavali oni razgoliceni i nikome nista posebno nije falilo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A čisto sumnjam da su nekih problema imali i posle, kao što ih niko od naših razgolićenih nije imao, uključujući i mene.

Samo dosta vode i šešir, pre nego razna zamotavanja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo imali dve cice, po ceo dan su bile pod punom ratnom opremom (mislim na kompletnu sminku) i sto manje garderobe na sebi. U istom izdanju su posle i u Luksor i Kairo i toliko su se sprzile da je to bilo bolesno. Ideja "Moramo da pocrnimo po svaku cenu" na kraju im je dosla glave.Dan kasnije.... Em cice,em sa sminkom i na plazi, em se obrcu po onim lezaljkama ne znaju gde ce, cesu se, mazu se, boja neka...bordo-ljubicasta,nemam pojma....

Ja bermude, gore dugi rukavi (nesto lagano, dzemperce Vulmark kvaliteta... :D ) i puno vode.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nemam reči za to "prženje" po svaku cenu...pre neki dan na bazenu,isto dve cice(valjda je obavezno u paru,ali nikako više - prejaka je konkurencija) bukvalno cvrče na suncu, dok im se niz bradu cedi sjaj sa usana.Strašno.I ne mrdaju.Ko zna možda su i u nesvesti...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam na izlete isla u sorcu i majicici na bretele, ali ponesi nesto belo dugih rukava da ne dobijes opekotine. Sesiric ili kacket OBAVEZNO

Sef je super, ali akocesto ides u sef to im se ne dopada bas monogo

pravila za avion su katastrofa, mene su vratili jer mi je u rucnom prtljagu sto je trebalo da ide u avion bila sva kozmetika (dezodoranski, samponi, aceton, lakovi za nokte, pribor za nokte i slicno) i to sam morala da dam sa ostalim stvarima jer cak ni to nije moglo da mi stane u njihove dve plasticne kese.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pravila za avion su katastrofa, mene su vratili jer mi je u rucnom prtljagu sto je trebalo da ide u avion bila sva kozmetika (dezodoranski, samponi, aceton, lakovi za nokte, pribor za nokte i slicno) i to sam morala da dam sa ostalim stvarima jer cak ni to nije moglo da mi stane u njihove dve plasticne kese.

Ja nisam putovao po tim pravilima.

Kada procene da nešto ne sme da se unese-šta se dešava sa tim stvarima? Konfiuskuiju, kao u slučaju onog groblja za makazice i turpijice u onim velikim kockama od providne plastike, ILI dodaš u svoje stvari možda?

Ja bih zbog avanture sa JATom i eventualnim zadržavanjem po drugim aerodromima-poneo sa sobom nešto od nedozvoljenih, meni potrebnih hemikalija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo za pismene (klik!), ali me zanimaju konkretna iskustva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868226
    Ukupno poruka